Any Search Manager šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Kov 2018 atnaujinimas

Any Search Manager pašalinimas

Kas yra Any Search Manager?

Any Search Manager yra nepatikimas plėtinys, kuris padeda užgrobti jūsų naršyklę atnaujinus Flash Player programą

Any Search Manager užgrobtos naršyklės pavyzdys

Any Search Manager yra naršyklės plėtinys susijęs su Safe Finder virusais. Jis atlieka įvairius veiksmus, kurie būdingi potencialiai nepageidaujamoms programoms arba naršyklių užgrobėjams. Todėl ekspertai taip pat priskiria plėtinį šioms kompiuterinių virusų grupėms.

Ši potencialiai nepageidaujama programinė įranga gali patekti į jūsų kompiuterį nepastebėta ir savavališkai pakeisti naršyklės nustatymus be jūsų leidimo. Kai Any Search Manager patenka į sistemą, vartotojai yra priversti naudotis Search.anysearch.com ar Anysearchmanager.com paslaugomis atliekant užklausas internete.

Pavadinimas

Any Search Manager

Viruso tipas Naršyklių užgrobėjas
Susijusios programos

Search.anysearch.com; Anysearchmanager.com;

Žadamos funkcijos Tikina, jog padės paprasčiau naudotis naršykle ir greičiau atlikti užklausas
Tikrieji aplikacijos veiksmai Peradresuoja į trečiųjų šalių svetaines, pateikia erzinančias pop-up reklamas ir pastebimai sulėtina naršyklės darbą
Keliamas pavojus Vartotojai gali atsidurti kenkėjiškuose puslapiuose, apgauti siekiant įdiegti virusą ar atskleisti asmeninę informaciją
Pašalinimas Nuskenuokite kompiuterio failus su FortectIntego norėdami išinstaliuoti Any Search Manager.

Jei apsilankytumėte internetiniuose forumuose, pastebėtumėte, kad vartotojai ieško instrukcijų kaip pašalinti Any Search Manager iš Mac kompiuterio ir sugrąžinti Safari, Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox ir kitoms naršyklėms senuosius nustatymus. Tačiau IT ekspertai nėra nustebę, nes AnySearch Manager pašalinimas gali būti sudėtingas — vartotojai turi išinstaliuoti programą ir panaikinti modifikuotus nustatymus naršyklėse.

Taip pat svarbu žinoti, kad šis naršyklės užgrobėjas dar žinomas kaip Any Search Manager virusas ar Safe Finder virusas. Ši potencialiai nepageidaujama programa plinta kartu su Safe Finder plėtiniu, kuris atlieka tokius pačius kenkėjiškus veiksmus vartotojų kompiuteriuose.

Nors Any Search Mac negali tiesiogiai stipriai pakenkti jūsų kompiuteriui, jo dėka galite pastebėti padidėjusį CPU ir sulėtėjusį naršyklės darbą. Visos kitos neigiamos šios programos pasekmės paveikia tik jūsų sistemoje esančias naršykles. Tačiau šio užgrobėjo pašalinimas nėra lengvas.

Any Search Manager atlikti pakeitimai naršyklėjeAny Search Manager arba AnySearch Manager yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri gali pateikti neobjektyvius paieškos rezultatus ir erzinančias reklamas įvairiuose puslapiuose.

Ši potencialiai nepageidaujama programa siekia pasilikti jūsų kompiuteryje ilgą laiką, kad galėtų užgrobusi naršyklę reklamuoti partnerių svetaines. Tačiau svarbu suprasti, jog Any Search Manager neatsako už turinį, esantį puslapiuose, į kuriuos jūs esate peradresuojami. Todėl kaskart paspaudus ant abejotinos nuorodos jūs rizikuojate užkrėsti savo kompiuterį virusais.

IT profesionalai rekomenduoja ištrinti Any Search Manager iš sistemos, jei norite atsikratyti erzinančiomis pop-up ir kitomis reklamomis. Deja, bet ši potencialiai nepageidaujama programa gali būti susijusi su abejotino patikimumo reklaminėmis kampanijomis, todėl siūlome nespausti ant pateikiamų reklamų, apklausų ar siūlymų įsigyti antivirusinę.

Net jei ir nenorite naudotis Any Search Manager paslaugomis, ši programa neleis jums pakeisti jūsų paieškos sistemos ar naršyklės nustatymų. Vienintelis būdas atsisakyti šių paslaugų yra pašalinti AnySearch Manager iš kompiuterio ir sugrąžinti naršyklės parinktis į pradinę padėtį.

Any Search Manager pašalinimas gali būti sudėtinga užduotis nepatyrusiems vartotojams. Todėl siūlome įsigyti FortectIntego ar kitą patikimą antivirusinę, kuri padės atsikratyti šia potencialiai nepageidaujama programa iš jūsų kompiuterio. Taip pat apačioje rasite instrukcijos, kurios parodys kaip sugrąžinti naršyklės nustatymus į pirminę padėtį.

Nemokamos programos vis dar naudojamos platinant naršyklių užgrobėjus

Straipsnyje aprašyta nepatikima programa yra platinama keliais būdais. Vartotojai gali parsisiųsti šį plėtinį iš oficialios svetainės, kurią galima pasiekti suvedus nuorodą į adreso juostą. Tačiau, tai nėra patikimas rodiklis siekiant įvertinti programos patikimumą. Todėl svarbu žinoti, kad ji taip pat slapta plinta kartu su nemokamomis aplikacijomis.

Turėtumėte atidžiai sekti įdiegimo procesą norėdami neleisti potencialiai nepageidaujamai programai patekti į jūsų sistemą. Naršyklės užgrobėjai slepiasi tarp pasirenkamųjų programų, kurių jūs nepastebėsite jei pasirinksite Quick/Recommended nustatymus instaliavimo procese.

Jei nustatysite Advanced/Custom parinktis, galėsite atsisakyti potencialiai nepageidaujamų programų atžymėdami jų žymes. Svarbu, kad atidžiai sektumėte visą procedūrą ir nepraleistumėte nei vieno žingsnio. Taip pat, svarbu visuomet naudoti patikimą antivirusinę programą, kuri padės išvengti kompiuterinių infekcijų automatiškai.

Ištrinkite Any Search Manager iš Mac ir Windows kompiuterių

Jei svarstote kaip atsikratyti erzinančiais peradresavimais į įtartinas svetaines ar varginančiomis reklamomis, sekite instrukcijas apačioje. Jose rasite metodus, padėsiančius pašalinti Any Search Manager ir iš naujo nustatyti naršyklės parametrus. Tačiau šis išinstaliavimo būdas skirtas tik pažengusiems vartotojams.

Siūlome ir alternatyvų būdą — Any Search Manager pašalinimas gali būti atliktas ir automatiniu būdu. Jums prireiks patikimos antivirusinės programos. Įdiekite ją į kompiuterį ir leiskite nuskenuoti jūsų kompiuterio failus. Apsaugos sistemos lengvai ir greitai identifikuoja visas nepageidaujamas programos esančias sistemoje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Any Search Manager pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Nors Any Search Manager nėra virusas, galite susidurti su sunkumais mėgindami jį pašalinti iš Windows operacinės sistemos. Tačiau siūlome pasinaudoti šiomis instrukcijomis, kurios padės tai atlikti paprasčiau:

Norėdami pašalinti Any Search Manager iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Any Search Manager ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Any Search Manager, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Any Search Manager vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Any Search Manager.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Siekiant atsikratyti potencialiai nepageidaujama programa svarbu pašalinti visus jos elementus. Apačioje pateiktos instrukcijos parodys kaip ištrinti įtartinus plėtinius iš Chrome ir grąžinti pirminius naršyklės nustatymus.

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Any Search Manager, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Any Search Manager registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis