Sudėtingumo skalė:  
  (94/100)

XP Protection 2014 šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Kas yra XP Protection 2014?

XP Protection 2014 – netikra antivirusinė programa, siekianti įtikinti žmones, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti ir kad jie turi nusipirkti šios programos licenciją tam, kad pašalintų juose esančius virusus. Iš tiesų, jūs NIEKADA neturėtumėte mokėti už tokias programas, nes tokiu būdu jūs tiesiog prarasite savo pinigus, atskleisite savo kredito kortelės duomenis ir pasidalinsite su hakeriais kita asmenine informacija. Kai XP Protection 2014 virusas atsiduria kompiuteryje, jis nuolat rodo kaip tikrina jį ir galiausiai parodo, kad jame yra šimtai skirtingų virusų, tokių kaip trojanai, ‘adware’ ar ‘rogue’ kategorijoms priskiriamos programos ir pan. Tikėtina, kad jūs tokius pranešimus matysite kiekvieną kartą kai tik įsijungsite savo kompiuterį. Jeigu jau pastebėjote daugybę pranešimų, siūlančių jums įsigyti XP Protection 2014 programos licencijuotą versiją, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa. Ji padės jums surasti visas pavojingas programas ir jų failus, įskaitant XP Protection 2014.

Kaip XP Protection 2014 gali patekti į mano kompiuterį?

XP Protection 2014 priklauso didžiulei Braviax virusų grupei, kuri yra gerai žinoma dėka savo anksčiau išleistų netikrų antivirusinių programų. Visos jos gali pakeisti savo vardą priklausomai nuo to kokia operacinė sistema yra naudojama užkrėstame kompiuteryje. Taigi, jeigu naudojate Windows XP, XP Protection 2014 yra ta programa, kuri gali lengvai pasirodyti jūsų kompiuteryje, tačiau kiti žmonės savo kompiuteriuose gali aptikti Win 7 Protection 2014, Win 8 Protection 2014 ar Vista Protection 2014. Žinoma, nuolat atnaujinama antivirusinė programa yra vienas iš būdų galinčių padėti jums išvengti šio viruso, tačiau jūs taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį ir į pagrindinius būdus, kurie yra naudojami šio viruso platinimui. Pirmiausia, saugokitės klaidinančių reklamų, kurios pasirodo kai naršote internete ir siūlo atnaujinti tokias programas kaip Java, Flash Player ir pan. Netikėkite reklaminiais pranešimais, siūlančiais nemokamai apsaugoti kompiuterį nuo virusų, nes tokiu būdu jūs taip pat galite užsikrėsti XP Protection 2014. Vos tik patekęs į jūsų kompiuterį, šis klastingas virusas pakeičia sistemos parametrus ir pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus. Pavyzdžiui:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jeigu įtariate, kad jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas, nedelskite ir patikrinkite jį su patikima antivirusine programa. Jeigu paliksite šį virusą savo kompiuteryje, jis gali paskatinti kitų panašių programų pasirodymą sistemoje, bandyti pavogti jūsų asmeninius duomenis ir sukelti jums panašių problemų.

Kaip pašalinti XP Protection 2014?

Norint ištrinti XP Protection virusą, mes nerekomenduojame to daryti rankiniu būda, nes taip jūs galite pažeisti savo kompiuterio sistemą ištrindami netinkamus failus. Todėl mes jums patariame šio viruso pašalinimui naudoti antivirusinę programą. Mūsų rekomenduojamos programos yra Reimage ir SpyHunterCombo Cleaner. Jeigu šis virusas blokuoja šių antivirusinių programų darbą, pabandykite įvesti kodą, kuris veikdavo su ankstesnėmis šio viruso versijomis, ir taip priverskite jį galvoti, kad jūs jau sumokėjote už licencijuotą versiją: 3425-814615-3990. Po to patikrinkite savo kompiuterį su antivirusine programa, kuri suras visus užkrėstus failus ir juos pašalins.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
XP Protection 2014 ekrano nuotrauka
XP Protection 2014 ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-xp-protection-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie XP Protection 2014