Sudėtingumo skalė:  
  (20/100)

Trojan.Agent. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Trojan.Agent yra pavojingas trojanas, kuris gali būti panaudotas įvairioms veikloms. Kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis atveria į ją kelią kitiems pavojingiems virusams užblokuodamas antivirusines programas. Be to, jis taip pat gali sukelti naršyklės peradresavimus į užkrėstas svetaines, lėtinti sistemos darbą, atsisiųsti į ją tam tikrus, virusams reikalingus, atnaujinimus, pradėti įrašinėti klaviatūros klavišų paspaudimus ir taip bandyti pavogti asmeninę informaciją. Kaip matote, Trojan.Agent yra labai pavojingas virusas, kuris privalo būti kuo greičiau pašalintas iš sistemos. Vis dėl to, visuomet yra daug lengviau stengtis išvengti tokių virusų nei vėliau bandyti juos pašalinti iš kompiuterio. Tam mes rekomenduojame naudoti patikimas antivirusines programas.

Kaip Trojan.Agent gali užkrėsti mano kompiuterį?

Trojan.Agent virusas yra platinamas skirtingais būdais: ji gali pasirodyti jūsų kompiuteryje apsilankius užkrėstoje svetainėje, spustelėjus pelės klavišą ant užkrėstos reklamos arba atidarius melagingą el laišką su užkrėstu jo priedu. Be to, nelegalių programų naudojimas ir panašūs dalykai taip pat gali padidinti galimybę atsisiųsti Trojan.Agent į kompiuterį. Jei pastebėjote, kad jūsų kompiuteris veikia lėčiau nei visuomet, jūs turėtumėte jį kuo greičiau patikrinti su antivirusine programa ir įsitikinti, kad jame nėra šio Trojano. Jeigu patikote šį virusą jame, sekite žemiau pateikta informacija.

Kaip pašalinti Trojan.Agent?

Siekiant pašalinti Trojan.Agent iš sistemos, reikia naudoti atnaujintas antivirusines programas, nes tai yra vienintelis būdas leidžiantis pilnai pašalinti šį virusą. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage ir Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner. Jei jūs negalite paleisti šių programų, perkraukite savo kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir bandykite dar kartą. Žinoma, jūs privalėsite pakartoti sistemos tikrinimą dar kartą perkrovę savo kompiuterį į įprastą režimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Trojan.Agent rankinis šalinimas

Išregistruoti DLL' us:
mlljh.dll
ibpmxtbv.dll
ljjhedc.dll
cabvie.dll
windivx.dll
ddayv.dll
vkcxxfvi.dll
mljge.dll
ddcbyvt.dll
advrepkon.dll
ddccd.dll
sgqddvym.dll
ssqpo.dll
tdlRMS.dll
lcxmehhg.dll
hdbxuqje.dll
pofwjina.dll
bkfgnqhm.dll
orkbobob.dll
tuvttrr.dll
cpwvehup.dll
enhtb.dll
stream32a.dll
vipextqtr.dll
ecxwp.dll
gebca.dll
ddcdedd.dll
advpac.dll

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-agent.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis