Adware Helpers šalinimas

Adware Helpers pašalinimas

Kas yra Adware Helpers?

Adware Helpers yra programų grupė, kuri gali būti panaudota įvairioms abejotinoms veikloms. Kai kurios iš jų padeda platinti ‘adware’ kategorijai priklausančias programas, kitos gali būti panaudotos padėti joms slėptis nuo antivirusinių programų. Vis dėl to, dažniausiai Adware Helpers programos yra naudojamos rinkti slaptą informaciją, tokią kaip prisijungimo prie banko duomenys, įvairūs slaptažodžiai ir pan. Be to, šis virusas gali būti įtrauktas į pavojingų programų platinimą, kurios gali būti lengvai panaudotos lėtinti kompiuterio darbą ar netgi pavogti iš jūsų pinigus. Jei jūs savo kompiuteryje aptikote PerformerSoft arba kokią nors kitą abejotiną programą, gali būti, kad ji buvo įrašyta Adware Helpers. Dėl visos šios veiklos, IT ekspertai pavadino šią programą Backdoor.Win32.Rbot. Jeigu aptikote šią programą sistemoje, nieko nelaukite ir pašalinkite ją FortectIntego pagalba.

Kaip gali Adware Helpers patekti į kompiuterį?

Adware Helpers negali patekti į kompiuterį nepastebėta jeigu jame yra įrašyta patikima antivirusinė. Taigi, siekdami užkirsti kelią tokios programoms, turėtumėte visada patikinti ar naudojate naujausią antivirusinės versiją. Be to, jūs taip pat turėtumėte stengtis vengti nelegalių svetainių ir nebenaudoti nelicencijuotų programų, kurios paprastai būna pripildytos įvairių neaiškių priedų. Jei Adware Helpers pavyko patekti į jūsų kompiuterį, ši programų grupė nieko nelaukdama pradės jame kenksmingas savo veiklas: ji gali atsisiųsti į sistemą pavojingų programų, pradėti stebėti jūsų naršymą Internete, iš naujo sukonfigūruoti Windows procesus ir pan. Kaip matote, Adware Helpers virusas yra labai pavojinga kompiuterinė infekcija, kurią jūs privalote pašalinti iš savo kompiuterio kaip manoma greičiau.

Kaip pašalinti Adware Helpers virusą?

Adware Helpers yra labai pavojinga programa, kurią jūs privalote pašalinti iš sistemos. Priešingu atveju, ji gali užkrėsti jūsų kompiuterį daug pavojingesniais virusais ir taip pat bandyti pavogti iš jūsų asmeninę informaciją. Siekdami pašalinti Adware Helpers virusą, patikrinkite savo kompiuterį su naujausia FortectIntego versija. Jūs taip pat galite pasirinkti vieną iš šių programų: SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis