Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Your Internet Service Provider is blocked. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

„Your Internet Service Provider is blocked“ yra padirbtas įspėjimas, kurį rodo vienas pavojingiausių virusų priklausančių ‘ransomware’ kategorijai. Kai tik patenka į sistemą, šis virusas yra pajėgus užblokuoti visą kompiuterį. To pasekoje, jis pakeičia darbalaukį į didžiulį pranešimą, kuris sako: „Your Internet Service Provider is blocked“. Mes labai rekomenduojame ignoruoti šį pranešimą, nes jis yra naudojamas vieninteliam tikslui – priversti žmones tikėti, kad jie padarė keletą kibernetinių nusikaltimų ir dabar turi sumokėti baudą policijai. Didžiausias pavojus užsikrėsti šiuo virusu yra tiems, kurie gyvena Jungtinėje Karalystėje, taigi jai jūsų kompiuterio ekrane pasirodė „Your Internet Service Provider is blocked“ pranešimas, jūs privalote kuo skubiau patikrinti jį su antivirusine programa ir pašalinti pavojingus failus.

KAIP KOMPIUTERIS GALI BŪTI UŽKRĖSTAS „Your Internet Service Provider is blocked“ VIRUSU?

„Your Internet Service Provider is blocked“ virusas yra platinamas keliais skirtingais būdais, kurie buvo plačiai naudojami platinant ankstesnes šios infekcijos versijas. Jei norite išvengti šio viruso, laikykitės kuo toliau nuo svetainių, kurios siūlo atsisiųsti nelegalias muzikos įrašų ar filmų versijas. Bet to, ignoruokite spamą ir taip pat nustokite naudoti nelicencijuotas programas. Iš tikrųjų, nepastebėti „Your Internet Service Provider is blocked“ viruso yra praktiškai neįmanoma, nes, vos patekęs į kompiuterį, jis iš karto jį užblokuoja ir atjungia internetą. Be to, jis rodo savo didžiulį įspėjimą, kuriame yra kalbama apie neteisėtą veiklą internete. Prašome ignoruoti šį pranešimą, nes jis priklauso sukčiams, kurie siekia išvilioti iš žmonių pinigus. Jei norite pašalinti „Your Internet Service Provider is blocked“ iš kompiuterio, sekite žemiau pateiktais punktais.

KAIP PAŠALINTI „Your Internet Service Provider is blocked“ VIRUSĄ?

Jei norite pašalinti „Your Internet Service Provider is blocked“ virusą iš kompiuterio, pirma turite pašalinti sistemos bloką ir patikrinti sistemą su Reimage. Kad atblokuotumėte kompiuterį, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite Reimage antivirusinę.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite užkrėstus failus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Your Internet Service Provider is blocked šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Your Internet Service Provider is blocked pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Your Internet Service Provider is blocked rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-your-internet-service-provider-is-blocked.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis