Alhea.com užgrobimo atsikratymas (Nemokamas vadovas) - atnaujinta Geg 2020

Alhea.com viruso pašalinimas

Kas yra Alhea.com naršyklės užgrobėjas?

Alhea – tai naršyklės virusas, galintis užgrobti visas populiariausias naršykles ir užpildyti jas reklaminiu turiniu

Alhea virusasAlhea pradinis puslapis ir paieškos sistema

Alhea klasifikuojama kaip potencialiai nepageidaujama programa remiantis jos atliekama veikla bei apgaulingu platinimo metodu. Konkrečiau ji priklauso naršyklės užgrobėjų kategorijai, kadangi geba pakeisti pradinį naršyklės puslpį, naujo skirtuko langą. Be to, vietoj esamo numatytojo paieškos variklio ji nustato Alhea.com, kuris iškart po viruso įsirašymo automatiškai nustatomas kiekvienoje iš sistemoje esančių naršyklių. Ši potencialiai nepageidaujama programa gali veikti antrame sistemos plane ir išlikti nepastebėta, tačiau minėti naršyklės pokyčiai yra pagrindinis simptomas išduodantis Alhea viruso buvimą kompiuteryje.

Pavadinimas Alhea
Tipas Naršyklės užgrobėjas
Kompanija, kuriai priklauso Ego Cognito
Pavojus Kaip ir bet kuri kita potencialiai nepageidaujama programa, šis naršyklės užgrobėjas gali rinkti informaciją apie vartotojų naršyklės ypročius. Be to, turinys, kurį programa pateikia gali būti pavojinga
Simptomai Pradinis naršyklės puslapis bei skirtuko langas pakeisti. Numatytasis paieškos variklis pakeistas į alhea.com. Naršant internete pasirodo įvairus komercinio pobūdžio turinys ir nukreipia naršyklę į nepatikmas svetaines
Plitimo būdas Naršyklės užgrobėjas dažniausiai plinta kaip papildomas nemokamų programų priedas. Retesniais atvejais gali būti atsiunčiamas nepatikimose svetainėse
Šalinimas Alhea šalinimui rekomenduojama naudoti profesionalią antivirusinę programą

Jeigu Alhea virusui pavyksta sėkmingai įsirašyti į kompiuterį, visų pirmiausia ji pakeičia keletą Windows registrų įrašų bei prideda naujus paliesties raktus tam. Tokiu būdu programa užsitikrina, kad nepatikimas paieškos variklisn naršyklėje galėtų pradėti veikti vos tik kompiuteris įjungiamas. Problema yra ta, kad minėti pokyčiai apsunkina programos pašalinimą ir sukelia vartotojui nemažai problemų.

Alhea virusas taip pat gali valdyti internetinį srautą rodydamas iššokančias reklamas, reklamjuostes bei kitokį reklaminį turinį, kurie, vos paspaudus, nukreipia naršyklę į nepatikimas svetaines. Tokių svetainių peržiūros yra fiksuojamas, o pasekoje marketingo specialistai gali generuoti pajamas iš papildomo lankytojų srauto. Taigi, srauto peradresavimas kaip pajamų šaltinis yra pagrindinis nepageidaujamų programų uždavinys.

Jeigu jūs esate vienas/-a iš tų žmonių, kurie be sutikimo yra priversti naudotis Alhea.com vietoj Google, Bing, Yahoo! ar betkuria kita paieška Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer ar Microsoft Edge naršyklėje, tuomet rekomenduojame iš naujo nustatyti naršyklių parametrus nedelsiant. Taip apsaugosite save nuo kitų problemų, kurios gali atsirasti ilgainiui naudojantis šia nepatikima paieškos svetaine. Šiame straipsnyje jums paaiškinsime kaip rankiniu būdu pakeisti naršyklės nustatymus ir pašalinti nereikalingus priedus.

Kadangi Alhea virusas gali rodyti netinkamus paieškos rezultatus, tikėtina, kad dalis pateiktų rezultatų visų pirma gali nukreipti į dukterines svetaines. Kaip jau minėjome, tokiu būdu tam tikros svetainės didna lankytojų srautą, bando pasikelti reitingus bei siekia uždirbti pinigų.

Problema yra ta, kad Alhea peradresavimai ne vien tik erzina ir trugdo normaliai veiklai. Kaskart spaudžiant ant nuorodų, kurias pateikia ši paieška, rizikuojate patekti į pavojingą svetainę, kurioje gali būti platinamos panačios potencialiai nepageidaujamos programos ar netgi virusai. Be to, kibernetinio saugumo ekpertai perspėja, kad ši paieška gali automatiškai rodyti įvairias reklamas.

Toks modelis yra žinomas kaip Pay-Per-Click (PPC) marketingas, kurį neretai kompanijos naudoja lengvam uždarbiui bei nepopuliarių prekių reklamai. Reikia paminėti ir tai, kad tokios programos taip pat gali naudoti slapukus ir analizuoti vartotojų naršymo įpročius nepaisant to, kad tokiai veiklai leidimas nėra duotas.

Alhea naršyklės užgrobėjasAlhea gali rinkti informaciją apie savo vaertotojus ir vėliau panaudoti ją marketingo tikslais

Iškart po atsisiuntimo, Alhea automatiškai įrašo slapukus visose kompiuteryje esančiose naršyklėse ir pradeda rinkti informaciją, kuri nėra klasigikuojama kaip asmeninė (IP adresas, kompiuterio lokacija, raktiniai paieškos žodžiai, dažniausiai lankomos svetainės, turinys, kurį tose svetainėse įvedėte ar spustelėjote ir t.t). Surinkta informacija vėliau siunčiama trečiosioms šalims, kur yra analizuojama tam, kad vartotojui vėliau būtų pateikiamas specialiai pritaikytas reklaminis turinys.

Oficialioje Alhea svetainėje informacija apie slapukų vartojimą pateikiama. Privatumo politikos skiltyje programos kūrėjai Ego Cogito įspėja potencialius vartotojus apie reklaminės paaskirties slapukus ir kitus informacijos rinkimo būdus:

We do not collect your IP address and you do not have to register with Ego Cogito before we can collect this anonymous information. Ego Cogito websites do not require you to share personally identifiable information, such as your name or email address, for you to use Ego Cogito websites. Ego Cogito websites allocate an anonymous identification number to your requests and link the following information to that number: the date and time at which you visited the Ego Cogito website, the search terms, and the links which you clicked through.

Jeigu nesate nusiteikę dalintis informacija su trečiosiomis šalimis, o taip pat nenorite kasdien lankytis nepatikimose svetainėse, rekomenduojame nedelsian pašalinti Alhea virusą iš savo kompiuterio. Šalinimui rekomenduojame naudoti antivirusinę programą, pavyzdžiui, SpyHunter 5Combo Cleaner.

Susikoncentravę pasirūpinkite pilnu Alhea pašalinimu iš sistemos, o tai atlikti geriausia naudojant antivirusinę programą. Pašalinus potencialiai nepageidaujamas programas atkurkite sistemos failus bei procesus, kurie galėjo būti pa-eisti su [dą] programa. Visuomet nepatikimas programas šalinkite tik su profesionalia antivirusine programa.

Nepamirškite, kad Alhea yra priskiriama naršyklės užgrobėjų kategorijai dėl to, kad ji geba pakeisti naršyklės nustatymus ir inicijuoti įvairias, įtarimą keliančias, veiklas. Vienas aiškiausių ženklų, rodančių, kad naršyklė yra užgrobta – tai pakeista paieškos sistema ir pradinis puslapis.

Alhea naršyklės virusasAlhea paieška rodo pakeistus paieškos rezultatus ir gali nukreipti į nepatikimas svetaines

Nepageidaujamų programų plitimas yra glaudžiai susijęs su trečiosioms šalims priklausančių programų įrašymo sąranka

Naršyklės užgrobėjas gali pakeisti naršyklės nustatymus tinkamai neatsiklausiu kompiuterio savininko leidimo. Taip yra todėl, nes potencialiai nepageidaujamos programos yra platinamos kartu su nemokamomis programomis kaip vienas paketas. Turint omenyje, kad žmonės vis dar yra linkę įsirašinėti nemokamas programas nepasirinkus Advanced metodo, nepageidaujamos programos yra įrašomos nepastebėtos.

Norint išvengti tokių programų įsirašymo visų pirma reikėtų būti ypač atsargiems įsirašant bet kokias programas į kompiuterį. Jeigu manote, kad nemokamų programų atsisiuntimas iš failų mainų svetainių yra saugus dalykas – labai klystate. Tiesą sakant, tokios svetainės dažnai platina programinės įranos pakeitus.

Kiekvieną kartą nusprendus įsirašyti naują nemokamą programą iš Interneto, visuomet jos įrašymui rinkitės Advanced/Custom diegimo sąranką ir nuimkite varneles, pažymėtas šalia teiginių, kad sutinkate įsirašyti naršyklės plėtinius ar įrankių juostas. Be to, visuomet įsitikinkite svetainės, iš kurios siunčiatės programą, saugumu, perskaytikite Terminų ir Sąlygų skiltį bei kitą prieinamą informaciją.

Ištrinkite Alhea iš savo naršyklės

Alhea šalinimas yra rekomenduojamas tiems, kurie nori išvalyti kompiuterį nuo potencialiai nepageidaujamų programų bei užtikrinti, kad jis veikia greitai, stabiliai ir saugiai. Potencialiai nepageidaujamos programos turi įtakos kompiuterio veiklai ir gali ženkliai sulėtinti jo greitį, o erzinantys naršyklės peradresavimai privesti prie kitų nepageidaujamų programų atisiuntimo.

Lengviausias būdas pašalinti Alhea – tai nuskenuoti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Pilnas sistemos patikrinimas užtikrins, kad visos nepageidaujamos programos buvo pašalintos. Be antivirusinės programos patartina naudoti ir sistemos optimizavimo įrankį tam, kad atstatytumėte galimai pažeistus failus ir registrus. Mes rekomenduojame [dą] programą.

Kadangi Alhea virusas priklauso potencialiai nepageidaujamų programų grupei, atidžiai patikrinkite visus sistemoje vykdomus procesus ir pašalinkite visas įtarimą keliančias programas. Labai tikėtina, kad jūsų kompiuteryje yra gerokai daugiau nepageidaujamų programų nei jūs įsivaizduojate.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Alhea.com viruso pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Nuskenuokite kompiuterį ir pašalinkite Alhea.com virusą

Norėdami pašalinti Alhea.com naršyklės užgrobėjas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Alhea.com naršyklės užgrobėjas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Alhea.com naršyklės užgrobėjas, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Alhea.com naršyklės užgrobėjas vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Alhea.com naršyklės užgrobėjas.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Iš naujo nustatykite naršyklės parametrus, kuriuos Alhea.com virusas pakeitė be jūsų leidimo. Įsitikinkite, kad užblokavote visus pranešimus ir reklamas, kurias rodo ši programa.

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Alhea.com naršyklės užgrobėjas, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Alhea.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis