Sudėtingumo skalė:  
  (6/100)

Ask šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Kas yra Ask?

Ask yra populiarus paieškos puslapis, kuris savo vartotojams pateikia patikimus paieškos rezultatus. Vis dėl to, daugelis žmonių suabejojo jo patikimumu po to, kai netikėtai pastebėjo jį savo kompiuteryje. Žinoma, jie yra įsitikinę, kad jie niekada nesisiuntė šios programos į savo kompiuterį. Prieš pavadindami šią programą „virusu“, jūs turėtumėte suprasti, kad Ask įrankių juosta ir kitos su šiuo paieškos puslapiu susijusios programos dažniausiai yra platinamos kartu su nemokamomis programomis. Čia jos yra pristatomos kaip papildomi priedai, kuriems užkirsti kelią galima vieninteliu būdu – nužymint varnelę, kuri sutinka su sistemos nustatymų pakeitimu ir šių papildomų programų atsisiuntimu. Jeigu jūs jau pastebėjote šį puslapį kiekvienoje iš savo naršyklių, pagalvokite kokią nemokamą programą jūs ką tik įrašinėjote į savo kompiuterį. Greičiausiai jūs nestebėjote jos atsisiuntimo į sistemą ir praleidote varnelę, kuri siūlė jums padaryti Ask savo pradžios puslapiu (angl. start page) ar numatytuoju paieškos puslapiu (angl. default search engine). Jei norite pašalinti Ask iš savo kompiuterio, turėtumėte atlikti žemiau pateiktas instrukcijas.

KAIP ASK GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

Kaip jau minėjome, Ask įrankių juosta ir ask.com neturi nieko bendro su virusais. Vis dėlto, šios paieškos programos jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Iš tiesų, jos pasirodo tik atsisiuntus į sistemą kokią nors su jomis susijusią nemokamą programą, pavyzdžiui Java. Daugeliu atvejų, žmonės parsisiunčia tokias programas į savo kompiuterius kadangi jie skiria nepakankamai dėmesio jų atsisiuntimo į sistemą procesui. Jei norite išvengti Ask, turėtumėte visada rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo procesą. Taip jūs galėsite pamatyti papildomų priedų sąrašą. Po to jūs turėtumėte nužymėti visas varneles, kurios siūlo jums pakeisti sistemos nustatymus arba atsisiųsti su šia programa susijusią įrankių juostą. Vis dėl to, jeigu ši programa jau yra jūsų kompiuteryje ir jūs norite pašalinti Ask iš savo kompiuterio, tai galite padaryti sekdami žemiau pateiktas instrukcijas:

KAIP IŠTRINTI ASK?

Jei norite atsikratyti Ask įrankių juostos, jums reikia išinstaliuoti ją iš Add/Remove Programs. Toliau mes jums rekomenduojame nuresetinti kiekvieną Ask užgrobtą naršyklę ir patikrinti kompiuterį su antivirusine programa.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Ask ekrano nuotrauka
Ask ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ask.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Ask