Kas yra alg.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Alg.exe yra sistemos procesas, kuris yra naudojamas suteikti tinklo prieigą prie bet kurios programos, įskaitant kompiuterio operacinę sistemą. Be to, alg.exe procesas leidžia tam tikroms programoms bei jų priedams, esantiems kompiuteryje, patekti į kompiuterį išvengiant anti-virusinės programos. Paprastai, ekspertai nerekomenduoja sustabdyti šio proceso, nes taip jūs galite prarasti interneto ryšį. Tiesa, jūs galite sugrąžinti jį perkraudami kompiuterį arba pakartotinai prisiregistruodami prie Windows. Jūs neturėtumėte ištrinti alg.exe proceso ir dėl dar vienos priežasties – taip gali ženkliai padidėti pavojingų programų grėsmė ir išaugti sistemos pažeidžiamumas.

Alg.exe paprastai yra C:\WINNT\SYSTEM32\ (Windows 2000) ir C:\WINDOWS\SYSTEM32\ (Windows XP).

DĖMESIO!

Kai kurie parazitai pradėjo naudoti alg.exe vardą siekdami paslėpti savo procesus. Dėl to mes primygtinai rekomenduojame patikrinti sistemą su antivirusine programa ir taip įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas. Tam rekomenduojame naudoti: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink