Sudėtingumo skalė:  
  (68/100)

XP Defender. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

XP Defender yra nesąžininga programa, kuri yra nustatyta pranešti žmonėms apie neegzistuojančias problemas ir neegzistuojančius virusus. Taip darydama, ji siekia labai paprasto dalyko – įtikinti žmones, kad jų kompiuteriai yra pavojingai užkrėsti ir kad jie turi nusipirkti licencijuotą XP Defender versiją jų pašalinimui. Prisiminkite, ši programa sugeba aptikti vien tik neegzistuojančius virusus, taigi nėra jokio tikslo pirkti šios programos. Panašiai kaip ir Vista Defender, Win 7 Defender ar PC Defender Plus, ši programa taip pat gali pradėti rodyti jums kaip ji tikrina  kompiuterį ir jo diskus. Nors tai gali pasirodyti tikrai įtikinamai, jūs turėtumėte ignoruoti XP Defender pranešimus ir kuo skubiau pašalinti šią programą iš sistemos.

KAIP MANO KOMPIUTERIS GALI UŽSIKRĖSTI XP DEFENDER VIRUSU?

Paprastai, XPDefender virusas yra platinamas trojanų pagalba. Šie virusai dažniausiai slepiasi užkrėstose el. svetainėse, padirbtose programose ar jų atnaujinimuose. Be to, jūs taip pat galite būti apgautas atsisiųsti šį virusą netikro pranešimo pagalba. Siekdami apgauti žmones, tokie pranešimai perspėja apie virusų grėsmę ir vėliau pasiūlo nemokamai patikrinti kompiuterį. Jei XP Defender pateko į kompiuterį, šis virusas iškarto pakeičia dalį sistemos nustatymų. Tas jam padeda nuolat rodyti savo netikrus įspėjimus, kurie dažniausiai atrodo štai taip:

System Security Alert!
Vulnerabilities found
Background scan for security breaches has been finished. Serious problems have been detected. Safeguard your system against exploits, malware and viruses right now by activating Proactive Defence.

XP Defender Firewall AlertI
explore.exe is infected with Hoax.HTML.Agent.i. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jeigu pastebėjote XP Defender savo kompiuteryje, turėtumėte kuo skubiau jį iš ten pašalinti. Priešingu atveju, jis gali atsiųsti dar daugiau virusų į sistemą, blokuoti interneto naršykles ir peradresuoti jus į užkrėstas svetaines.

KAIP PAŠALINTI XP DEFENDER?

Siekiant pašalinti XP Defender, rekomenduojame patikrinti kompiuterį su SpyHunterCombo Cleaner arba Reimage Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite XP Defender.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
XP Defender ekrano nuotrauka
XP Defender ekrano nuotraukaXP Defender ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-xp-defender.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Kaip ištrinti Win 7 Defender sako:
    gruodžio 22nd, 2012 at 8:01 am

    […] 7 Defender yra nesąžininga anti-spyware programa iš tos pačios šeimos kaip XP Defender. Ji yra vadinama Braviax. Win7 Defender yra platinamas naudojant trojos arklius ir dažniausiai […]

Jūsų nuomonė apie XP Defender