Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Ad-Maven reklamų šalinimas (Papildytas vadovas) - Kov 2017 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Matote Ad-Maven reklamas? Metas susirūpinti kompiuterio saugumu

Gausybė Ad-Maven reklamų gali apsunkinti ir trukdyti naršyti internete, agresyviai siūlydamos įvairų reklaminį turinį. Iš tiesų šios reklamos gali išvesti iš kantrybės net ir pačius ramiausius vartotojus. Programa, kuri atsakinga už šių reklamų pateikimą, įprastai patenka į kompiuterį nepastebėta ir pateikia reklamas visuose jūsų lankomuose tinklalapiuose. Visai nesvarbu, ar jūs to norite, ar ne, būsite priversti jas matyti. Ad-Maven yra legali internetinės reklamos platforma, tačiau jos agresyvi marketingo strategija privertė vartotojus ją laikyti virusu. Tačiau, turime perspėti, kad Ad-Maven virusas nėra tinkama savoka šiai programai apibūdinti. Akivaizdu, kad ši programa kelia daug nepatogumų ir neigiamų emocijų dėl itin didelio kiekio iššokančių reklamų, reklaminių juostų, tekstinių, garsinių, vaizdinių ir kt. reklamų. Tikriausiai jums jau teko girdėti, kad reklamos tapo itin pavojingos, kadangi jūs galite susidurti su užkrėstomis reklamomis net gi populiariuose ir patikimuose tinklalapiuose. Tad paspaudę vieną tokių reklamų, galite į kompiuterį įsileisti pavojingą virusą. Norėdami to išvengti, turite pašalinti Ad-Maven iš sistemos. Geriausia tai padaryti pasinaudojant antivirusine programa, pavyzdžiui, ReimageIntego.

Ad-Maven virusasAd-Maven reklamos gali būti klaidinančios ir nukreipti į potencialiai pavojingus tinklalapius.

Jeigu Ad-Maven reklamos jums neatrodo didelė ir rimta problema, tuomet privalote susipažinti su grėsmėmis, kylančioms jūsų kompiuteriui bei asmeninės informacijos saugumui. Ši reklaminė platforma turi gausybę partnerių. Tad natūralu, kad ne visais jais galima vienodai pasikliauti. Dėl šios priežasties, jūs galite susidruti su reklamomis, vedančiomis į potencialiai pavojingus tinklalapius, kuriuose jums gali būti siūloma įsigyti kvestionuotinų produktų ar paslaugų. Reklamos jūs gali suklaidinti. Užuot radę reklamuojamą pasiūlymą, jūs galite atsidurti tinklalalpyje, kuriame jūsų tyko kibernetiniai nusikaltėliai. Jums gali būti siūloma įdiegti netikras programas ir taip išgauti jūsų asmeninius duomenis, pavyzdžiui, kreditinės kortelės duomenis ar prisijungimus prie elektroninės bankininkystės. Be to, kai kurios reklamos gali būti užkrėstos arbe nukreipti į tinklalapius, kuriuose tyko kompiuteriniai virusai. Ad-Maven pašalinimas padės išvengti susidūrimo su reklamose paslėptais pavojais. Patariame tai padaryti kuo greičiau, kol viena klaidinančių reklamų nesukėlė jums dar didesnių nemalonumų.

Kada ši programa buvo įdiegta mano kompiuteryje?

Ad-Maven virusas plinta kaip ir daugelis kitų potencialiai pavojingų programų (angl. potentially unwanted programs). Nepaisant to, kad programa turi oficialią svetainę, kur kas dažniau vartotojai pastebi, jog ji atsirado savavališkai. Taip nutinka todėl, kad ji yra platinama ir reklamuojama kitų programų pagalba. Įdiegdami naujas iš interneto parsisiųstas programas visuomet turite įstitikinti, kad tai nėra programinės įrangos paketas. Tai padaryti galite pasirinkdami tinkamus įdiegimo nustatymus. Visuomet rinkitės išplėstinius (angl. advanced, custom) parametrus ir atidžiai sekite kiekvieną žingsnį. Skubėdami galite nepastebėti pažymėtų papildomų programų. Šiame siūlomų programų sąraše gali būti ne tik Ad-Maven, bet ir kiti nepageidaujami įrankiai, naršyklės plėtiniai ir kt. Jeigu visuomet programų įdiegimui renkatės standartinius ar rekomenduojamus (angl. standard, basic) nustatymus, tuomet rizikuojate įdiegti ir partnerių aplikacijas. Deja, tai gali nutikti jums to nežinant. Šis įdiegimo vedlys neinformuoja apie programinės įrangos pakete esančius papildomus komponentus.

Ad-Maven panaikinimo būdai

Jeigu atsidūrėte šioje straipsnio dalyje, greičiausiai Ad-Maven reklamos jums įkyrėjo. Kibernetinio saugumo specialistai visada rekomenduoja kuo greičiau atsikratyti nepageidaujamomis programomis. Kuo ilgiau jos tūno kompiuteryje, tuo daugiau nemalonumų jos gali sukelti. Pavyzdžiui, įdiegti įtartinų aplikacijų, įrankių ar naršyklės plėtinių be jūsų žinios. O ką kalbėti apie tai, kad reklamos itin trukdo kokybiškai naršyti internete. Norėdami pašalinti Ad-Maven reklamas, sekite straipsnio pabaigoje pateiktomis instrukcijomis. Jose rasite kaip išdiegti programą iš kompiuterio ir kitus kenkėjiškus komponentus iš interneto naršyklių. Neslėpsime fakto, kad rankinis viruso panaikinimas gali kiek užtrukti ir pareikalauti įdėti šiek tiek pastangų. Tad jeigu ieškote lengvo ir greito būdo, kuriuo galėtų būti atliktas Ad-Maven pašalinimas, turime jums alternatyvą. Nuskenuokite kompiuterį antivirusine programa ir leiskite jai atlikti šį darbą už jus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Ad-Maven reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Ad-Maven iš Windows sistemų

Ad-Maven reklamas gali sukelti reklaminė programa, kuri buvo įdiegta jūsų kompiuteryje. Vadovaudamiesi žemiau pateiktomis instrukcijomis, atsikratykite šia programa.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Ad-Maven ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Ad-Maven ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Ad-Maven iš Mac OS X sistemos

Ad-Maven reklamos retai užpuola Mac OS X vartotojus, tačiau jeigu su jomis susidūrėte, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis. Jos padės atsikratyti nepageidaujamomis reklamomis.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Ad-Maven bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Ad-Maven iš Internet Explorer (IE)

Įsitikinkite, kad Ad-Maven virusas neįdiegė jokių papildomų plėtinių į Internet Explorer naršyklę. Radę juos, pašalinkite be jokių dvejonių. 

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Ad-Maven ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Ad-Maven šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Ad-Maven reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge taip pat galėjo nukentėti nuo Ad-Maven programos, tačiau sekdami šiomis instrukcijomis galėsite išsoręsti šią problemą.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Ad-Maven iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Ad-Maven iš Mozilla Firefox (FF)

Patikrinkite Mozilla Firefox plėtinių sąrašą. Čia galite rasti jums nežinomų programų, kurios gali būti susijusios su Ad-Maven. Nedvejodami pašalinkite jas.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Ad-Maven ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Ad-Maven šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Ad-Maven iš Google Chrome

Mūsų parengtos instrukcijos padės atsikratyti visų Ad-Maven komponentų, kurie galėjo būti įdiegti Google Chrome naršyklėje.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Ad-Maven ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Ad-Maven pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Ad-Maven iš Safari

Atidžiai sekite instrukcijomis, kurios padės atsikratyti Ad-Maven reklamomis.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Ad-Maven bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Ad-Maven pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ad-maven-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Ad-Maven ads