Sudėtingumo skalė:  
  (75/100)

Andromeda AntiVirus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Malware

Kas yra Andromeda AntiVirus?

Andromeda AntiVirus yra netikra antivirusinė programa, kuri gali pasirodyti jūsų kompiuteryje iš niekur. Vos tik ši programa patenka į sistemą, ji pradeda rodyti įvairius pranešimus. Paprastai šie pranešimai pasirodo vos tik kompiuteris pradeda savo darbą ir nuolat perspėja apie šimtus kompiuteryje esančių virusų. Jie taip pat teigia, kad vienintelė programa, kuri gali juos pašalinti, yra licencijuota Andromeda AntiVirus versija. Kad ir kaip patikimai atrodytų šios programos rodomi pranešimai, jie visi yra suklastoti. Jie yra rodomi siekiant priversti žmones nusipirkti padirbtą šios programos licenciją. Žinoma, sumokėjęs pinigus jūs tikrai pastebėsite, kad Andromeda AntiVirus nustojo rodyti savo perspėjimus, tačiau tai bus ne dėl to, kad ši programa juos pašalino. Tai bus dėlto, kad ji gavo signalą, jog jūs nusipirkote jos licenciją. Beje, jeigu jūs jau pervedėte savo pinigus hakeriams ir sumokėjote už šią netikrą antivirusinę, nieko nelaukite ir susisiekite su savo banko atstovais. Jis jums padės ne tik sustabdyti šį mokėjimą, bet ir padės jums apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, kurią jūs galėjote atskleisti darydamas pinigų pervedimą. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte kuo greičiau pašalinti Andromeda AntiVirus virusą iš savo kompiuterio.

Kaip Andromeda AntiVirus gali patekti į mano kompiuterį?

Andromeda AntiVirus yra viena iš tų programų, kurios plinta netikrų pranešimų ir melagingų el. laiškų pagalba. Jeigu norite apsisaugoti nuo šios pavojingos programos, turite ignoruoti visus pranešimus, kurie siūlo atnaujinti tokias programas kaip Java ir Flash Player. Jeigu norite tai padaryti, geriau apsilankykite oficialioje programos svetainėje. Beje, jūs taip pat turėtumėte pašalinti visus įtartinus el. laiškus, kurie paprastai praneša apie netikėtas pinigų perlaidas, pasimetusius siuntinius ir panašius dalykus, kurie labai viliojas žmones atidaryti prie el. laiško prisegtą priedą. Jeigu pajutote, kad el. laiškas jums yra įtartinas, nieko nelaukite ir pašalinkite tokį laišką. Beje, jūs taip pat galite pabandyti susisiekti su jo siuntėju ir pasiteirauti apie jį. Jeigu Andromeda AntiVirus jau pradėjo jums rodyti savo perspėjimus, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti šios pavojingos programois ir kitų virusų.

Kaip pašalinti Andromeda AntiVirus virusą?

Jeigu norite pašalinti Andromeda AntiVirus iš sistemos, paleiskite Reimage arba Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner. Dėmesio! Šis virusas gali blokuoti legalias programas, tarp jų ir antivirusines. Norėdami tai apeiti,perkraukite savo kompiuterį į Safe Mode with networking režimą. Žinoma, tai nepadės ištrinti užkrėstų failų, dėl to jūs turite nepamiršti patikrinti kompiuterio su antivirusine vos tik šis virusas dings iš jūsų kompiuterio ekrano.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Andromeda AntiVirus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
AndromedaAntiVirus.exe
bprint.exe
vclipsrv.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareAntivirus
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREAntivirus
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun?�?Antivirus?�? = ?�?%ProgramFiles%AndromedaAntiVirusAntvrs.exe?�?

Išregistruoti DLL' us:
hinetres.dll
rpthreadVC.dll
thunk.dll
cpifmgr.dll
tmswdat10.dll
hinetres.dll

Ištrinti failus:
AndromedaAntiVirus.exe
bprint.exe
vclipsrv.exe

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-andromeda-antivirus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis