Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

AdsKeeper reklamų šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

AdsKeeper reklamos – perspėjimas apie virusą jūsų kompiuteryje

AdsKeeper ads

AdsKeeper virusas yra reklaminė programa (angl. adware), kuri generuoja itin didelį kiekį reklaminio turinio ir pateikia jį įvairiuose internetinuose puslapiuose. Ši reklaminė programa galėjo patekti į kompiuterį kartu su kita programine įranga. Ji gali pakeisti naršyklės nustatymus bei įdiegti reklaminį kodą, kuris leidžia pateikti reklamuojamą partnerių turinį bet kuriame tinklalapyje, kuriame jūs lankotės.

Ši programa gali sukeltį tikrą chaosą naršyklėje pateikdama iššokančias reklamas, reklaminius skydelius bei juostas ir kitokius reklaminius pasiūlymus, siūlančius įsigyti įvairius produktus, programas ar perskaityti pačius keisčiausius patarimus. Nepaisant to, kad šios reklamos yra agresyvios ir atrodo įtartinai, AdsKeeper yra legali internetinės rinkodaros platforma, kuria gali naudotis kiekvienas.

Šia programa taip pat naudojasi ir žinomos bei patikimos kompanijos, tačiau visuomet išlieka rizika, kad jos paslaugomis gali pasinaudoti ir piktavaliai. Taigi, paspaudę vieną reklamų jūs galite atsidurti tinklalapyje, kuris buvo sukurtas platinti virusus ar įgyvendinti kitus kibernetinius nusikaltimus. Šios rekamos platformos kūrėjai neprisiima atsakomybės dėl galimų pavojų ar padarytos žalos, todėl patariame pašalinti AdsKeeper iš kompiuterio kuo greičiau. Lengviausias ir efektyviausias būdas tai padaryti – pasinaudoti antivirusine programa, pavyzdžiui, ReimageIntego.

AdsKeeper reklamosNaršyklėje pasirodančios AdsKeeper reklamos gali nukreipti į pavojingus ir nepatikimius interneto tinklalapius.

Kompiuterio ekrane pasirodančios erzinančios AdsKeeper reklamos bei jų keliami pavojai nėra vienintelė problema, kurią gali sukelti ši programa. Vos tik įsibrovusi į kompiuterį, ji pradeda rinkti informaciją apie vartotojus naudodama slapukus (angl. cookies), kurie renka neasmeninę (angl. non-personally identifiable) informaciją, susijusią su jūsų naršymo įpročiais ir istorija. Pavyzdžiui, renkami duomenys apie jūsų dažniausiai lankomus tinklalapius, paieškų raktažodžius, paspaudimus ant reklamų ir pan.

Surinkta informacija yra analizuojama, o gauti rezultatai leidžia pateikti vartotojui įdomų ir aktualų reklaminį turinį. Tačiau kaip jau minėjome anksčiau, šios reklamos gali būti apgaulingos. Nepaisant to, kad jos atrodo patikimos ir reikšmingos, jos gali slėpti virusus ar peradresuoti į pavojingą internetinį puslapį. Išvengti šių reklamų gali būti sudėtinga, kadangi jos persekios jus kiekviename žingsnyje, tačiau išeitis iš šios keblios situacijos vis tiek yra – AdsKeeper pašalinimas. Tad nieko nedelsdami imkitės šios užuoties!

Reklaminės programos įdiegimo būdai

Vadinamasis AdsKeeper virusas yra platinamas kitų programų pagalba, t.y., ši reklaminė programa negali plisti savarankiškai. Be to, jos įdiegime taip pat dalyvauja ir patys vartotojai. Nepamirškite, kad jokia programa negali patekti į kompiuterį be jūsų sutikimo. Tiesa, nepageidaujamų programų įdiegimui pakanka ir netiesioginio leidimo, kurį daugelis vartotojų suteikia, įdiegdami norimą programą neteisingai.

AdsKeeper plinta kaip papildomas komponentas programinės įrangos pakete. Tad kiekvieną kartą įdiegdami iš interneto parsisiųstą programą, turite įsitikinti, ar tai nėra programinės įrangos paketas. Tai padaryti galite pasirinkdami išplėstinius (Advanced, Custom) įdiegimo parametrus. Šis vedlys leidžia sekti kiekvieną žingsnį, o išvydus papildomų programų sąrašą – atsisakyti jų įdiegimo, paprasčiausiai nužymint varnelę.

Tuo tarpu, standartiniai ar rekomenduojami (Standard, Recommended, Quick) nustatymai neleidžia to padaryti. Maža to, pasirinkdami šiuos nustatymus, jūs net nežinote, kokias papildomas aplikacijas sutinkate įdiegti.

Greitas ir efektyvus AdsKeeper pašalinimas

AdsKeeper pašalinimas gali būti atliekamas dviem būdais – rankiniu ir automatiniu. Norėdami panaikinti reklaminę programą rankiniu būdu, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis. Jos padės surasti programą ir ištrinti ją kartu su visais jos komponentais. Nepamirškite, kad jums taip pat reikia išdiegti įtartinus plėtinius ar įskiepius iš visų kompitueryje įdiegtų naršyklių.

Automatinis metodas yra kur kas paprastesnis. Jis leidžia pašalinti AdsKeeper vienu mygtuko paspaudimu. Jums tereikia atlikti kompiuterio sistemos skenavimą norima antivirusine programa.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis AdsKeeper reklamų pašalinimas:

Ištrinkite AdsKeeper iš Windows sistemų

Sekdami žemiau pateiktomis instrukcijomis, pašalinkite AdsKeeper reklaminę programą. Būkite itin atidūs ir įsitikinkite, kad kitos nepageidaujamos programos nebuvo įdiegtos jūsų kompiuteryje. Jeigu jas rasite – būtinai išdiekite.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite AdsKeeper ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite AdsKeeper ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite AdsKeeper iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite AdsKeeper bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite AdsKeeper iš Internet Explorer (IE)

Viruso pašalinimas reikalauja atkurti Internet Explorer naršyklės nustatymus. Tai padarysite vadovaudamiesi žemiau pateiktomis instrukcijomis.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite AdsKeeper ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte AdsKeeper šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite AdsKeeper reklamas iš Microsoft Edge

Norėdami pašalinti AdsKeeper keliamus nepatogumus, turite atkurti Microsoft Edge nustatymus. Sekite šiais žingsniais:

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti AdsKeeper iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite AdsKeeper iš Mozilla Firefox (FF)

Norėdami atsikratyti AdsKeeper reklamomis, turite išdiegti nepageidaujamus naršyklės plėtinius ir atkurti Mozilla Firefox nustatymus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite AdsKeeper ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite AdsKeeper šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite AdsKeeper iš Google Chrome

Ištrinkite visus įtartinus ir nežinomus Google Chrome plėtinius, kuriuos galėjo įdiegti AdsKeeper virusas. Tuomet atkurkite naršyklės nustatymus taip, kaip parodyta apačioje.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite AdsKeeper ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite AdsKeeper pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite AdsKeeper iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite AdsKeeper bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite AdsKeeper pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti AdsKeeper registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-adskeeper-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie AdsKeeper ads