Sudėtingumo skalė:  
  (43/100)

APPLE SECURITY BREACH šalinimas (atnaujinta Sau 2021) - Pašalinimo vadovas

parašė Alice Woods - - | Tipas: Malware

APPLE SECURITY BREACH virusas – grėsmė Mac kompiuterių savininkams

APPLE SECURITY BREACH nuotrauka

APPLE SECURITY BREACH pranešimas yra melaginga žinutė, kurioje siekiama iš Mac kompiuterių naudotojų išvilioti pinigus. Žinutėje teigiama apie operacinės sistemos trikdžius, kurie gali padaryti žalą asmeniniams vartotojo duomenims ir nuotraukoms.

Norėdami išvengti šių nemalonumų, vartotojai turėtų paskambinti nemokamu telefono numeriu 1 800 711 9001 Apple aptarnavimo centrui. Tačiau šis telefono numeris priklauso sukčiams, kurie gali siekti išvilioti asmeninius duomenis ar kitaip pakenkti vartotojams. Tad skambinti juo tikrai nepatariame.

APPLE SECURITY BREACH viruso kūrėjai taip pat gali siekti įtikinti jus įdiegti nuotolinės prieigos programas, kurios suteiktų nusikaltėliams teisę daryti su jūsų kompiuteriu tai, ko tik norisi. Jie gali įdiegti šnipinėjimo programas arba duomenis užkoduojančius virusus. Tad jūsų laukia rimti nemalonumai!

APPLE SECURITY BREACH pranešimas pateikiamas anglų kalba, kai vartotojas apsilanko pavojingame tinklalapyje:

Warning!!!
APPLE SECURITY BREACH!!
iOS SECURITY CRASH!!!
Transferring Your Personal Data and Pictures.
Call Apple Support (Toll-Free) 1-800-711-9001

Įprastai vartotojai yra priverčiamami apsilankyti apgaulingame tinklalapyje, kai jų kompiuteryje įdiegta reklaminio tipo (angl. adware) programa. Ši potencialiai pavojinga aplikacija gali patekti į kompiuterį kartu su kitomis nemokamomis programomis, neklausdama vartotojo sutikimo.

Tam tikrais atvejais kiti užkrėsti ar nepatikimi tinklalapiai taip pat gali inicijuoti peradresavimą į šį apgaulingą puslapį. Tačiau jeigu jūsų naršyklė pastoviai pateikia APPLE SECURITY BREACH pranešimą, tuomet turėtumėte susirūpinti kompiuterio saugumu.

Geriausais būdas pašalinti APPLE SECURITY BREACH virusą ir atsikratyti visais jo keliamais pavojais – pasinaudoti antivirusine programa. Savo skaitytojams rekomenduojame rinktis programą ReimageIntego, kadangi ji gali greitai pašalinti nepageidaujamą aplikaciją, iniciuojančią peradresavimus į sukčių tinklalapį.

Taip pat įmanomas ir rankinis APPLE SECURITY BREACH pašalinimas. Dažnai potencialiai pavojingų programų panaikinimas nėra sudėtingas, todėl vadovaudamiesi straipsnio pabaigoje pateiktomis instrukcijomis neturėtumėte susidurti su sunkumais.

APPLE SECURITY BREACH iliustracijaAPPLE SECURITY BREACH

Reklaminės programos plėtros būdai

Potencialiai pavojinga programa, kuri atsakinga už APPLE SECURITY BREACH pranešimų pateikimą, įprastai platinama kartu su kitomis nemokamomis programomis, kurias galite parsisiųsti iš įvairių tinklalapių.

Saugumo specialistai pataria kiekvienos programos įdiegimui rinktis išplėstinius nustatymus (angl. Advanced, Custom), kurie leidžia kontroliuoti programos įdiegimą. Atidžiai sekdami įdiegimo vedlį, galėsite išvysti, kokias papildomas aplikacijas jums siūloma įdiegti kartu su pagrindine programa. Siekdami išvengti nepageidaujamų pokyčių interneto naršyklėje ar kitų problemų, turite nužymėti varneles nuo papildomų komponentų.

Tačiau daugelis vartotojų vis dar pasikliauja rekomenduojamais įdiegimo nustatymais (angl. Recommeded, Standard), kurie neleidžia kontroliuoti įdiegimo proceso ir atsisakyti nepageidaujamų programų. Tačiau visi papildomi komponentai vis tiek yra įdiegiami be vartotojo žinios. Tad jų turėtumėte nesirinkti naujos programos įdiegimui.APPLE SECURITY BREACH

APPLE SECURITY BREACH viruso panaikinimo procedūra

Kaip jau žinote, melagingai pranešimai pasirodo tuomet, kai kompiuteryje yra įsibrovusi reklaminio tipo programa. Todėl turite ją išdiegti tam, kad galėtumėte pilnai pašalinti APPLE SECURITY BREACH virusą. Tai padaryti galite tiek automatiniu, tiek rankiniu būdais.

Rankinio pašalinimo instrukcijas galite rasti straipsnio pabaigoje. Jos padės išdiegti potencialiai pavojingą programą iš kompiuterio bei interneto naršyklių. Tad sekite jas atidžiai, kad nepaliktumėte jokių su virusų susijusių komponentų.

Jeigu pranešimai vistiek kartojasi, patariame atlikti kompiuterio sistemos skenavimą antivirusine programa ir leisti jai panaikinti komponentus, kuriuos jūs palikote. Automatinis APPLE SECURITY BREACH pašalinimas užtikrins, kad sukčių pranešimai daugiau netrukdys jūsų darbo kompiuteriu.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
APPLE SECURITY BREACH ekrano nuotrauka
APPLE SECURITY BREACH ekrano nuotraukaAPPLE SECURITY BREACH ekrano nuotrauka
APPLE SECURITY BREACH ekrano nuotrauka

Rankinis APPLE SECURITY BREACH pašalinimas:

Ištrinkite APPLE SECURITY BREACH iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite APPLE SECURITY BREACH ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite APPLE SECURITY BREACH ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite APPLE SECURITY BREACH iš Mac OS X sistemos

Šis vedlys padės pašalinti virusą iš Mac operacinės sistemos. Nepamirškite, kad taip pat turite panaikinti pavojingus komponentus iš visų kompiuteryje įdiegtų interneto naršyklių.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite APPLE SECURITY BREACH bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite APPLE SECURITY BREACH iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite APPLE SECURITY BREACH ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte APPLE SECURITY BREACH šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite APPLE SECURITY BREACH iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti APPLE SECURITY BREACH iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite APPLE SECURITY BREACH iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite APPLE SECURITY BREACH ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite APPLE SECURITY BREACH šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite APPLE SECURITY BREACH iš Google Chrome

Šios instrukcijos padės pašalinti virusą iš Google Chrome interneto naršyklės:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite APPLE SECURITY BREACH ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite APPLE SECURITY BREACH pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite APPLE SECURITY BREACH iš Safari

APPLE SECURITY BREACH pranešimai nustos jus erzinti tuomet, kai pašalinsite įtartinus naršyklės plėtinius ir atkursite Safari nustatymus:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite APPLE SECURITY BREACH bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite APPLE SECURITY BREACH pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti APPLE SECURITY BREACH registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-apple-security-breach.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie APPLE SECURITY BREACH