Sudėtingumo skalė:  
  (47/100)

Yah000.net virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Naršyklės įskiepiai

Yah000.net virusas yra erzinanti programa, kuri akivaizdžiai naudojasi kitos svetainės išvaizda siekdama apgauti kuo daugiau žmonių. Iš esmės, jei jūs pastebėjote nuolatinius naršyklės peradresavimus į šią ar kitas el. svetaines, jūs galite pradėti savo kompiuteryje ieškoti šio viruso. Daugelis žmonių jau buvo apkvailinti šios svetainės išvaizdos, nes ji tikrai panaši į yahoo.com. Vis dėl to, jūs turėtumėte tiesiog pabandyti atkreipti dėmesį į viršutinę kairę šios svetainės pusę, kurioje jūs tikrai nerasite „Make Y! your homepage“, „Home“, „Yahoo!“ ir „Yahoo! sites“ mygtukų. Prisiminkite, nesvarbu, kad yah000.net atrodo panašiai kaip Yahoo.com, šios dvi svetainės neturi nieko bendro ir priklauso skirtingiems žmonėms. Mes primygtinai rekomenduojame vengti lankytis yah000.net svetainėje ir pašalinti šią programą iš savo kompiuterio kaip įmanoma greičiau.

Kaip mano kompiuteris gali užsikrėsti Yah000.net virusu?

Yah000.net virusas gali patekti į kompiuterį kartu su tokiomis programomis, kaip nemokami žaidimai, įvairūs programų atnaujinimai, garso/vaizdo kodekai ir pan. Šis programų platinimo metodas yra aiškiai nesąžiningas, nors jis vis dar yra laikomas legaliu. Jeigu Yahoo.net patenka į kompiuterį, ši programa pakeičia dalį sistemos nustatymų ir pradeda savo erzinančią veiklą. Kadangi ji gali vienodai paveikti visas kompiuteryje esančias naršykles, jums gali nepavykti išvengti jos peradresavimų, reklamų ir panašių dalykų. Dažniausiai, žmonės skundžiasi peradresavimais į yah000.net arba „Error“ puslapį. Iš esmės, ši programa siekia uždirbti savo savininkams pinigus priversdama žmones lankytis su ja susijusiose svetainėse. Jei jūs pastebėjote yah000.net savo kompiuteryje, rekomenduojame kuo skubiau pašalinti šią programą iš ten.

Kaip pašalinti Yah000.net virusą?

Norint atsikratyti Yah000.net, turite kuo skubiau patikrinti kompiuterį su viena iš šių programų: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes arba  Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Po to, jums gali tekti pakeisti pagrindinio paieškos puslapio (angl. default search engine) ir pradžios puslapio (angl. start page) nustatymus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Yah000.net virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Yah000.net virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Yah000.net virus (2013-10-31)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Yah000.net virus (2013-10-31)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Yah000.net virus (2013-10-31)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Yah000.net virus (2013-10-31)
Yah000.net virus ekrano nuotrauka
Yah000.net virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-yah000-net-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis