Andromeda AntiVirus šalinimas

Andromeda AntiVirus pašalinimas

Kas yra Andromeda AntiVirus?

Kas yra Andromeda AntiVirus?

Andromeda AntiVirus yra netikra antivirusinė programa, kuri gali pasirodyti jūsų kompiuteryje iš niekur. Vos tik ši programa patenka į sistemą, ji pradeda rodyti įvairius pranešimus. Paprastai šie pranešimai pasirodo vos tik kompiuteris pradeda savo darbą ir nuolat perspėja apie šimtus kompiuteryje esančių virusų. Jie taip pat teigia, kad vienintelė programa, kuri gali juos pašalinti, yra licencijuota Andromeda AntiVirus versija. Kad ir kaip patikimai atrodytų šios programos rodomi pranešimai, jie visi yra suklastoti. Jie yra rodomi siekiant priversti žmones nusipirkti padirbtą šios programos licenciją. Žinoma, sumokėjęs pinigus jūs tikrai pastebėsite, kad Andromeda AntiVirus nustojo rodyti savo perspėjimus, tačiau tai bus ne dėl to, kad ši programa juos pašalino. Tai bus dėlto, kad ji gavo signalą, jog jūs nusipirkote jos licenciją. Beje, jeigu jūs jau pervedėte savo pinigus hakeriams ir sumokėjote už šią netikrą antivirusinę, nieko nelaukite ir susisiekite su savo banko atstovais. Jis jums padės ne tik sustabdyti šį mokėjimą, bet ir padės jums apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, kurią jūs galėjote atskleisti darydamas pinigų pervedimą. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte kuo greičiau pašalinti Andromeda AntiVirus virusą iš savo kompiuterio.

Kaip Andromeda AntiVirus gali patekti į mano kompiuterį?

Andromeda AntiVirus yra viena iš tų programų, kurios plinta netikrų pranešimų ir melagingų el. laiškų pagalba. Jeigu norite apsisaugoti nuo šios pavojingos programos, turite ignoruoti visus pranešimus, kurie siūlo atnaujinti tokias programas kaip Java ir Flash Player. Jeigu norite tai padaryti, geriau apsilankykite oficialioje programos svetainėje. Beje, jūs taip pat turėtumėte pašalinti visus įtartinus el. laiškus, kurie paprastai praneša apie netikėtas pinigų perlaidas, pasimetusius siuntinius ir panašius dalykus, kurie labai viliojas žmones atidaryti prie el. laiško prisegtą priedą. Jeigu pajutote, kad el. laiškas jums yra įtartinas, nieko nelaukite ir pašalinkite tokį laišką. Beje, jūs taip pat galite pabandyti susisiekti su jo siuntėju ir pasiteirauti apie jį. Jeigu Andromeda AntiVirus jau pradėjo jums rodyti savo perspėjimus, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti šios pavojingos programois ir kitų virusų.

Kaip pašalinti Andromeda AntiVirus virusą?

Jeigu norite pašalinti Andromeda AntiVirus iš sistemos, paleiskite FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Dėmesio! Šis virusas gali blokuoti legalias programas, tarp jų ir antivirusines. Norėdami tai apeiti,perkraukite savo kompiuterį į Safe Mode with networking režimą. Žinoma, tai nepadės ištrinti užkrėstų failų, dėl to jūs turite nepamiršti patikrinti kompiuterio su antivirusine vos tik šis virusas dings iš jūsų kompiuterio ekrano.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis