Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

XP Security Plus 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

XP Security Plus 2013 (taip pat galite surasti pavadinimu XP Security Plus) yra padirbta antivirusinė, kuri rodo nesąžiningus pranešimus apie neegzistuojančius virusus. Nors ji gali jums pasirodyti kaip legali programa, iš tikrųjų ši programa praneša vien tik apie išgalvotus virusus ir neturi jokios galimybės aptikti tikrų virusų kompiuteryje. Tai yra daroma siekiant labai paprasto tikslo – padėti hakeriams išvilioti iš žmonių jų pinigus. Taigi, jeigu matote XP Security Plus 2013 pranešimus savo kompiuteryje, jūs turite prisiminti, kad ši programa yra virusas, kuris privalo būti kuo skubiau pašalintas iš sistemos. Priešingu atveju, jūs galite pastebėti kompiuterio sulėtėjimus, naršyklės peradresavimus ir kitas problemas.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI SU XP Security Plus 2013?

XP Security Plus 2013 yra platinama trojanų pagalba. Daugeliu atvejų, jie patenka į kompiuterius per užkrėstas svetaines ir nelegalias programų versijas. Žinoma, nemokamos programos  taip pat gali būti užkrėstos tokiais trojanais, todėl mes nerekomenduojame jų naudoti.  Kai tik trojanas patenka į sistemą, jis atsiunčia XP Security Plus 2013 ir ši programa pradeda savo erzinančią veiklą, kuri dažniausiai susideda iš padirbtų pranešimų. Jeigu jūs matote šiuos pranešimus savo kompiuteryje, greičiausiai jis taip pat yra užkrėstas šio viruso:

Severe system damage!

Spyware and viruses detected in the background. Sensitive system components under attack! Data loss, identity theft and system corruption are possible. Act now, click here for a free security scan.

System danger!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.System hijack!

System security threat was detected.
Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Labai prašome jūsų ignoruoti tokius pranešimus ir niekuomet nesusigundyti nusipirkti tokios programos licencijuotos versijos. Jei jau sumokėjote už ją, kuo skubiau susisiekite su savo banku ir sustabdykite šį mokėjimą. Be to, nepamirškite pašalinti XP Security Plus 2013 iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI XP SECURITY PLUS 2013 IŠ KOMPIUTERIO?

Siekiant pašalinti XP Security Plus 2013 iš kompiuterio, mes rekomenduojame naudotis šiomis programomis SpyHunterCombo Cleaner ar ReimageJei dėl šio viruso negalite paleisti nė vienos iš jų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite XP Security Plus 2013 failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Jūsų nuomonė apie XP Security Plus 2013