Sudėtingumo skalė:  
  (18/100)

Advanced System Protector šalinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

Advanced System Protector yra abejotinos reputacijos programa, kuri gali būti pristatyta kaip virusų, sistemos klaidų ir kitų dalykų, lėtinančių kompiuterio darbą, pašalinimo įrankis. Tačiau, nors ji atrodo tikrai profesionaliai, ši programa dažniausiai rodo išgalvotus pranešimus apie aptiktas problemas kompiuteryje. Visi šie klaidinantys pranešimai yra naudojami įtikinti žmones nusipirkti licencijuotą Advanced System Protector versiją ir taip padėti šios programos savininkams užsidirbti šiek tiek pinigų. Jeigu norite išvengti šios programos pranešimų, jūs turėtumėte pašalinti Advanced System Protector iš kompiuterio. Jūs turėtumėte padaryti tą patį, jei norite apsaugoti savo kompiuterį nuo nereikalingų programų.

KAIP Advanced System Protector GALI PATEKTI Į KOMPIUTERIO VIDŲ?

Jūs galite atsisiųsti bandomąją Advanced System Protector versiją iš Interneto. Dažniausiai, ją reklamuoja iššokantys reklamos langai, kurie pasirodo vos įėjus į atsitiktinę svetainę. Be to, jei netikėtai aptikote šią programą savo kompiuteryje, jūs galėjote ją įdiegti kartu su kokia nors kita programa. Štai kodėl mes visada rekomenduojame perskaityti kiekvieną sakinį, kuris yra pateikiamas Lincencinėje sutartyje, prieš siunčiantis programą į kompiuterį. Vos tik Advanced System Protector patenka į sistemą, ši programa pakeičia kai kuriuos kompiuterio nustatymus kad galėtų pradėti savo darbą kiekvieną kartą, kai jūs iš naujo paleidžiate savo kompiuterį. Po to, ji pradeda nuolat tikrinti jį bei pateikia abejotinos kokybės rezultatus. Kaip jau sakėme, mes nerekomenduojame naudoti šios programos.

KAIP PAŠALINTI Advanced System Protector?

Paprastai, Advanced System Protector galite pašalinti per Add/Remove Programs sąrašą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Paspauskite ‘Start menu’ -> ‘Control Panel’ -> ‘Uninstall a Program’ arba ‘Add/Remove Programs’
  2. Čia surastike Advanced System Protector vardą ir pasirinkite ‘Uninstall’ mygtuką
  3. Galiausiai, spustelėkite OK kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jei šie veiksmai jums nepadėjo atsikratyti Advanced System Protector, patikrinkite sistemą su atnaujinta Reimage Reimage Cleaner Intego. Rekomenduojame atnaujinti šią programą prieš paleidžiant.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Advanced System Protector ekrano nuotrauka
Advanced System Protector ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-advanced-system-protector.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Advanced System Protector