Sudėtingumo skalė:  
  (18/100)

Advanced System Protector šalinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

Advanced System Protector yra abejotinos reputacijos programa, kuri gali būti pristatyta kaip virusų, sistemos klaidų ir kitų dalykų, lėtinančių kompiuterio darbą, pašalinimo įrankis. Tačiau, nors ji atrodo tikrai profesionaliai, ši programa dažniausiai rodo išgalvotus pranešimus apie aptiktas problemas kompiuteryje. Visi šie klaidinantys pranešimai yra naudojami įtikinti žmones nusipirkti licencijuotą Advanced System Protector versiją ir taip padėti šios programos savininkams užsidirbti šiek tiek pinigų. Jeigu norite išvengti šios programos pranešimų, jūs turėtumėte pašalinti Advanced System Protector iš kompiuterio. Jūs turėtumėte padaryti tą patį, jei norite apsaugoti savo kompiuterį nuo nereikalingų programų.

KAIP Advanced System Protector GALI PATEKTI Į KOMPIUTERIO VIDŲ?

Jūs galite atsisiųsti bandomąją Advanced System Protector versiją iš Interneto. Dažniausiai, ją reklamuoja iššokantys reklamos langai, kurie pasirodo vos įėjus į atsitiktinę svetainę. Be to, jei netikėtai aptikote šią programą savo kompiuteryje, jūs galėjote ją įdiegti kartu su kokia nors kita programa. Štai kodėl mes visada rekomenduojame perskaityti kiekvieną sakinį, kuris yra pateikiamas Lincencinėje sutartyje, prieš siunčiantis programą į kompiuterį. Vos tik Advanced System Protector patenka į sistemą, ši programa pakeičia kai kuriuos kompiuterio nustatymus kad galėtų pradėti savo darbą kiekvieną kartą, kai jūs iš naujo paleidžiate savo kompiuterį. Po to, ji pradeda nuolat tikrinti jį bei pateikia abejotinos kokybės rezultatus. Kaip jau sakėme, mes nerekomenduojame naudoti šios programos.

KAIP PAŠALINTI Advanced System Protector?

Paprastai, Advanced System Protector galite pašalinti per Add/Remove Programs sąrašą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Paspauskite ‘Start menu’ -> ‘Control Panel’ -> ‘Uninstall a Program’ arba ‘Add/Remove Programs’
  2. Čia surastike Advanced System Protector vardą ir pasirinkite ‘Uninstall’ mygtuką
  3. Galiausiai, spustelėkite OK kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jei šie veiksmai jums nepadėjo atsikratyti Advanced System Protector, patikrinkite sistemą su atnaujinta Reimage. Rekomenduojame atnaujinti šią programą prieš paleidžiant.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Advanced System Protector ekrano nuotrauka
Advanced System Protector ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-advanced-system-protector.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Advanced System Protector