Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Zorton Win 7 Antivirus 2014. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Šnipinėjimo programos

Kas yra Zorton Win 7 Antivirus 2014?

Zorton Win 7 Antivirus 2014 yra pavojinga programa, kuri priklauso Braviax virusų šeimai. Tai reiškia, kad jūs galite susidurti ne tik su šiuo virusu, bet ir su begale kitų panašių programų, kurios buvo sukurtos siekiant užkrėsti Windows 7, Windows 8, Windows XP ir kitas operacines sistemas naudojančius kompiuterius. Vos tik Zorton Win 7 Antivirus 2014 patenka į kompiuterį, jis pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus, kurie informuoja žmones apie šimtus skirtingų virusų. Įbauginęs savo aukas ir įtikinęs juos, kad jų kompiuteriai yra pavojingoje situacijoje, jis jiems pasiūlo nusipirkti licencijuotą versiją ir viską pašalinti. Žinoma, visi virusai, kurie buvo ‘aptikti’ Zorton Win 7 Antivirus 2014 programos, yra išgalvoti. Tą patį galima pasakyti apie licencijuotą šios programos versiją. Jeigu jums iš tiesų parūpo kokie virusai slepiasi jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su Reimage. Tai jums padės jums įsitikinti, kad Zorton Win 7 Antivirus 2014 yra nekas kitas, bet labai pavojinga programa, kuri siekia vieno – išvilioti iš jūsų pinigus.

Kaip Zorton Win 7 Antivirus 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir bet kuris kitas virusas, ši pavojinga programa į kompiuterį gali patekti be jokio ženklo, kadangi jos platinimui sukčiai naudoja melagingus el. laiškus, padirbtus pranešimus ir panašias technikas. Dažniausiai naudojamas būdas, kuris padeda Zorton Win 7 Antivirus 2014 patekti į kompiuterius be jokio ženklo, yra susijęs su padirbtais pranešimais. Paprastai šie pranešimai informuoja žmones apie trūkstamus atnaujinimus ir siūlo jiems juos parsisiųsti. Žinoma, jūs niekada neturėtumėte jais patikėti, nes tokie įspėjimai siekia ne atnaujinti jūsų Flash Player, FLV grotuvą ir panašias programas, bet užkrėsti jūsų kompiuterį. Jei norite išvengti virusų ir kitų nepageidaujamų programų, venkite tokių pranešimų. Beje, jūs taip pat turėtumėte ignoruoti įtartinai atrodančius el. laiškus. Jeigu jūsų gautas laiškas informuoja jus apie jums niekada negirdėtų žmonių palikimus, prekes, kurių niekada neužsakinėjote ir panašius dalykus, ištrinkite jį iš savo pašto dėžutės.

Jeigu matote žemiau parodytus pranešimus, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris jau buvo užkrėstas. Tokiu atveju, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus. Jie jums padės atsikratyti visų kompiuteryje besislepiančių virusų.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Kaip pašalinti Zorton Win 7 Antivirus 2014 virusą?

Zorton Win 7 Antivirus 2014 yra pavojingas virusas, kuris priklauso Braviax/FakeRean virusų šeimai. Jei pastebėjote jo padirbtus perspėjimus, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Dėmesio! Zorton Win 7 Antivirus 2014 gali bandyti blokuoti šias ir kitas antivirusines programas. Jeigu tai pastebėjote, atlikite šiuos veiksmus:

1. Išbandykite SYSTEM RESTORE:

 1. Spustelėkite Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore.
 2. Kai pasirodys Restore system files and settings langas, pasirinkite Next.
 3. Pasirinkite sistemos parametrų atkūrimo tašką ir spustelėkite Next.
 4. Spustelėkite Finish, kad patvirtintumėte savo pasirinkimą ir palaukite, kol persikraus jūsų kompiuteris.
 5. Dabar atsisiųskite Reimage ir patikrinkite savo kompiuterį.

2. Išbandykite SAFE MODE WITH NETWORKING:

 1. Perkraukite savo kompiuterį
 2. Kai tik jūsų kompiuteris taps aktyvus, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pamatysite Advanced Boot Options.
 3. Čia, pasirinkite Safe Mode with Networking (tam naudokite klaviatūroje esančius klavišus) ir paspauskite Enter.
 4. Prisijunkite kaip ir normaliame Windows režime.
 5. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ant IE ar kitos naršyklės piktogramos ir pasirinkite Run As arba Run as administrator. Įveskite administratoriaus paskyros slaptažodį (jei reikia).
 6. Įveskite šią nuorodą į adreso laukelį: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir parsisiųskite programą. Paleiskite ją ir pašalinkite jos surastus viruso failus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Zorton Win 7 Antivirus 2014 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Zorton Win 7 Antivirus 2014 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Zorton Win 7 Antivirus 2014 ekrano nuotrauka
Zorton Win 7 Antivirus 2014 ekrano nuotrauka

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-zorton-win-7-antivirus-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis