Sudėtingumo skalė:  
  (20/100)

Trojan.Agent šalinimas

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Trojan.Agent yra pavojingas trojanas, kuris gali būti panaudotas įvairioms veikloms. Kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis atveria į ją kelią kitiems pavojingiems virusams užblokuodamas antivirusines programas. Be to, jis taip pat gali sukelti naršyklės peradresavimus į užkrėstas svetaines, lėtinti sistemos darbą, atsisiųsti į ją tam tikrus, virusams reikalingus, atnaujinimus, pradėti įrašinėti klaviatūros klavišų paspaudimus ir taip bandyti pavogti asmeninę informaciją. Kaip matote, Trojan.Agent yra labai pavojingas virusas, kuris privalo būti kuo greičiau pašalintas iš sistemos. Vis dėl to, visuomet yra daug lengviau stengtis išvengti tokių virusų nei vėliau bandyti juos pašalinti iš kompiuterio. Tam mes rekomenduojame naudoti patikimas antivirusines programas.

Kaip Trojan.Agent gali užkrėsti mano kompiuterį?

Trojan.Agent virusas yra platinamas skirtingais būdais: ji gali pasirodyti jūsų kompiuteryje apsilankius užkrėstoje svetainėje, spustelėjus pelės klavišą ant užkrėstos reklamos arba atidarius melagingą el laišką su užkrėstu jo priedu. Be to, nelegalių programų naudojimas ir panašūs dalykai taip pat gali padidinti galimybę atsisiųsti Trojan.Agent į kompiuterį. Jei pastebėjote, kad jūsų kompiuteris veikia lėčiau nei visuomet, jūs turėtumėte jį kuo greičiau patikrinti su antivirusine programa ir įsitikinti, kad jame nėra šio Trojano. Jeigu patikote šį virusą jame, sekite žemiau pateikta informacija.

Kaip pašalinti Trojan.Agent?

Siekiant pašalinti Trojan.Agent iš sistemos, reikia naudoti atnaujintas antivirusines programas, nes tai yra vienintelis būdas leidžiantis pilnai pašalinti šį virusą. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego ir SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei jūs negalite paleisti šių programų, perkraukite savo kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir bandykite dar kartą. Žinoma, jūs privalėsite pakartoti sistemos tikrinimą dar kartą perkrovę savo kompiuterį į įprastą režimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-agent.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Trojan.Agent