‘Ads by ReMarkable’ viruso šalinimas

‘Ads by ReMarkable’ viruso pašalinimas

Kas yra 'Ads by ReMarkable' virusas?

ReMarkable yra dar viena programa, kuri privalo būti įtraukta į „galimai pavojingų programų“ ir „adware“ kategorijas. Mes taip teigiame dėl šios programos nesąžiningo platinimo būdo bei jos veikimo principo, kuris yra susijęs su nuolatiniais pranešimais apie nuolaidas, kainų palyginimus ir pan. Nors tokios reklamos atrodo tikrai viliojančiai, jūs turėtumėte vengti ReMarkable pasiūlymų, nes, paspaudę ant jų, jūs galite atsidurti pavojingai užkrėstoje svetainėje arba atsisiųsti į savo kompiuterį dar pavojingesnių programų. Jeigu pastebėjote ReMarkable reklamas, peradresavimus ir kitokias su šia programa susijusias problemas, kuo greičiau patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine ir pašalinkite iš jo pavojingus failus.

Kaip ReMarkable gali atsidurti mano kompiuteryje?

ReMarkable virusas dažniausiai plinta nemokamų programų pagalba, kurios yra pripildytos skirtingų priedų, angliškai vadinamų „add-ons“, „browser plugins“ ir pan. Vis dėl to, jūs galite jų išvengti pasirinkdami Custom or Advanced programos įrašymo būdą ir vėliau nuimdami varneles, kurios sutinka su papildomų programų įrašymu į kompiuterį. Jei jūs jau buvo apgautas ir sutikote įdiegti šią pavojingą programą į savo kompiuterį, jūs turėtumėte pastebėti nuolatines jos reklamas. Tokiu atveju nieko nelaukite ir pašalinkite ReMarkable iš sistemos. Siekdami tai padaryti galite pasinaudoti mūsų sukurtomis šios programos pašalinimo instrukcijomis.

Kaip pašalinti ReMarkable virusą iš kompiuterio?

ReMarkable reklamos yra aiškiausias ženklas, rodantis kad ši programa yra jūsų kompiuteryje. Nors ji nėra tokia pavojinga, kaip rogue anti-spyware arba ransomware kategorijoms priskiriami virusai, ji gali sukelti jums įvairiausių problemų. Todėl mes rekomenduojame pašalinti ReMarkable iš sistemos pasitelkiant šias instrukcijas:

 • Pašalinkite ReMarkable šių instrukcijų pagalba:
 1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
 2. Čia, suraskite ReMarkable ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
 3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
 • Nuresetinkite savo interneto naršyklių nustatymus:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
 2. Čia, suraskite su ReMarkable susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Galiausiai, pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
 2. Turite surasti ReMarkable ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
 3. Pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę.

Google Chrome:

 1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
 2. Čia, suraskite su ReMarkable ir kitomis nežinomomis programomis susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Nepamirškite pakeisti home page.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis