Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Reimage viruso šalinimas

123

Kas yra Reimage ir ar tai yra virusas?

Reimage NĖRA virusas. Tai yra jūsų kompiuterio darbą galinti pagerinti programa, kurią jūs galite atsisiųsti iš jos oficialios svetainės arba kartu su kitomis programomis. Kai kurios iš jų – gerai žinomos programos, apie kitas Jums ko gero neteko girdėti. To pasekoje žmonės pradėjo kuri istorijas apie „Reimage virusą“, kuris iš tiesų tėra legali programa, kuri apuolė į užsidirbti iš reklamų norinčių asmenų rankas. Jie platina tokias programas naudodami „bundling“ metodą, kurio pagalba galima paslėti vieną programą kitoje. Mainais už tai jie uzdirba pinigus. Vis dėlto, jūs galite atsisakyti papildomų priedų nužymėdami varneles, kurios sutinka su jų įrašymu. Kaip tai padaryti mes paaiškinsime sekančioje pastraipoje.

Bet kokiu atveju, Reimage PC Repair sugebėjo įtikinti daugelį kompiuteriu besinaudojančių žmonių, kad tai yra patikima ir naudinga programa, galinti nesunkiai apsaugoti jų kompiuterius. Dėka bendradarbiavimo su Avira Antivir kompanija, ši programa gali aptikti ir pašalinti šimtus skirtingų virusų, kurie gali slėptis jūsų kompiuteryje. Beje, ji taip pat siūlo sutvarkyti virusų padarytą žalą, panaikinti blogus failus ir netgi atnaujiti Windows sistemą nereikalaudama jūsų įsikišimo. Vos tik Reimage Repair įsikuria kompiuteryje, ji pradeda tikrinti sistemą ir nurodo joje esančias problemas. Jų atsikratyti jūs galite paspaudę „Start Repair“ mygtuką. Turime jus perspėti, jog nemokamai ši programa gali sutvarkyti tik Basic lygio problemas. Jeigu norėsite sutvarkyti savo kompiuterį iš esmės, jums reikės įsigyti jos licencijuotą versiją.

Kaip Reimage gali patekti į mano kompiuterį?

Verta pažymėti, kad Reimage negali patekti į kompiuterį be Jūsų leidimo. Šią programą galite parsisiųsti arba iš jos oficialios arba kitos svetainės, kuri užsiima jos platinimu. Bet kuriuo atveju Jūs turėsite dalyvauti įrašymo procese, taigi, jei įdiegę programą į sistemą pastebėjote, kad Reimage pradėjo tikrinti jūsų kompiuterį ir siūlyti jums jį sutvarkyti, turite pamąstyti kada susigundėte atsisiųsti šią programą. Beje, kaip jau minėjome, ji gali patekti į jūsų kompiuterį ir kaip papildomas kitų programų priedas. Jeigu norite išvengti tokių atvejų, privalote sekti nemokamų programų atsisiuntimą į savo kompiuterį. Tai padaryti galite pasirinkdami Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir vėliau nužymėdami varneles, kurios sutinka su Reimage įdiegimu į sistemą. Vis dėlto, turime pasakyti, jog tai yra patikima programa, kuri gali jums pagelbėti. 

Kaip pašalinti Reimage virusą?

Kaip jau minėjome, Reimange NĖRA virusas. Tai yra programa, kuri gali padėti jums sugrąžinti savo kompiuterį į prieš tai buvusį stovį. Reimage Repair gali pašalinti pavojingas programas, nepageidaujamus registro įrašus, blogus failus ir kitus kompiuterio darbą bloginančius komponentus. Jei vis dėl to nusprendėte pašalinti Reimage iš savo kompiuterio, tai padaryti galite naudodamiesi instrukcijomis, kurios yra pateiktos antrame šio straipsnio puslapyje:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Reimage virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage virusas šalinimo programą
Parsisiųsk
Reimage virusas šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
ReimageReimage yra rekomenduojamas produktas Reimage virusas šalinimui.

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Alternatyvios programos

Reimage virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
reimage.exe

Ištrinti failus:
reimage.exe

Ištrinti direktorijas:
reimage

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e