Anot ekspertų, internetiniai sukčiai gali apeiti Google „Bouncer“ saugumo sistemą

Anot ekspertų, internetiniai sukčiai gali apeiti Google „Bouncer“ saugumo sistemąPer pastaruosius metus Google Android mobilioji platforma tapo viena iš populiariausių platformų. Tačiau šis populiarumas pastebimas ne tik tarp jos vartotojų – kompiuterių nusikaltėliai ją pamėgo taip pat. Siekdama užkirsti kelią infekuotų programėlių sklaidai, šiais metais bendrovė pristatė „Bouncer“ – sistemą padedančią surasti kenkėjiško turinio programėles „Google Play“ parduotuvėje ir sustabdyti jų sklaidą. Tačiau laikui bėgant aiškėja, jog ši sistema gali būti lengvai apgauta.

‘Bouncer’ tikslai yra sustadbyti kenksmingas programas, kurios elgiasi įtartinai ir, žinoma, kenkėjiškai. Ši sistema taip pat turėtų padėti atpažinti šnipinėjimo programų kodą ar tokius virusus kaip Trojos arkliai. Anot ‘Bouncer’ atstovų, jeigu sistema aptinka įtartinai besielgiančią programėlę, ji duoda signalą patikrinti ją rankiniu būdu ir patvirtinti arba paneigti jog ji yra kenkėjiška.

Tačiau du jauni mokslininkai – Džonas Oberheide ir Charlie Miller – siekia įrodyti, jog ‘Bouncer’ gali būti gana lengvai apeinama ir, ilgalaikėje perspektyvoje, gali būti tiesiog nepajėgi surasti kenkėjišką kodą.Anot jų, jie jau sugebėjo apeiti „Bouncer“ sistemą ir įketi programėlę galinčią sekti parsisiuntusiojo veiksmus jo išmaniajame telefone ar kompiuteryje.
Belieka tik tikėti, jog „Google“ išspręs šias problemas ir pagerins „Bouncer“ sistemos veiklą.

Failai
Programos
Palygink