Ask.com peradresavimo pašalinimas

Ask.com peradresavimų pašalinimas

Kas yra Ask.com peradresavmai?

Kas yra Ask.com peradresavimai?

Ask.com peradresavimai yra erzinantis dalykas, su kuriuo jums gali tekti susidurti. Jeigu jie jau pradėjo pertraukinėti jūsų naršymą Internete, tai reiškia, kad jūs į savo kompiuterį atsisiuntėte nemokamą programą, kuri buvo įtraukta į Ask platinimą. Vos tik ši LEGALI paieškos svetainė atsiduria kompiuteryje, ji gali pradėti blokuoti Google ir panašias paieškos svetaines. Vietoje jų, jums gali tekti naudoti Ask, kurios paieškos rezultatai gali būti pripildyti įvairių reklaminių nuorodų ir reklamų. Būtent spaudinėjimas ant šių reklamų ir sukelia Ask peradresavimus, todėl mes norime jums rekomenduoti vieną dalyką – ignoruokite iš niekur pasirodančias reklamas. Priešingu atveju, jos gali priversti jus apsilankyti ir ne ypač taikuoje svetainėje. Ask kūrėjai šią svetainę pristato kaip vienu iš geriausių informaciją teikiančių puslapių. Mes negalime su tuo nesutikti. Vis dėlto, šią svetainę jūs turėtumėte naudoti ypač atsargiai. Jeigu ji jūsų kompiuteryje pasirodė iš niekur, nieko nelaukite ir pašalinkite ją iš sistemos. Tam galite naudoti mūsų žemiau pateiktas instrukcijas.

Ar Ask.com yra virusas?

Ne, Ask.com nėra virusas, tačiau šis puslapis jūsų naršyklėje (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Forefox ir t.t.) gali pasirodyti iš niekur. Taip yra dėl to, nes jis yra platinamas daugelio nemokamų programų pagalba, kurios mainais už tai gauna pinigus. Jeigu norite to išvengti, rinkitės tik Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą, nes tik šie metodai jums padės pamatyti kokie priedai slepiasi jūsų pasirinktoje programoje. Žinoma, pasirinkęs/usi vieną iš šių programos atsisiuntimo būdų, jūs taip pat turėtumėte nužymėti visas įtartinas bvarneles, kurios paprastai praneša apie Ask ir panašių komponentų atsisiuntimą. Jeigu naršyklės peradresavimai jau pradėjo jus persekioti, jų atsikratyti jūs galite šių instrukcijų pagalba.

Kaip pašalinti Ask.com peradresavimus?

Jei norite atsikratyti Ask, jums reikia išinstaliuoti ją iš Add/Remove Programs. Toliau mes jums rekomenduojame nuresetinti kiekvieną Ask užgrobtą naršyklę ir patikrinti kompiuterį su antivirusine programa.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis