Kas yra ntvdm.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

NTVDM.exe yra teisėtas sistemos procesas, kuris priklauso Microsoft operacinei sistemai. Šis procesas dažnai yra pavadinamas „Windows NT DOS Virtual Machine“, nes jis yra naudojamas tvarkyti šią operacinių sistemų grupę. Paprastai, NTVDM.exe pradeda savo darbą, kai yra paleidžiamos su šiuo procesu susijusios programos ir nustoja veikti kai tik jos yra išjungiamos. Kaip ir daugelis kitų teisėtų procesų, ntvdm.exe yra C:\Windows\System32 aplanke. Ekspertų nuomone, tai yra vienas iš svarbiausių sistemos failų, kurio sustabdymas gali pakenkti kompiuterio darbui.

DĖMESIO!

Kai kurie virusai naudoja legalių procesų vardus, kad galėtų pasislėpti nuo antivirusinių programų. Atkreipkite dėmesį į ntvdm.exe failo vietą ir, jeigu jis yra ne C:\Windows\System32 aplanke, patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Taip jūs galėsite įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra neužkrėstas pavojingų programų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink