Kas yra alg.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

alg.exe

Alg.exe yra sistemos procesas, kuris yra naudojamas suteikti tinklo prieigą prie bet kurios programos, įskaitant kompiuterio operacinę sistemą. Be to, alg.exe procesas leidžia tam tikroms programoms bei jų priedams, esantiems kompiuteryje, patekti į kompiuterį išvengiant anti-virusinės programos. Paprastai, ekspertai nerekomenduoja sustabdyti šio proceso, nes taip jūs galite prarasti interneto ryšį. Tiesa, jūs galite sugrąžinti jį perkraudami kompiuterį arba pakartotinai prisiregistruodami prie Windows. Jūs neturėtumėte ištrinti alg.exe proceso ir dėl dar vienos priežasties – taip gali ženkliai padidėti pavojingų programų grėsmė ir išaugti sistemos pažeidžiamumas.

Alg.exe paprastai yra C:\WINNT\SYSTEM32\ (Windows 2000) ir C:\WINDOWS\SYSTEM32\ (Windows XP).

DĖMESIO!

Kai kurie parazitai pradėjo naudoti alg.exe vardą siekdami paslėpti savo procesus. Dėl to mes primygtinai rekomenduojame patikrinti sistemą su antivirusine programa ir taip įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas. Tam rekomenduojame naudoti: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-alg-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie alg.exe

Failai
Programos
Palygink