Advanced Password Manager šalinimas (Sau 2020 atnaujinimas) - Papildytas vadovas

Advanced Password Manager pašalinimas

Kas yra Advanced Password Manager virusas?

Advanced Password Manager yra programa, kuri turėtų padėti išvengti tapatybės vagysčių ir užtikrinti slaptažodžių saugumą

Advanced Password ManagerAdvanced Password Manager yra programa negalinti pašalinti virusų ar sistemos problemų, nors jos kūrėjai teigia atvirkščiai.
Advanced Password Manager tai kompiuterinė programa, kurią naudodami žmonės gali būti tikri dėl savo slaptažodžių ir privatumo saugumo, kaip teigia kūrėjai. Pasak jų, įrankis suteikia galimybė tvarkyti prisijungimo duomenis nereikalaujant prisiminti kiekvieno slaptažodžio. Tai gali pasirodyti gan praktiškas ir reikalingas pagalbininkas žmonėms,kurie turi daug skirtingų paskyrų, kurios apsaugotos slaptažodžiais ir juos nėra lengva prisiminti. Tačiau, atsižvelgiant į realius programos simptomus ir veikimo principą galima priskirti šį sistemos įrankį į kenkėjiškų programų kategoriją ir vadinti kibernetiniu virusu ar galimai pavojinga aplikacija.

Advanced Password Manager virusas reklamuojamas daugelyje interneto puslapių kur naudojami apgaulingi metodai norint pasiekti didesnius peržiūrų ar parsisiuntimų skaičius. Tai yra dar vienas produktas iš PCVARK kompanijos, kuri jau platina nemažai tokio tipo beverčių kompiuterio programų, kurios paveikia įrenginio darbą ir sukelia vartotojų nepasitenkinimą. Vien dėl šio ryšio jums reiktų sunerimti ir kaip galima greičiau pašalinti programą iš kompiuterio, kol ji nesukėlė didesnių problemų.

Pavadinimas Advanced Password Manager
Programos tipas Sistemos optimizavimo įrankis
Kategorija Potencialiai kenkėjiška programa
Plitimo būdas Platintojų puslapis, kiti susiję nemokamų programų platinimo tinklapiai reklamuoja šį kenkėją. Taip pat tokios programos dažnai yra papildomai įtraukiamos ir automatiškai įrašomos, kitų aplikacijų instaliavimo metu
Simptomai Programa pateikia sufalsifikuotus rezultatus apie sistemos problemas, silpnus slaptažodžius ir galimas infekcijas. Tai yra programa, kuri tokioms problemoms spręsti siūlo įrašyti kitą programą arba įsigyti pilna aplikacijos versiją
Gamintojas PCVARK
Galimos versijos Programa gali būti pritaikyta tiek Mac tiek Windows operacinėms sistemoms
Pašalinimas Norint pašalinti Advanced Password Manager reikia atsižvelgti į tai, kad programa pasiekia įrenginį be vartotojo žinios ir leidimo, tad yra didelė tikimybė, jog jūsų kompiuteri yra paveiktas daugiau nei vieno viruso

Advanced Password Manager yra viena tokių programų, kurias naudotojai gali nesunkiai įrašyti patys patikėję apgaulingomis reklamomis. Deja tiek atsiradusi iš niekur tiek pačių parsiųsta, ši programa neduoda jokios naudos įrenginio saugumui ar tiesiog greičiui ir darbui.

Deja faktas, kad Advanced Password Manager priklauso kenkėjiškoms programos reiškia, kad jūsų slaptažodžiai, prisijungimo duomenys netampa saugesni. Reklaminiai puslapiai, interneto reklamų kūrėjai ir kiti tokio pobūdžio marketingo atstovai naudojasi tokiais įrankiais, adware-tipo programomis ir kaupia duomenis apie skaitytojus, puslapio lankytojus. Tai lemia ir jūsų informacijos saugumą.

Advanced Password Manager ir kiti susiję tretieji šaltiniai gali pasiekti tokias detales kaip jūsų dažniausiai lankomi puslapiai, naršymo istorija, socialinių tinklų veikla, kas patinka ir ką dažniau renkatės naršydami internete. Tai yra vertinga informacija, nes vėliau kurdami reklaminį turinį jo kūrėjai gali pasitelkti tokias detales ir generuoti personalizuotas reklamas. Toks turinys užtikrina, kad jūs dažniau paspausite ant iššokusio lango, reklamos ar apsilankysite kenkėjiškame puslapyje.

Reklamų, kurias esate priversti lankyti dėka įvairios kompanijos ar net kibernetiniai nusikaltėliai gali pasiekti privačią informaciją apie jus. Deja, tokie dalykai gali nuvesti ir iki konkrečių apgaulių schemų ir kampanijų, tad pašalinkite Advanced Password Manager kuo greičiau ir pasistenkite išvalyti sistemą su tam sukurtais įrankiais, kad galėtumėte išvengti pakartotinių infekcijų. Interneto vartotojai atsiliepia apie šią programą kaip apie vieną iš sukčiavimu variantų, nes programa siūlo kontaktuoti su nusikaltėliais teigdami, kad tai yra techninės pagalbos atstovai. Advanced Password Manager virusasAdvanced Password Manager yra kenkėjiška programa, kuri sukelia nepageidaujamus simptomus iškart po to kai atsiduria kompiuteryje. Norėdami apsaugoti savo privačią informaciją ir prisijungimus ar slaptažodžius, turėtumėte ne įrašyti tokia programas, užssimti Advanced Password Manager pašalinimu kuo anksčiau. Tik pastebėję neaiškius simptomus ir kompiuterio darbą patikrinkite sistemą su antivirusine programa, kuri aptiks ir pašalins kenkėjiškas programas. Tokiu būdu jūs apsaugosite savo:

 • slaptažodžius;
 • kreditinių kortelių ir internetinio banko informaciją;
 • profilius, paskyras;
 • telefono numerius;
 • asmens duomenis;
 • kitokią informaciją, kuria saugote kompiuteryje ir detales, kurias galima rasti jūsų internetinėse platformose.

Advanced Password Manager viruso aukos susiduria su dešimtimis ar šimtais panašių programų ar turinio, kuris jas reklamuoja. Jums derėtų ignoruoti tas žinutes apie sistemos problemas ir prisiminti, kad atsitiktinės programos negali pilnai patikrinti jūsų kompiuterio. Tai gali profesionalūs įrankiai kaip FortectIntego ar sistemos optimizavimo aplikacijos. tačiau tai įmanoma tik su jūsų pačių sutikimu.

Advanced Password Manager atliekamas sistemos patikrinimas yra skirtas dėmesiui nukreipti ir priversti jus manyti, kad kompiuteris reikalauja pagalbos. Niekad nepirkite programinės įrangos siūlomos reklamose, pasiieškokite daugiau informacijos apie norimą įrankį ir atkreipkite dėmesį į naudotojų atsiliepimus. Advanced Password Manager įrankisAdvanced Password Manager nėra gerai vertinama programa, naudotojai turi nemažai nusiskundimų ir klausimų.

Kenkejiškos programos platinamos pasitelkiant reklaiminį turinį

Ne paslaptis, kad internete apstu kenkėjiškų programų, apgaulingų puslapių ir kitokio turinio, su kuriuo susidūrus galima ne tik paveikti kompiuterio darbą, bet ir sukelti nemažai pavojaus savo privatumui. Deja, naudotojai sutelkia per mažai dėmesio detalėms ir svarbiems faktoriams kaip interneto saugumas

Įrašant programas iš interneto puslapių ar net reklaminių iššokančių langų galima įsirašyti ir kompiuterio virusų, kurie veikdami sistemoje be jūsų žinios paveiks svarbius procesus ir įrenginio greitį. Pats svarbiausias dalykas tokiais atvejais yra šaltinio arba platintojo pasirinkimas. Jei pasitikite puslapiu ar programos gamintoju galite būti ramesni jog virusai įrenginio nepasieks.

Dar vienas žingsnis saugesnio kompiuterio link yra instaliavimo pobūdžio pasirinkimas, nes rekomenduojami nustatymai reiškia, kad sutinkate su viskuo kas yra siūloma ir taip parsisiunčiate virusus, kenkėjiškas programas ir tai ką planavote iš pradžių. Visad rinkitės išplėstinius nustatymus, kad matytumėte viską įtrauktą turinį.

Ištrinkite visas programas, susijusias su Advanced Password Manager virusu

Advanced Password Manager šalinimo procesas gali atrodyti sudėtinga kai nesate tas asmuo, kuris įrašė šią programą įrenginyje iš pat pradžių. Kad kompiuteris veiktų kaip anksčiau, turite pašalinti visus susijusius failus ir programas, nes tokie kenkėjai gali tie plisti patys tiek platinti kitus kenkėjus be kompiuterio savininko žinios ir įsitraukimo.

Norint pašalinti Advanced Password Manager ir visas kitas programas ar galimus kenkėjus geriausia išeitis yra antivirusinės programos ar saugumo įrankiai. Toks automatinis sistemos valymo nuo virusų metodas padės jums susigrąžinti normaliai veikiantį kompiuterį. Nepamirškite rinktis patikimo šaltinio jei siųsitės programą iš interneto, kad išvengtumėte papildomų kenkėjų ar rimtų kibernetinių virusų.

Net jei ir įrašėte Advanced Password Manager virusą patys, pasistenkite ištrinti programą kuo greičiau. Tokie įrankiai gali pakeisti nustatymus ir pakeisti failus tokiose vietose, kurios valdo sistemos procesus. Taip programa užtikrina, kad kas kart iš naujo paleidus kompiuterį aplikacija bus įjungta automatiškai. Prieš vėl pradėdami naudotis kompiuteriu patikrinkite ar sistema tikrai nebeturi daugiau potencialių kenkėjų, kurie galėtų toliau trukdyti normaliam kompiuterio darbui.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Advanced Password Manager pašalinimas

WindowsmacOS

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti Advanced Password Manager virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Advanced Password Manager virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.
WindowsmacOS

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Advanced Password Manager registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis