Advanced System Protector šalinimas

Advanced System Protector pašalinimas

Kas yra Advanced System Protector?

Advanced System Protector yra abejotinos reputacijos programa, kuri gali būti pristatyta kaip virusų, sistemos klaidų ir kitų dalykų, lėtinančių kompiuterio darbą, pašalinimo įrankis. Tačiau, nors ji atrodo tikrai profesionaliai, ši programa dažniausiai rodo išgalvotus pranešimus apie aptiktas problemas kompiuteryje. Visi šie klaidinantys pranešimai yra naudojami įtikinti žmones nusipirkti licencijuotą Advanced System Protector versiją ir taip padėti šios programos savininkams užsidirbti šiek tiek pinigų. Jeigu norite išvengti šios programos pranešimų, jūs turėtumėte pašalinti Advanced System Protector iš kompiuterio. Jūs turėtumėte padaryti tą patį, jei norite apsaugoti savo kompiuterį nuo nereikalingų programų.

KAIP Advanced System Protector GALI PATEKTI Į KOMPIUTERIO VIDŲ?

Jūs galite atsisiųsti bandomąją Advanced System Protector versiją iš Interneto. Dažniausiai, ją reklamuoja iššokantys reklamos langai, kurie pasirodo vos įėjus į atsitiktinę svetainę. Be to, jei netikėtai aptikote šią programą savo kompiuteryje, jūs galėjote ją įdiegti kartu su kokia nors kita programa. Štai kodėl mes visada rekomenduojame perskaityti kiekvieną sakinį, kuris yra pateikiamas Lincencinėje sutartyje, prieš siunčiantis programą į kompiuterį. Vos tik Advanced System Protector patenka į sistemą, ši programa pakeičia kai kuriuos kompiuterio nustatymus kad galėtų pradėti savo darbą kiekvieną kartą, kai jūs iš naujo paleidžiate savo kompiuterį. Po to, ji pradeda nuolat tikrinti jį bei pateikia abejotinos kokybės rezultatus. Kaip jau sakėme, mes nerekomenduojame naudoti šios programos.

KAIP PAŠALINTI Advanced System Protector?

Paprastai, Advanced System Protector galite pašalinti per Add/Remove Programs sąrašą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Paspauskite ‘Start menu’ -> ‘Control Panel’ -> ‘Uninstall a Program’ arba ‘Add/Remove Programs’
  2. Čia surastike Advanced System Protector vardą ir pasirinkite ‘Uninstall’ mygtuką
  3. Galiausiai, spustelėkite OK kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jei šie veiksmai jums nepadėjo atsikratyti Advanced System Protector, patikrinkite sistemą su atnaujinta FortectIntego. Rekomenduojame atnaujinti šią programą prieš paleidžiant.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis