Sudėtingumo skalė:  
  (5/100)

Ask.com peradresavmai. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Kas yra Ask.com peradresavimai?

Ask.com peradresavimai yra erzinantis dalykas, su kuriuo jums gali tekti susidurti. Jeigu jie jau pradėjo pertraukinėti jūsų naršymą Internete, tai reiškia, kad jūs į savo kompiuterį atsisiuntėte nemokamą programą, kuri buvo įtraukta į Ask platinimą. Vos tik ši LEGALI paieškos svetainė atsiduria kompiuteryje, ji gali pradėti blokuoti Google ir panašias paieškos svetaines. Vietoje jų, jums gali tekti naudoti Ask, kurios paieškos rezultatai gali būti pripildyti įvairių reklaminių nuorodų ir reklamų. Būtent spaudinėjimas ant šių reklamų ir sukelia Ask peradresavimus, todėl mes norime jums rekomenduoti vieną dalyką – ignoruokite iš niekur pasirodančias reklamas. Priešingu atveju, jos gali priversti jus apsilankyti ir ne ypač taikuoje svetainėje. Ask kūrėjai šią svetainę pristato kaip vienu iš geriausių informaciją teikiančių puslapių. Mes negalime su tuo nesutikti. Vis dėlto, šią svetainę jūs turėtumėte naudoti ypač atsargiai. Jeigu ji jūsų kompiuteryje pasirodė iš niekur, nieko nelaukite ir pašalinkite ją iš sistemos. Tam galite naudoti mūsų žemiau pateiktas instrukcijas.

Ar Ask.com yra virusas?

Ne, Ask.com nėra virusas, tačiau šis puslapis jūsų naršyklėje (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Forefox ir t.t.) gali pasirodyti iš niekur. Taip yra dėl to, nes jis yra platinamas daugelio nemokamų programų pagalba, kurios mainais už tai gauna pinigus. Jeigu norite to išvengti, rinkitės tik Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą, nes tik šie metodai jums padės pamatyti kokie priedai slepiasi jūsų pasirinktoje programoje. Žinoma, pasirinkęs/usi vieną iš šių programos atsisiuntimo būdų, jūs taip pat turėtumėte nužymėti visas įtartinas bvarneles, kurios paprastai praneša apie Ask ir panašių komponentų atsisiuntimą. Jeigu naršyklės peradresavimai jau pradėjo jus persekioti, jų atsikratyti jūs galite šių instrukcijų pagalba.

Kaip pašalinti Ask.com peradresavimus?

Jei norite atsikratyti Ask, jums reikia išinstaliuoti ją iš Add/Remove Programs. Toliau mes jums rekomenduojame nuresetinti kiekvieną Ask užgrobtą naršyklę ir patikrinti kompiuterį su antivirusine programa.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Ask.com peradresavmai ekrano nuotrauka
Ask.com peradresavmai ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ask-com-redirect.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis