Kas yra lsass.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Alice Woods - -
lsass.exe

lsass.exe yra sisteminis procesas, kuris yra atsakingas už saugumo politikos vykdymą ir kitų Windows saugos mechanizmų tvarkymą. LSASS.exe taip pat patikrina vartotojo identifikavimo duomenis kai šis bando prisijungti prie kompiuterio ir sukuria komandas, atsakingas už jo autentifikavimo procesą naudojant Winlogon paslaugas. Atkreipkite dėmesį, kad lsass.exe yra teisėtas failas, kuris yra gyvybiškai svarbus normaliam jūsų kompiuterio funkcionavimui. Jis gali būti randamas „C:\WINDOWS\SYSTEM32\“ ir nekelia jokios grėsmės.

DEMESIO!

Kai kurie parazitai naudoja lsass.exe failo vardą siekdami suklaidinti vartotoją ir paslepti savo procesus po šio failo vardu. Taigi, jūs galite turėti virusų savo kompiuteryje ir nežinoti, jog klaidinančiai pavadintas procesas tyliai veikia fone ir atlieka žalingus veiksmus jūsų kompiuteryje. Siekiant patikrinti savo kompiuterį ir ištrinti kenkėjiškus lsass.exe procesus, mes rekomenduojame praskenuoti sistemą su anti-malware programomis. Mes rekomenduojame naudoti Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ir Reimage arba kitas programas išvardytas apačioje.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-lsass-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink