Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

XP Security Cleaner Pro. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

XP Security Cleaner Pro yra pavojinga programa, kuri visada veikia tuo pačiu principu: ji praneša žmogui, kad jo kompiuteris yra užkrėstas, ir vėliau pasiūlo jam nusipirkti licencijuotą versiją. Žinoma, jei jūs nenorite prarasti savo pinigų ir remti hakerių, jūs turėtumėte ignoruoti šį pasiūlymą. Pačioje pradžioje, kai tik XP Security Cleaner Pro virusas užkrečia kompiuterį, jis įrašo į jį savo failus ir taip pakeičia keletą sistemos nustatymų, kurie padeda jam pradėti darbą kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Po to, virusas pradeda savo erzinančią veiklą, kuri yra susijusi su išgalvotais įspėjimais apie virusus ir agresyviais pasiūlymais nusipirkti licencijuotą versiją. Siekdami išgąsdinti žmones, visos šios žinutės praneša apie šimtus skirtingų virusų. Vietoje to, kad patikėtumėte tokiais pranešimais, jūs turite pašalinti XP Security Cleaner Pro iš savo kompiuterio, nes priešingu atveju šis virusas gali įrašyti į jį dar daugiau kenksmingų programų.

Kaip XP Security Cleaner Pro gali užkrėsti mano kompiuterį?

XP Security Cleaner Pro plinta per Trojanus, kurie nepastebimai užkrečia neapsaugotus kompiuterius. Kai tik jie tai padaro, trojanai atsiunčia XP Security Cleaner Pro failus ir įrašo šį virusą į kompiuterį. To pasekoje, šis virusas gali pradėti savo melagingą veiklą, kuri susideda iš padirbtų įspėjimų apie virusus. Dažniausiai, jie atrodo štai taip:

Privacy threat!
Spyware intrusion detected. Your system is infected. System integrity is at risk. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords. Click here to perform a security repair.

Severe system damage!
Spyware and viruses detected in the background. Sensitive system components under attack! Data loss, identity theft and system corruption are possible. Act now, click here for a free security scan.

System danger!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.

System hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Mes labai rekomenduojame netikėti tokiais įspėjimais, nes jie yra rodomi ne tikros antivirusinės, o viruso. Nors ir būtų galima teigti, kad šie pranešimai yra teisūs ir jūsų kompiuteris iš tiesų yra užkrėstas, tas virusas yra XP Security Cleaner Pro. Pašalinkite jį nedelsiant!

Kaip pašalinti XP Security Cleaner Pro?

Kai bandote pašalinti XP Security Cleaner Pro, rekomenduojame tai daryti naudojantis legaliomis antivirusinėmis programomis. Norėdami atsikratyti šio viruso failų, turėtumėte patikrinti kompiuterį su viena iš šių programų: Malwarebytes Malwarebytes arba Reimage. Jei negalite pradėti šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Iš naujo paleiskite kompiuterį ‘Safe Mode with networking’ režimu.
2. Prisijunkite to paties vartotojo, kaip normaliame Windows režime, vardu
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite ‘Run As’ ar ‘Run As administrator’. Įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šį saitą į naršyklės adreso laukelyje: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuteri. Paleiskite ją ir pašalinkite XP Security Cleaner Pro failus.

Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes

XP Security Cleaner Pro rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\Random
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System “DisableRegistryTools” = 0
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System “DisableTaskMgr” = 0
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\IEXPLORE.EXE\shell\open\command “(Default)” = ‘”%LocalAppData%\random”‘

Ištrinti failus:
%AppData%\[random]
%AppData%\result.db
%TEMP%\[random]
%DirDesktop%\[random]

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-xp-security-cleaner-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis