Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

Any Search Manager šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Any Search Manager yra nepatikimas plėtinys, kuris padeda užgrobti jūsų naršyklę atnaujinus Flash Player programą

Any Search Manager užgrobtos naršyklės pavyzdys

Any Search Manager yra naršyklės plėtinys susijęs su Safe Finder virusais. Jis atlieka įvairius veiksmus, kurie būdingi potencialiai nepageidaujamoms programoms arba naršyklių užgrobėjams. Todėl ekspertai taip pat priskiria plėtinį šioms kompiuterinių virusų grupėms.

Ši potencialiai nepageidaujama programinė įranga gali patekti į jūsų kompiuterį nepastebėta ir savavališkai pakeisti naršyklės nustatymus be jūsų leidimo. Kai Any Search Manager patenka į sistemą, vartotojai yra priversti naudotis Search.anysearch.com ar Anysearchmanager.com paslaugomis atliekant užklausas internete.

Pavadinimas

Any Search Manager

Viruso tipas Naršyklių užgrobėjas
Susijusios programos

Search.anysearch.com; Anysearchmanager.com;

Žadamos funkcijos Tikina, jog padės paprasčiau naudotis naršykle ir greičiau atlikti užklausas
Tikrieji aplikacijos veiksmai Peradresuoja į trečiųjų šalių svetaines, pateikia erzinančias pop-up reklamas ir pastebimai sulėtina naršyklės darbą
Keliamas pavojus Vartotojai gali atsidurti kenkėjiškuose puslapiuose, apgauti siekiant įdiegti virusą ar atskleisti asmeninę informaciją
Pašalinimas Nuskenuokite kompiuterio failus su ReimageIntego norėdami išinstaliuoti Any Search Manager.

Jei apsilankytumėte internetiniuose forumuose, pastebėtumėte, kad vartotojai ieško instrukcijų kaip pašalinti Any Search Manager iš Mac kompiuterio ir sugrąžinti Safari, Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox ir kitoms naršyklėms senuosius nustatymus. Tačiau IT ekspertai nėra nustebę, nes AnySearch Manager pašalinimas gali būti sudėtingas — vartotojai turi išinstaliuoti programą ir panaikinti modifikuotus nustatymus naršyklėse.

Taip pat svarbu žinoti, kad šis naršyklės užgrobėjas dar žinomas kaip Any Search Manager virusas ar Safe Finder virusas.  Ši potencialiai nepageidaujama programa plinta kartu su Safe Finder plėtiniu, kuris atlieka tokius pačius kenkėjiškus veiksmus vartotojų kompiuteriuose.

Nors Any Search Mac negali tiesiogiai stipriai pakenkti jūsų kompiuteriui, jo dėka galite pastebėti padidėjusį CPU ir sulėtėjusį naršyklės darbą. Visos kitos neigiamos šios programos pasekmės paveikia tik jūsų sistemoje esančias naršykles. Tačiau šio užgrobėjo pašalinimas nėra lengvas. 

Any Search Manager atlikti pakeitimai naršyklėjeAny Search Manager arba AnySearch Manager yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri gali pateikti neobjektyvius paieškos rezultatus ir erzinančias reklamas įvairiuose puslapiuose.

Ši potencialiai nepageidaujama programa siekia pasilikti jūsų kompiuteryje ilgą laiką, kad galėtų užgrobusi naršyklę reklamuoti partnerių svetaines. Tačiau svarbu suprasti, jog Any Search Manager neatsako už turinį, esantį puslapiuose, į kuriuos jūs esate peradresuojami. Todėl kaskart paspaudus ant abejotinos nuorodos jūs rizikuojate užkrėsti savo kompiuterį virusais. 

IT profesionalai rekomenduoja ištrinti Any Search Manager iš sistemos, jei norite atsikratyti erzinančiomis pop-up ir kitomis reklamomis. Deja, bet ši potencialiai nepageidaujama programa gali būti susijusi su abejotino patikimumo reklaminėmis kampanijomis, todėl siūlome nespausti ant pateikiamų reklamų, apklausų ar siūlymų įsigyti antivirusinę.

Net jei ir nenorite naudotis Any Search Manager paslaugomis, ši programa neleis jums pakeisti jūsų paieškos sistemos ar naršyklės nustatymų. Vienintelis būdas atsisakyti šių paslaugų yra pašalinti AnySearch Manager iš kompiuterio ir sugrąžinti naršyklės parinktis į pradinę padėtį.

Any Search Manager pašalinimas gali būti sudėtinga užduotis nepatyrusiems vartotojams. Todėl siūlome įsigyti ReimageIntego  ar kitą patikimą antivirusinę, kuri padės atsikratyti šia potencialiai nepageidaujama programa iš jūsų kompiuterio. Taip pat apačioje rasite instrukcijos, kurios parodys kaip sugrąžinti naršyklės nustatymus į pirminę padėtį.

Nemokamos programos vis dar naudojamos platinant naršyklių užgrobėjus

Straipsnyje aprašyta nepatikima programa yra platinama keliais būdais. Vartotojai gali parsisiųsti šį plėtinį iš oficialios svetainės, kurią galima pasiekti suvedus nuorodą į adreso juostą. Tačiau, tai nėra patikimas rodiklis siekiant įvertinti programos patikimumą. Todėl svarbu žinoti, kad ji taip pat slapta plinta kartu su nemokamomis aplikacijomis.

Turėtumėte atidžiai sekti įdiegimo procesą norėdami neleisti potencialiai nepageidaujamai programai patekti į jūsų sistemą. Naršyklės užgrobėjai slepiasi tarp pasirenkamųjų programų, kurių jūs nepastebėsite jei pasirinksite Quick/Recommended nustatymus instaliavimo procese. 

Jei nustatysite Advanced/Custom parinktis, galėsite atsisakyti potencialiai nepageidaujamų programų atžymėdami jų žymes. Svarbu, kad atidžiai sektumėte visą procedūrą ir nepraleistumėte nei vieno žingsnio. Taip pat, svarbu visuomet naudoti patikimą antivirusinę programą, kuri padės išvengti kompiuterinių infekcijų automatiškai.

Ištrinkite Any Search Manager iš Mac ir Windows kompiuterių

Jei svarstote kaip atsikratyti erzinančiais peradresavimais į įtartinas svetaines ar varginančiomis reklamomis, sekite instrukcijas apačioje. Jose rasite metodus, padėsiančius pašalinti Any Search Manager ir iš naujo nustatyti naršyklės parametrus. Tačiau šis išinstaliavimo būdas skirtas tik pažengusiems vartotojams.

Siūlome ir alternatyvų būdą — Any Search Manager pašalinimas gali būti atliktas ir automatiniu būdu. Jums prireiks patikimos antivirusinės programos. Įdiekite ją į kompiuterį ir leiskite nuskenuoti jūsų kompiuterio failus. Apsaugos sistemos lengvai ir greitai identifikuoja visas nepageidaujamas programos esančias sistemoje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Any Search Manager pašalinimas:

Ištrinkite Any Search Manager iš Windows sistemų

Nors Any Search Manager nėra virusas, galite susidurti su sunkumais mėgindami jį pašalinti iš Windows operacinės sistemos. Tačiau siūlome pasinaudoti šiomis instrukcijomis, kurios padės tai atlikti paprasčiau:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Any Search Manager ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Any Search Manager ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Any Search Manager iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Any Search Manager bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Any Search Manager iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Any Search Manager ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Any Search Manager šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Any Search Manager iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Any Search Manager iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Any Search Manager iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Any Search Manager ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Any Search Manager šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Any Search Manager iš Google Chrome

Siekiant atsikratyti potencialiai nepageidaujama programa svarbu pašalinti visus jos elementus. Apačioje pateiktos instrukcijos parodys kaip ištrinti įtartinus plėtinius iš Chrome ir grąžinti pirminius naršyklės nustatymus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Any Search Manager ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Any Search Manager pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Any Search Manager iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Any Search Manager bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Any Search Manager pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Any Search Manager registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-any-search-manager.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Any Search Manager