Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

You have 72 hours to pay the fine. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Alice Woods - - | Tipas: Ransomware

„You have 72 hours to pay the fine“ yra klaidinantis pranešimas, kuris apima visą kompiuterio ekraną ir užblokuoja infekuotą sistemą. Saugumo ekspertai teigia, kad jis priklauso vienai iš ransomware virusų, vadinamų Ukash, kurie apsimeta oficialiomis institucijomis, įvairiais policijos and e-nusikalstamumo padaliniais ar netgi Federaliniu tyrimų biuru. „You have 72 hours to pay the fine“ teigia, kad vartotojo kompiuteryje buvo pastebėta nelegali veikla, tokia kaip pornografinių filmų žiūrėjimas, virusų platinimas ar autorių teisių turinį pažeidžiančių įrašų platinimas. Po visų šių nusikaltimų, šis melagingas prašo vartotojo sumokėti baudą per 72 valandas. Priešingu atveju auka gali būti nubausta rimtesnėmis baudomis ir net įkalinimo bausme. Prieš jums patikint šiuo klaidinančiu pranešimu, jums reikia suvokti, kad jis buvo parsuųstas Trojos arklio. Taigi, jūs turite pašalinti „You have 72 hours to pay the fine“ virusą iš kompiuterio ir ignoruoti jo netikrą pranešimą.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI „You have 72 hours to pay the fine“?

Yra įvairių būdų, kaip jūs galite užsikrėsti virusu „You have 72 hours to pay the fine“. Daugeliu atvejų, ji plinta kaip oficialus laiškas. Kai auka atidaro jį, jis infekuoja sistemą. Kitas būdas, kaip jūs galite užsikrėsti šiuo grėsmingu virusu, yra nuolatinis lankymasis infekuotose svetainėse ir nežinomų nuorodų spaudinėjimas. Prašome vengti tokių domenų jei norite išvengti „You have 72 hours to pay the fine“ ar panašių virusų savo kompiuteryje. Kaip tik jis patenka į sistemos vidų, virusas užblokuoja visą sistemą ir neleidžia aukai prisijungti prie Task Manager, interneto ryšio ar kitų funkcijų. Be to, jis pradeda klaidinančią kampaniją, kuri neabejotinai yra naudojama išvilioti pinigus. Turite ignoruoti „You have 72 hours to pay the fine“ pranešimą ir pašalinti šį virusą iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI „You have 72 hours to pay the fine“?

Kai bandote pašalinti „You have 72 hours to pay the fine“, didžiausia problema yra ‘atrakinti’ sistemą. Visų pirma, jūs turėtumėte pabandyti nustatyti kompiuterio datą į ankstesnę (priesš viruso pasirodymą) ir tada pradėti nuskaityti sistemą. Jei tai nepadeda, vadovaukitės šiais patarimais:

1. Su kitu neužkrėstu kompiuteriu atsisiųskite Reimage arba kitą geros reputacijos anti-kenkėjišką programą

2. Įdėkite ją į USB atmintinę arba CD

3. Tuo tarpu perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju rėžimu (Safe Mode with Command prompt) ir prijunkite USB raktą.

4. Perkraukite kompiuterį ir su nauja programa perskanuokite visą kietąjį diską.

 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
You have 72 hours to pay the fine ekrano nuotrauka
You have 72 hours to pay the fine ekrano nuotrauka

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-you-have-72-hours-to-pay-the-fine.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie You have 72 hours to pay the fine