Kas yra ntvdm.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

ntvdm.exe

NTVDM.exe yra teisėtas sistemos procesas, kuris priklauso Microsoft operacinei sistemai. Šis procesas dažnai yra pavadinamas „Windows NT DOS Virtual Machine“, nes jis yra naudojamas tvarkyti šią operacinių sistemų grupę. Paprastai, NTVDM.exe pradeda savo darbą, kai yra paleidžiamos su šiuo procesu susijusios programos ir nustoja veikti kai tik jos yra išjungiamos. Kaip ir daugelis kitų teisėtų procesų, ntvdm.exe yra C:\Windows\System32 aplanke. Ekspertų nuomone, tai yra vienas iš svarbiausių sistemos failų, kurio sustabdymas gali pakenkti kompiuterio darbui.

DĖMESIO!

Kai kurie virusai naudoja legalių procesų vardus, kad galėtų pasislėpti nuo antivirusinių programų. Atkreipkite dėmesį į ntvdm.exe failo vietą ir, jeigu jis yra ne C:\Windows\System32 aplanke, patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Taip jūs galėsite įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra neužkrėstas pavojingų programų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-ntvdm-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie ntvdm.exe

Failai
Programos
Palygink