Apsisaugokite nuo Bytefence ir kitų paslėptų programų įsirašymo su Unchecky

Legalios programos taip pat gali plisti pragraminės įrangos paketuose

„Bundling“ – tai gerai žinomas ir plačiai aptartas programų platinimo būdas. Nors potencialiai nepageidaujamų programų (angl. PUP), tokių kaip „adware“ ar naršyklės užgrobėjai, kūrėjai šia strategija naudojasi labiausiai, jis vis dar yra laikoma legalia. Tiesą sakant, rizikuodamos savo populiarumu, net labai gerai žinomos kompanijos platina savo produktus programinės įrangos paketuose.

Ne taip seniai, žmonės buvo informuoti apie tai, kad apsauginės programinės įrangos kūrėjai Bytefence taip pat platina savo produktus kartu su tokiomis programomis kaip Any Video Converter ir Clip Grab. Žmonės skundėsi, kad tokiam paketui patekus į sistemą, Bytefence automatiškai įsijungia ir pradeda skenuoti kompiuterį. Be to, pradinis naršyklės puslapis gali būti pakeičiamas ir inicijuoti naršyklės peradresavimus į susijusias internetines svetaines.

Nors ši programa ir yra laikoma legalia, daugybė kompiuterių vartotojų mano, kad Bytefence antivirusine programa negalima pasitikėti vien dėl to, kad ji įsirašo į sistemą be vartotojo sutikimo. Taigi, panašu, kad nepopuliaraus programos platinimo būdo naudojimas gali duoti priešingų rezultatų nei kūrėjai tikėjosi.

Legalių programų, kurias žmonės įsirašo netyčia, šalinimas nesukelia jokių problemų, tačiau potencialiai nepageidaujamų ar net kenkėjiškų programų ir jų komponentų šalinimas gali pareikalauti daugybės valandų. Taigi, turėtumėte vengti programinės įrangos paketų, o tai padaryti jums gali padėti Unchecky programa.

Unchecky supaprastina programinės įrangos įrašymo procesą ir neleidžia įsirašyti paslėptoms programoms

Vienas iš svarbiausių patarimų norint užtikrinti kibernetinį saugumą – tai teikti didesnį dėmesį nemokamų programų įrašymo procesui. Deja, bet kompiuterių vartotojai gana dažnai tingi skirti dėmesio „Advanced“ ar „Custom“ programų įrašymo būdams, todėl renkasi „Standard“, „Basic“ arba „Recommended“ įrašymą.

Per greitai atliktas nemokamų programų įrašymas gali sutaupyti šiek tiek jūsų laiko, tačiau rinkdamiesi minėtus įrašymo būdus rizikuojate įsirašyti daugybę papildomų programų. Laimei, programos, tokios kaip Unchecky gali jums padėti surasti paslėptą „lobį“ ir sutrukdyti jo įsirašymui.

Ši programa buvo sukurta tam, kad automatiškai nuimtų žymas nuo iš anksto pažymėtų pasiūlymų, papildomų programų ir kito turinio, pateikto programinės įrangos paketo viduje. Taigi, jums to nebereikėtų daryti rankiniu būdu. Be to, ji įspėja apie paslėptus komponentus ir paliktas žymas ties teiginiais, nurodančiais jūsų sutikimą dėl numatyto naršyklės paieškos variklio pakeitimo ar nežinomų naršyklės plėtinių įrašymo.

Pamirškite apie potencialiai nepageidaujamų programų šalinimą

Kiekvienas kompiuterio vartotojas nors kartą per savo gyvenimą yra įsirašęs naršyklės užgrobėją ar kitą erzinančią programą, kuri užtvindė naršyklę pranešimais. Nepageidaujamų programų kūrėjai pasitelkia vis agresyvesnius metodus, leidžiančius paslėpti jų komponentus net tada, kai žmonės pasirenka „Advanced“ įrašymo metodą. Taigi, papildomos apsisaugojimo priemonės yra būtinos.

Jeigu siunčiatės ir bandote nemokamas programas gana dažnai, naudodami Unchecky programėlę turėtumėte išvengti su naršyklė susijusių problemų, o gal net rimtų kibernetinių grėsmių. Šia programine įranga lengva naudotis, bed dar svarbiau yra tai, kad ji nereikalauja daug laisvos vietos bei kompiuterio resursų.

Vos tik įdiegta į sistemą, ji pradeda veikti fone ir automatiškai nužymi visas varneles, iš anksto pažymėtas šalia papildomų komponentų, keliaujančių kartu su nemokamomis programomis, kurias jūs ketinate įsirašyti.

Nepageidaujamų programų išvengti taip pat padėtų Privatumo politikos bei Vartotojo sutarties skaitymas. Be to, reikėtų visuomet įsitikinkite, kad pasirinkote Custom arba Advanced įrašymo būdą ir panaikinote iš anksto pažymėtas varneles, ypač tokias, kurios pažymi papildomų priedų įrašymą ar pradinio puslapio pakeitimą.

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jake Doevan yra vienas iš Virusai.lt naujienų redaktorių. Vos tik baigęs komunikacijos ir žurnalistikos studijas, jis susidomėjo IT industrija.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink