Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Alhea.com užgrobimo atsikratymas (Nemokamas vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Alhea – tai naršyklės virusas, galintis užgrobti visas populiariausias naršykles ir užpildyti jas reklaminiu turiniu

Alhea virusas

Alhea klasifikuojama kaip potencialiai nepageidaujama programa remiantis jos atliekama veikla bei apgaulingu platinimo metodu. Konkrečiau ji priklauso naršyklės užgrobėjų kategorijai, kadangi geba pakeisti pradinį naršyklės puslpį, naujo skirtuko langą. Be to, vietoj esamo numatytojo paieškos variklio ji nustato Alhea.com, kuris iškart po viruso įsirašymo automatiškai nustatomas kiekvienoje iš sistemoje esančių naršyklių. Ši potencialiai nepageidaujama programa gali veikti antrame sistemos plane ir išlikti nepastebėta, tačiau minėti naršyklės pokyčiai yra pagrindinis simptomas išduodantis Alhea viruso buvimą kompiuteryje. 

Pavadinimas Alhea
Tipas Naršyklės užgrobėjas
Kompanija, kuriai priklauso Ego Cognito
Pavojus Kaip ir bet kuri kita potencialiai nepageidaujama programa, šis naršyklės užgrobėjas gali rinkti informaciją apie vartotojų naršyklės ypročius. Be to, turinys, kurį programa pateikia gali būti pavojinga
Simptomai Pradinis naršyklės puslapis bei skirtuko langas pakeisti. Numatytasis paieškos variklis pakeistas į alhea.com. Naršant internete pasirodo įvairus komercinio pobūdžio turinys ir nukreipia naršyklę į nepatikmas svetaines
Plitimo būdas Naršyklės užgrobėjas dažniausiai plinta kaip papildomas nemokamų programų priedas. Retesniais atvejais gali būti atsiunčiamas nepatikimose svetainėse
Šalinimas  Alhea šalinimui rekomenduojama naudoti profesionalią antivirusinę programą

Jeigu Alhea virusui pavyksta sėkmingai įsirašyti į kompiuterį, visų pirmiausia ji pakeičia keletą Windows registrų įrašų bei prideda naujus paliesties raktus tam. Tokiu būdu programa užsitikrina, kad nepatikimas paieškos variklisn naršyklėje galėtų pradėti veikti vos tik kompiuteris įjungiamas. Problema yra ta, kad minėti pokyčiai apsunkina programos pašalinimą ir sukelia vartotojui nemažai problemų. 

Alhea virusas taip pat gali valdyti internetinį srautą rodydamas iššokančias reklamas, reklamjuostes bei kitokį reklaminį turinį, kurie, vos paspaudus, nukreipia naršyklę į nepatikimas svetaines. Tokių svetainių peržiūros yra fiksuojamas, o pasekoje marketingo specialistai gali generuoti pajamas iš papildomo lankytojų srauto. Taigi, srauto peradresavimas kaip pajamų šaltinis yra pagrindinis nepageidaujamų programų uždavinys. 

Jeigu jūs esate vienas/-a iš tų žmonių, kurie be sutikimo yra priversti naudotis Alhea.com vietoj Google, Bing, Yahoo! ar betkuria kita paieška Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer ar Microsoft Edge naršyklėje, tuomet rekomenduojame iš naujo nustatyti naršyklių parametrus nedelsiant. Taip apsaugosite save nuo kitų problemų, kurios gali atsirasti ilgainiui naudojantis šia nepatikima paieškos svetaine. Šiame straipsnyje jums paaiškinsime kaip rankiniu būdu pakeisti naršyklės nustatymus ir pašalinti nereikalingus priedus. 

Kadangi Alhea virusas gali rodyti netinkamus paieškos rezultatus, tikėtina, kad dalis pateiktų rezultatų visų pirma gali nukreipti į dukterines svetaines. Kaip jau minėjome, tokiu būdu tam tikros svetainės didna lankytojų srautą, bando pasikelti reitingus bei siekia uždirbti pinigų. 

Problema yra ta, kad Alhea peradresavimai ne vien tik erzina ir trugdo normaliai veiklai. Kaskart spaudžiant ant nuorodų, kurias pateikia ši paieška, rizikuojate patekti į pavojingą svetainę, kurioje gali būti platinamos panačios potencialiai nepageidaujamos programos ar netgi virusai. Be to, kibernetinio saugumo ekpertai perspėja, kad ši paieška gali automatiškai rodyti įvairias reklamas. 

Toks modelis yra žinomas kaip Pay-Per-Click (PPC) marketingas, kurį neretai kompanijos naudoja lengvam uždarbiui bei nepopuliarių prekių reklamai. Reikia paminėti ir tai, kad tokios programos taip pat gali naudoti slapukus ir analizuoti vartotojų naršymo įpročius nepaisant to, kad tokiai veiklai leidimas nėra duotas. 

Alhea naršyklės užgrobėjasAlhea gali rinkti informaciją apie savo vaertotojus ir vėliau panaudoti ją marketingo tikslais

Iškart po atsisiuntimo, Alhea automatiškai įrašo slapukus visose kompiuteryje esančiose naršyklėse ir pradeda rinkti informaciją, kuri nėra klasigikuojama kaip asmeninė (IP adresas, kompiuterio lokacija, raktiniai paieškos žodžiai, dažniausiai lankomos svetainės, turinys, kurį tose svetainėse įvedėte ar spustelėjote ir t.t). Surinkta informacija vėliau siunčiama trečiosioms šalims, kur yra analizuojama tam, kad vartotojui vėliau būtų pateikiamas specialiai pritaikytas reklaminis turinys. 

Oficialioje Alhea svetainėje informacija apie slapukų vartojimą pateikiama. Privatumo politikos skiltyje programos kūrėjai Ego Cogito įspėja potencialius vartotojus apie reklaminės paaskirties slapukus ir kitus informacijos rinkimo būdus: 

We do not collect your IP address and you do not have to register with Ego Cogito before we can collect this anonymous information. Ego Cogito websites do not require you to share personally identifiable information, such as your name or email address, for you to use Ego Cogito websites. Ego Cogito websites allocate an anonymous identification number to your requests and link the following information to that number: the date and time at which you visited the Ego Cogito website, the search terms, and the links which you clicked through.

Jeigu nesate nusiteikę dalintis informacija su trečiosiomis šalimis, o taip pat nenorite kasdien lankytis nepatikimose svetainėse, rekomenduojame nedelsian pašalinti Alhea virusą iš savo kompiuterio. Šalinimui rekomenduojame naudoti antivirusinę programą, pavyzdžiui, SpyHunter 5Combo Cleaner

Susikoncentravę pasirūpinkite pilnu Alhea pašalinimu iš sistemos, o tai atlikti geriausia naudojant antivirusinę programą. Pašalinus potencialiai nepageidaujamas programas atkurkite sistemos failus bei procesus, kurie galėjo būti pa-eisti su [dą] programa. Visuomet nepatikimas programas šalinkite tik su profesionalia antivirusine programa.

Nepamirškite, kad Alhea yra priskiriama naršyklės užgrobėjų kategorijai dėl to, kad ji geba pakeisti naršyklės nustatymus ir inicijuoti įvairias, įtarimą keliančias, veiklas. Vienas aiškiausių ženklų, rodančių, kad naršyklė yra užgrobta – tai pakeista paieškos sistema ir pradinis puslapis. 

Alhea naršyklės virusasAlhea paieška rodo pakeistus paieškos rezultatus ir gali nukreipti į nepatikimas svetaines

Nepageidaujamų programų plitimas yra glaudžiai susijęs su trečiosioms šalims priklausančių programų įrašymo sąranka

Naršyklės užgrobėjas gali pakeisti naršyklės nustatymus tinkamai neatsiklausiu kompiuterio savininko leidimo. Taip yra todėl, nes potencialiai nepageidaujamos programos yra platinamos kartu su nemokamomis programomis kaip vienas paketas. Turint omenyje, kad žmonės vis dar yra linkę įsirašinėti nemokamas programas nepasirinkus Advanced metodo, nepageidaujamos programos yra įrašomos nepastebėtos. 

Norint išvengti tokių programų įsirašymo visų pirma reikėtų būti ypač atsargiems įsirašant bet kokias programas į kompiuterį. Jeigu manote, kad nemokamų programų atsisiuntimas iš failų mainų svetainių yra saugus dalykas – labai klystate. Tiesą sakant, tokios svetainės dažnai platina programinės įranos pakeitus. 

Kiekvieną kartą nusprendus įsirašyti naują nemokamą programą iš Interneto, visuomet jos įrašymui rinkitės Advanced/Custom diegimo sąranką ir nuimkite varneles, pažymėtas šalia teiginių, kad sutinkate įsirašyti naršyklės plėtinius ar įrankių juostas. Be to, visuomet įsitikinkite svetainės, iš kurios siunčiatės programą, saugumu, perskaytikite Terminų ir Sąlygų skiltį bei kitą prieinamą informaciją. 

Ištrinkite Alhea iš savo naršyklės

Alhea šalinimas yra rekomenduojamas tiems, kurie nori išvalyti kompiuterį nuo potencialiai nepageidaujamų programų bei užtikrinti, kad jis veikia greitai, stabiliai ir saugiai. Potencialiai nepageidaujamos programos turi įtakos kompiuterio veiklai ir gali ženkliai sulėtinti jo greitį, o erzinantys naršyklės peradresavimai privesti prie kitų nepageidaujamų programų atisiuntimo. 

Lengviausias būdas pašalinti Alhea – tai nuskenuoti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Pilnas sistemos patikrinimas užtikrins, kad visos nepageidaujamos programos buvo pašalintos. Be antivirusinės programos patartina naudoti ir sistemos optimizavimo įrankį tam, kad atstatytumėte galimai pažeistus failus ir registrus. Mes rekomenduojame [dą] programą. 

Kadangi Alhea virusas priklauso potencialiai nepageidaujamų programų grupei, atidžiai patikrinkite visus sistemoje vykdomus procesus ir pašalinkite visas įtarimą keliančias programas. Labai tikėtina, kad jūsų kompiuteryje yra gerokai daugiau nepageidaujamų programų nei jūs įsivaizduojate.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Alhea.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Alhea.com iš Windows sistemų

Nuskenuokite kompiuterį ir pašalinkite Alhea.com virusą

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Alhea.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Alhea.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Alhea.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Alhea.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Alhea.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Alhea.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Alhea.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Alhea.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Alhea.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Alhea.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Alhea.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Alhea.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Alhea.com iš Google Chrome

Iš naujo nustatykite naršyklės parametrus, kuriuos Alhea.com virusas pakeitė be jūsų leidimo. Įsitikinkite, kad užblokavote visus pranešimus ir reklamas, kurias rodo ši programa.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Alhea.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Alhea.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Alhea.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Alhea.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Alhea.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Alhea.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-alhea-com-hijack.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Alhea.com hijack