Sudėtingumo skalė:  
  (85/100)

AMMYY šalinimas

| Tipas: Malware

AMMYY (taip pat žinomas kaip Ammyy Admin) yra pavojinga programa, kuri yra naudojama vilioti iš žmonių jų pinigus. Dažniausiai ši programa yra naudojama sukčių, kurie skambina atsitiktiniams žmonėms. Apsimesdami Microsoft darbuotojais, jie praneša žmonėms, kad jų kompiuteriuose pastebėjo įvairių problemų ir siūlo jiems nusipirkti jų pašalinimui reikalingą programą. Jei susidūrėte su tokiais sukčiais, raginame atkreipti dėmesį į jų akcentą, nes dauguma tokiomis apgavystėmis užsiimančių žmonių gyvena Indijoje. Pasinaudodami tokius skambučiais, jie siekia išgąsdinti žmones ir priversti juos sumokėti 200 dolerių už beviltišką ir visiškai niekam tikusią programą. Jei jūs jau sutikote atsisiųsti AMMYY Admin ar kokią nors kitą programą, galite iš karto kreiptis į savo banką ir informuoti apie šį nelaimingą pirkinį. Taip pat rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine ir pašalinti visus galimai pavojingus failus.

Kaip AMMYY gali patekti į kompiuterį?

Jūs galite sulaukti AMMYY programą platinančių sukčių skambučio visiškai netikėtai. Prieš skambindami žmonėms, jie visada atlieka tam tikrus namų darbus, todėl nenustebkite jeigu jie pasakys jums kur jūs gyvenate, kokia yra jūsų šeimyninė padėtis ir pan. Dažniausiai tam jie naudoja viešas duombazes ir panašius šaltinius. Kai jie įtikina žmones, kad jie dirba Microsoft kompanijoje, sukčiai pradeda kalbėti apie įvairias kompiuterio problemas ir siūlo leisti jiems prisijungti prie sistemos per atstumą. Mes labai rekomenduojame vengti šio pasiūlymo, nes tokiu būdu jūs galite jiems lengvai atskleisti savo slaptažodžius, prisijungimo duomenis ir kitą asmeninę informaciją. Be to, jie taip pat gali bandyti įrašyti į jūsų kompiuterį pavojingų programų, priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse ir pan. Prisiminkite, Microsoft niekada neskambinėjo žmonėms platindama savo programas ir prašydama už jas sumokėti. Jei jau papuolėte į AMMYY sukčių pinkles, atlikite žemiau pateiktus veiksmus.

KAIP PAŠALINTI AMMYY?

Jei jau atsisiuntėte AMMYY programą į savo kompiuterį, atlikite šiuos veiksmus ir pašalinkite ją:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite AMMYY, AMMYY Admin ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Kai tai pabaigsite, patikrinkite kompiuterį su Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Tai ne tik padės jums įsitikinti, kad jame nėra pavojingų programų, bet taip pat pagelbės jums surasti paslėptus šios programos komponentus ir juos pašalinti.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
AMMYY ekrano nuotrauka
AMMYY ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ammyy.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie AMMYY