Sudėtingumo skalė:  
  (6/100)

Ask. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Kas yra Ask?

Ask yra populiarus paieškos puslapis, kuris savo vartotojams pateikia patikimus paieškos rezultatus. Vis dėl to, daugelis žmonių suabejojo jo patikimumu po to, kai netikėtai pastebėjo jį savo kompiuteryje. Žinoma, jie yra įsitikinę, kad jie niekada nesisiuntė šios programos į savo kompiuterį. Prieš pavadindami šią programą „virusu“, jūs turėtumėte suprasti, kad Ask įrankių juosta ir kitos su šiuo paieškos puslapiu susijusios programos dažniausiai yra platinamos kartu su nemokamomis programomis. Čia jos yra pristatomos kaip papildomi priedai, kuriems užkirsti kelią galima vieninteliu būdu – nužymint varnelę, kuri sutinka su sistemos nustatymų pakeitimu ir šių papildomų programų atsisiuntimu. Jeigu jūs jau pastebėjote šį puslapį kiekvienoje iš savo naršyklių, pagalvokite kokią nemokamą programą jūs ką tik įrašinėjote į savo kompiuterį. Greičiausiai jūs nestebėjote jos atsisiuntimo į sistemą ir praleidote varnelę, kuri siūlė jums padaryti Ask savo pradžios puslapiu (angl. start page) ar numatytuoju paieškos puslapiu (angl. default search engine). Jei norite pašalinti Ask iš savo kompiuterio, turėtumėte atlikti žemiau pateiktas instrukcijas.

KAIP ASK GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

Kaip jau minėjome, Ask įrankių juosta ir ask.com neturi nieko bendro su virusais. Vis dėlto, šios paieškos programos jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Iš tiesų, jos pasirodo tik atsisiuntus į sistemą kokią nors su jomis susijusią nemokamą programą, pavyzdžiui Java. Daugeliu atvejų, žmonės parsisiunčia tokias programas į savo kompiuterius kadangi jie skiria nepakankamai dėmesio jų atsisiuntimo į sistemą procesui. Jei norite išvengti Ask, turėtumėte visada rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo procesą. Taip jūs galėsite pamatyti papildomų priedų sąrašą. Po to jūs turėtumėte nužymėti visas varneles, kurios siūlo jums pakeisti sistemos nustatymus arba atsisiųsti su šia programa susijusią įrankių juostą. Vis dėl to, jeigu ši programa jau yra jūsų kompiuteryje ir jūs norite pašalinti Ask iš savo kompiuterio, tai galite padaryti sekdami žemiau pateiktas instrukcijas:

KAIP IŠTRINTI ASK?

Jei norite atsikratyti Ask įrankių juostos, jums reikia išinstaliuoti ją iš Add/Remove Programs. Toliau mes jums rekomenduojame nuresetinti kiekvieną Ask užgrobtą naršyklę ir patikrinti kompiuterį su antivirusine programa.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Ask šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Ask pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Ask ekrano nuotrauka
Ask ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ask.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis