Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

XP Antispyware 2014. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Malware

Kas yra XP Antispyware 2014?

XP Antispyware 2014 yra pavojinga programa, kuri priklauso ‘rogue anti-spyware’ kategorijai. Tai reiškia, kad ši programa rodo suklastotus pranešimus bei siūlo savo aukoms nusipirkti neegzistuojančią jos versiją. Ji dažniausiai yra pristatoma kaip ‘licensed’ arba ‘full’. Nesvarbu kaip įtikinamai atrodytų šios programos licenciją siūlantys pranešimai, jūs turėtumėte jų vengti, nes priešingu atveju jūs prarasite savo pinigus. Kaip jau turbūt pasufleravo šios programos vardas, XP Antispyware 2014 gali pasirodyti tik tuose kompiuteriuose, kuriuose yra naudojama Windows XP operacinė sistema. Vis dėlto, jeigu naudojate kitą operacinę, neturėtumėte jaustis saugūs, nes ši programa turi eilę giminingų programų, kurios gali užkrėsti kitas operacines sistemas. Jų vardai yra Win 7 Antispyware 2014, Win 8 Antispyware 2014, Vista Antispyware 2014 ir pan. Mes jums rekomenduojame vengti šių programų ir kuo greičiau pašalinti jas iš sistemos. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage. Priešingu atveju, šis virusas gali pradėti lėtinti jūsų kompiuterio darbą, atsiųsti į jį kitų pavojingų programų ir netgi pradėti stebėti jūsų veiklą internete ir bandyti pavogti iš jūsų asmeninę informaciją.

Kaip XP Antispyware 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

XP Antispyware 2014 plinta kaip ir kitos rogue anti-spyware kategorijai priskiriamos programos. Tai reiškia, kad dažniausiai šis virusas pasirodo kompiuteryje atsisiuntus užkrėstą el. laiško priedą ar paspaudus ant naudingai atrodančios reklamos. Dažniausiai tokios reklamos siūlo žmonėms atnaujinti Java, Flash Player ir panašias programas. Beje, norėdami išvengti šios pavojingos programos jūs taip pat turėtumėte vengti nelegalių svetainių, nes dauguma iš jų yra naudojamos virusų platinimui. Galiausiai, dar kartą įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra įrašyta patikima antivirusinė programa ir būtinai ją atnaujinkite, nes taip jūs galėsite užkirsti kelią šiam ir kitiems virusams. Vos tik XP Antispyware 2014 suranda kelią į aukos kompiuterį, ji pradeda rodyti štai tokius pranešimus:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

XP Antispyware 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Prašome ignoruoti šiuos pranešimus, nes jie neturi nieko bendro su jūsų kompiuterio situacija. Be to, jums taip pat reikia pašalinti šią grėsmingą programą iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti XP Antispyware 2014?

Jeigu jau pastebėjote XP Antispyware 2014 melagingus pranešimus bei perspėjimus, jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas. Prašome neeikvoti savo laiko, nes šis virusas gali būti panaudotas įvairioms pavojingoms veikloms. Siekdami jį pašalinti, patikrinkite savo kompiuterį su Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes. Dėmesio! XP Antispyware 2014 gali bandyti blokuoti šias ir kitas antivirusines programas. Jeigu tai pastebėjote, atlikite šiuos veiksmus:

1. Išbandykite SYSTEM RESTORE:

 1. Spustelėkite Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore.
 2. Kai pasirodys Restore system files and settings langas, pasirinkite Next.
 3. Pasirinkite sistemos parametrų atkūrimo tašką ir spustelėkite Next.
 4. Spustelėkite Finish, kad patvirtintumėte savo pasirinkimą ir palaukite, kol persikraus jūsų kompiuteris.
 5. Dabar atsisiųskite Reimage ir patikrinkite savo kompiuterį.

2. Išbandykite SAFE MODE WITH NETWORKING:

 1. Perkraukite savo kompiuterį
 2. Kai tik jūsų kompiuteris taps aktyvus, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pamatysiteAdvanced Boot Options.
 3. Čia, pasirinkite Safe Mode with Networking (tam naudokite klaviatūroje esančius klavišus) ir paspauskite Enter.
 4. Prisijunkite kaip ir normaliame Windows režime.
 5. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ant IE ar kitos naršyklės piktogramos ir pasirinkite Run As arba Run as administrator. Įveskite administratoriaus paskyros slaptažodį (jei reikia).
 6. Įveskite šią nuorodą į adreso laukelį: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir parsisiųskite programą. Paleiskite ją ir pašalinkite jos surastus viruso failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
XP Antispyware 2014 ekrano nuotrauka
XP Antispyware 2014 ekrano nuotrauka

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-xp-antispyware-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie XP Antispyware 2014