Sudėtingumo skalė:  
  (88/100)

XP Defender 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

XP Defender 2013 yra naujas virusas, kuris buvo pastebėtas 2012 metų rugsėjo pabaigoje. Ši programa neturi nieko bendra su tikromis antivirusinėmis programomis ir turėtų būti pašalinta iš kompiuterio kai tik ji pasirodo jame. XP Defender 2013 priklauso padirbtų antivirusinių grupei, kuri siekia suklaidinti žmones ir išvilioti iš jų pinigus. Tai yra daroma labai paprastai – tokios programos nepastebimai užkrečia kompiuterius, vėliau praneša apie šimtus išgalvotų virusų ir galiausiai pasiūlo įsigyti „licencijuotą“ versiją. Žinoma, tokia versija neegzistuoja ir yra naudojama kaip įrankis išvilioti iš žmonių jų pinigus. Jūs privalote ignoruoti visus XP Defender 2013 priklausančius įspėjimus, nes jie yra padirbti. Prisiminkite, XP Defender 2013 tik apsimeta, kad gali apsaugoti kompiuterį nuo virusų. Iš tikrųjų, tai yra nenaudinga programa, kuri siekia išvilioti iš žmonių pinigus.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI XP Defender 2013?

XP Defender 2013 į kompiuterius dažniausiai patenka nepastebimai. Tam šis virusas naudoja trojanus, kurie plinta kartu su nemokamomis programomis,  užkrėstais jų atnaujinimais ir kitais užkrėstais failais. Nepriklausomai nuo to, kur jūs užsikrėtėte šiuo trojanu, jis vis viena atlieka identiškus veiksmus. Vos patekęs į sistemą, šis virusas parsiunčia XP Defender 2013 priklausančius failus ir pakeičia keletą sistemos nustatymų, kurie padeda šiai netikrai antivirusinei pasileisti kai tik yra perkraunamas kompiuteris. To pasekoje, ji pradeda rodyti savo netikrus įspėjimus, nurodančius, kad kompiuteryje yra begalės virusų.  Nors tai atrodo patikima programa, jūs turite pašalinti XP Defender 2013 kuo greičiau iš savo kompiuterio.

KAIP GALIMA PAŠALINTI XP Defender 2013?

Bandant pašalinti XP Defender 2013 iš savo kompiuterio, rekomenduojame naudoti antivirusines programas . Atkreipkite dėmesį, kad šis virusas gali bandyti blokuoti legalias antivirusines, todėl visų pirma jūs turėtumėte sustabdyti XP Defender 2013 procesus. Tam tereikia paspausti ctrl + shift + esc ir atidaryti task manager. Po to paleiskite vieną iš šių programų: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ir Reimage

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą XP Defender 2013 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
XP Defender 2013 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
XP Defender 2013 ekrano nuotrauka
XP Defender 2013 ekrano nuotrauka

XP Defender 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Ištrinti failus:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-xp-defender-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis