Kas yra alg.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

alg.exe

Alg.exe yra sistemos procesas, kuris yra naudojamas suteikti tinklo prieigą prie bet kurios programos, įskaitant kompiuterio operacinę sistemą. Be to, alg.exe procesas leidžia tam tikroms programoms bei jų priedams, esantiems kompiuteryje, patekti į kompiuterį išvengiant anti-virusinės programos. Paprastai, ekspertai nerekomenduoja sustabdyti šio proceso, nes taip jūs galite prarasti interneto ryšį. Tiesa, jūs galite sugrąžinti jį perkraudami kompiuterį arba pakartotinai prisiregistruodami prie Windows. Jūs neturėtumėte ištrinti alg.exe proceso ir dėl dar vienos priežasties – taip gali ženkliai padidėti pavojingų programų grėsmė ir išaugti sistemos pažeidžiamumas.

Alg.exe paprastai yra C:\WINNT\SYSTEM32\ (Windows 2000) ir C:\WINDOWS\SYSTEM32\ (Windows XP).

DĖMESIO!

Kai kurie parazitai pradėjo naudoti alg.exe vardą siekdami paslėpti savo procesus. Dėl to mes primygtinai rekomenduojame patikrinti sistemą su antivirusine programa ir taip įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas. Tam rekomenduojame naudoti: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes arba Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-alg-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink