Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Your Internet Service Provider is blocked. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

„Your Internet Service Provider is blocked“ yra padirbtas įspėjimas, kurį rodo vienas pavojingiausių virusų priklausančių ‘ransomware’ kategorijai. Kai tik patenka į sistemą, šis virusas yra pajėgus užblokuoti visą kompiuterį. To pasekoje, jis pakeičia darbalaukį į didžiulį pranešimą, kuris sako: „Your Internet Service Provider is blocked“. Mes labai rekomenduojame ignoruoti šį pranešimą, nes jis yra naudojamas vieninteliam tikslui – priversti žmones tikėti, kad jie padarė keletą kibernetinių nusikaltimų ir dabar turi sumokėti baudą policijai. Didžiausias pavojus užsikrėsti šiuo virusu yra tiems, kurie gyvena Jungtinėje Karalystėje, taigi jai jūsų kompiuterio ekrane pasirodė „Your Internet Service Provider is blocked“ pranešimas, jūs privalote kuo skubiau patikrinti jį su antivirusine programa ir pašalinti pavojingus failus.

KAIP KOMPIUTERIS GALI BŪTI UŽKRĖSTAS „Your Internet Service Provider is blocked“ VIRUSU?

„Your Internet Service Provider is blocked“ virusas yra platinamas keliais skirtingais būdais, kurie buvo plačiai naudojami platinant ankstesnes šios infekcijos versijas. Jei norite išvengti šio viruso, laikykitės kuo toliau nuo svetainių, kurios siūlo atsisiųsti nelegalias muzikos įrašų ar filmų versijas. Bet to, ignoruokite spamą ir taip pat nustokite naudoti nelicencijuotas programas. Iš tikrųjų, nepastebėti „Your Internet Service Provider is blocked“ viruso yra praktiškai neįmanoma, nes, vos patekęs į kompiuterį, jis iš karto jį užblokuoja ir atjungia internetą. Be to, jis rodo savo didžiulį įspėjimą, kuriame yra kalbama apie neteisėtą veiklą internete. Prašome ignoruoti šį pranešimą, nes jis priklauso sukčiams, kurie siekia išvilioti iš žmonių pinigus. Jei norite pašalinti „Your Internet Service Provider is blocked“ iš kompiuterio, sekite žemiau pateiktais punktais.

KAIP PAŠALINTI „Your Internet Service Provider is blocked“ VIRUSĄ?

Jei norite pašalinti „Your Internet Service Provider is blocked“ virusą iš kompiuterio, pirma turite pašalinti sistemos bloką ir patikrinti sistemą su Reimage. Kad atblokuotumėte kompiuterį, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite Reimage antivirusinę.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite užkrėstus failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-your-internet-service-provider-is-blocked.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Your Internet Service Provider is blocked