Trojan.Agent šalinimas

Trojan.Agent pašalinimas

Kas yra Trojan.Agent?

Trojan.Agent yra pavojingas trojanas, kuris gali būti panaudotas įvairioms veikloms. Kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis atveria į ją kelią kitiems pavojingiems virusams užblokuodamas antivirusines programas. Be to, jis taip pat gali sukelti naršyklės peradresavimus į užkrėstas svetaines, lėtinti sistemos darbą, atsisiųsti į ją tam tikrus, virusams reikalingus, atnaujinimus, pradėti įrašinėti klaviatūros klavišų paspaudimus ir taip bandyti pavogti asmeninę informaciją. Kaip matote, Trojan.Agent yra labai pavojingas virusas, kuris privalo būti kuo greičiau pašalintas iš sistemos. Vis dėl to, visuomet yra daug lengviau stengtis išvengti tokių virusų nei vėliau bandyti juos pašalinti iš kompiuterio. Tam mes rekomenduojame naudoti patikimas antivirusines programas.

Kaip Trojan.Agent gali užkrėsti mano kompiuterį?

Trojan.Agent virusas yra platinamas skirtingais būdais: ji gali pasirodyti jūsų kompiuteryje apsilankius užkrėstoje svetainėje, spustelėjus pelės klavišą ant užkrėstos reklamos arba atidarius melagingą el laišką su užkrėstu jo priedu. Be to, nelegalių programų naudojimas ir panašūs dalykai taip pat gali padidinti galimybę atsisiųsti Trojan.Agent į kompiuterį. Jei pastebėjote, kad jūsų kompiuteris veikia lėčiau nei visuomet, jūs turėtumėte jį kuo greičiau patikrinti su antivirusine programa ir įsitikinti, kad jame nėra šio Trojano. Jeigu patikote šį virusą jame, sekite žemiau pateikta informacija.

Kaip pašalinti Trojan.Agent?

Siekiant pašalinti Trojan.Agent iš sistemos, reikia naudoti atnaujintas antivirusines programas, nes tai yra vienintelis būdas leidžiantis pilnai pašalinti šį virusą. Tam mes rekomenduojame naudoti FortectIntego ir SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei jūs negalite paleisti šių programų, perkraukite savo kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir bandykite dar kartą. Žinoma, jūs privalėsite pakartoti sistemos tikrinimą dar kartą perkrovę savo kompiuterį į įprastą režimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis