Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

XP Antivirus 2014. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Netikros antivirusinės programos

Kas yra XP Antivirus 2014?

XP Antivirus 2014 yra pavojingas kompiuterinis virusas, galintis sukelti daugybę problemų jūsų kompiuteryje. Šis virusas priklauso Braviax virusų grupei, kuri jau seniai pagarsėjusi savo netikromis antivirusinėmis programomis. Vos tik šis virusas užkrečia kompiuterį, jis ima nuolat ‘tikrinti’ sistemą ir rodyti pranešimus, teigiančius, kad ji yra užkrėsta įvairių pavojingų virusų. Be to, tikėtina, kad jūs taip pat nuolat susidursite su pasiūlymais nusipirkti licencijuotą šios programos versiją. Būkite atsargūs ir niekada nesutikite mokėti už tokią programą, nes jūsų pinigai bus nusiųsti tiesiai į hakerių rankas. NIEKADA nepasitikėkite XP Antivirus 2014 pateikiama informacija ir siūlomomis programomis, nes taip jūs prarasite savo pinigus. Iš tikrųjų, ši programa negali aptikti nei vieno viruso ir yra sukurta tik tam, kad rodytų gąsdinančius pranešimus, kurie praneša apie išgalvotus virusus. Vienintelis virusas, kuris slepiasi jūsų kompiuteryje, yra XP Antivirus 2014, todėl nesileiskite apgaunamas. Rekomenduojame jums kuo greičiau pašalinti šį virusą iš kompiuterio.

Kaip XP Antivirus 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

XP Antivirus 2014 virusas yra platinamas taip pat kaip ir daugelis kitų ‘rogue’ kategorijai priskiriamų virusų, tokių kaip Win 7 Protection 2014, Win 7 Antivirus 2014 ir pan. Pagrindinis dalykas, kurį turite prisiminti kai bandote išvengti šio viruso yra tas, jog jeigu jūsų kompiuteryje esanti antivirusinė programa nėra atnaujinta, bet kuris Braviax virusų šeimai priklausantis virusas gali jį užkrėsti. Tam kad apsisaugotumėte, taip pat turite vengti lankymosi nelegaliuose el. puslapiuose, nespaudinėti ant nepatikimų reklamų bei vengti melagingų laiškų (angl. spam). Dažniausiai tokie laiškai informuoja, kad jūs galite pretenduoti į kažkokius pinigus, palikimą ir t.t. Po sėkmingo patekimo į kompiuterį, šis pavojingas virusas iškarto pakeičia kai kuriuos jo nustatymus ir pradeda rodyti tokius pranešimus:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

XP Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jeigu jūsų kompiuteris jau buvo užkrėstas XP Antivirus 2014, nekreipkite dėmesio į jo rodomus įspėjimus, nes jie yra padirbti. Lengviausias būdas, leidžiantis atsikratyti šių įkyrių pranešimų, yra XP Antivirus 2014 viruso pašalinimas. Tam atlikite žemiau esančius nurodymus.

Kaip pašalinti XP Antivirus 2014?

XP Antivirus 2014 viruso pašalinimas yra gana sudėtingas, nes šis parazitas gali slėptis įvairiose sistemos vietose. Tokiu atveju mes privalome jums pasiūlyti patikimą antivirusinę programą ir pašalinti šį pavojingą virusą automatiškai. Tam mes siūlome Reimage arba Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner antivirusines programas. Gali būti, kad virusas bandys blokuoti šias programas. Jeigu taip nutiktų, pabandykite suvesti šį registracijos kodą ir pabandyti įtikinti savo virusą, kad jūs nusipirkote jo licenciją: 3425-814615-3990. Po to, atlikite pilną sistemos patikrinimą su patikima antivirusine programa ir ištrinkite užkrėstus failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
XP Antivirus 2014 ekrano nuotrauka
XP Antivirus 2014 ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-xp-antivirus-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie XP Antivirus 2014