AMMYY šalinimas

AMMYY pašalinimas

Kas yra AMMYY?

AMMYY (taip pat žinomas kaip Ammyy Admin) yra pavojinga programa, kuri yra naudojama vilioti iš žmonių jų pinigus. Dažniausiai ši programa yra naudojama sukčių, kurie skambina atsitiktiniams žmonėms. Apsimesdami Microsoft darbuotojais, jie praneša žmonėms, kad jų kompiuteriuose pastebėjo įvairių problemų ir siūlo jiems nusipirkti jų pašalinimui reikalingą programą. Jei susidūrėte su tokiais sukčiais, raginame atkreipti dėmesį į jų akcentą, nes dauguma tokiomis apgavystėmis užsiimančių žmonių gyvena Indijoje. Pasinaudodami tokius skambučiais, jie siekia išgąsdinti žmones ir priversti juos sumokėti 200 dolerių už beviltišką ir visiškai niekam tikusią programą. Jei jūs jau sutikote atsisiųsti AMMYY Admin ar kokią nors kitą programą, galite iš karto kreiptis į savo banką ir informuoti apie šį nelaimingą pirkinį. Taip pat rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine ir pašalinti visus galimai pavojingus failus.

Kaip AMMYY gali patekti į kompiuterį?

Jūs galite sulaukti AMMYY programą platinančių sukčių skambučio visiškai netikėtai. Prieš skambindami žmonėms, jie visada atlieka tam tikrus namų darbus, todėl nenustebkite jeigu jie pasakys jums kur jūs gyvenate, kokia yra jūsų šeimyninė padėtis ir pan. Dažniausiai tam jie naudoja viešas duombazes ir panašius šaltinius. Kai jie įtikina žmones, kad jie dirba Microsoft kompanijoje, sukčiai pradeda kalbėti apie įvairias kompiuterio problemas ir siūlo leisti jiems prisijungti prie sistemos per atstumą. Mes labai rekomenduojame vengti šio pasiūlymo, nes tokiu būdu jūs galite jiems lengvai atskleisti savo slaptažodžius, prisijungimo duomenis ir kitą asmeninę informaciją. Be to, jie taip pat gali bandyti įrašyti į jūsų kompiuterį pavojingų programų, priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse ir pan. Prisiminkite, Microsoft niekada neskambinėjo žmonėms platindama savo programas ir prašydama už jas sumokėti. Jei jau papuolėte į AMMYY sukčių pinkles, atlikite žemiau pateiktus veiksmus.

KAIP PAŠALINTI AMMYY?

Jei jau atsisiuntėte AMMYY programą į savo kompiuterį, atlikite šiuos veiksmus ir pašalinkite ją:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite AMMYY, AMMYY Admin ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Kai tai pabaigsite, patikrinkite kompiuterį su FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Tai ne tik padės jums įsitikinti, kad jame nėra pavojingų programų, bet taip pat pagelbės jums surasti paslėptus šios programos komponentus ir juos pašalinti.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis