Kas yra ntvdm.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

ntvdm.exe

NTVDM.exe yra teisėtas sistemos procesas, kuris priklauso Microsoft operacinei sistemai. Šis procesas dažnai yra pavadinamas „Windows NT DOS Virtual Machine“, nes jis yra naudojamas tvarkyti šią operacinių sistemų grupę. Paprastai, NTVDM.exe pradeda savo darbą, kai yra paleidžiamos su šiuo procesu susijusios programos ir nustoja veikti kai tik jos yra išjungiamos. Kaip ir daugelis kitų teisėtų procesų, ntvdm.exe yra C:\Windows\System32 aplanke. Ekspertų nuomone, tai yra vienas iš svarbiausių sistemos failų, kurio sustabdymas gali pakenkti kompiuterio darbui.

DĖMESIO!

Kai kurie virusai naudoja legalių procesų vardus, kad galėtų pasislėpti nuo antivirusinių programų. Atkreipkite dėmesį į ntvdm.exe failo vietą ir, jeigu jis yra ne C:\Windows\System32 aplanke, patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Taip jūs galėsite įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra neužkrėstas pavojingų programų.

verdiktas - failo statusas:
saugus failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-ntvdm-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink