Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Windows Web Watchdog. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Windows Web Watchdog yra pavojinga programa, kuri priklauso gerai žinomai virusų šeimai pavadinimu FakeVimes. Visi šiai šeimai priklausantys virusai yra priskiriami ‘rogue anti-spyware’ kategorijai, kadangi jie imituoja legalios antivirusinės darbą ir vėliau siūlo nusipirkti licencijuotą jos versiją. Kai tik Windows Web Watchdog virusas užkrečia sistemą, jis pakeičia jos nustatymus ir taip pat pradeda rodyti savo netikrus perspėjimus apie dešimtis skirtingų virusų. Žinoma, tai yra daroma siekiant išgąsdinti žmones ir priversti juos galvoti, kad jų kompiuteriai buvo užkrėsti. Jei pastebėjote Windows Web Watchdog perspėjimus kiekvieną kartą kai tik įjungiate savo kompiuterį, tai reiškia, kad šisi virusas jau užkrėtė jį. Tokiu atveju nieko nelaukite ir patikrinkite sistemą su patikima antivirusine.

Kaip Windows Web Watchdog gali atsirasti mano kompiuteryje?

Windows Web Watchdog plinta trojanų pagalba, kurie gali slėptis nelegaliose svetainėse, spame, nelegaliose programose ir pan. Dėl to, siekdami išvengti tokių virusų, siųskitės tik legalias, žinomų kompanijų gaminamas programas ir venkite nelegalių svetainių. Žinoma, jums taip pat reikia ignoruoti visas reklamas ir informacinius pranešimus, kurie siūlo nemokamai patikrinti kompiuterį. Jeigu jūsų kompiuteris jau buvo užkrėstas trojano, jis iškarto į jį atsiųs Windows Web Watchdog. Aiškiausias ženklas, rodantis, kad jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas šių virusų, yra šie įspėjimai:

Internet Explorer
C:\Windows\system32\iexplore.exe is suspected to have infected your PC.
This type of virus intercepts entered data and transmits them to a remote server.

Error
Potential malware detected. It is recommend to activate the protection and perform a thorough system scan to remove the malware.

Error
System data security is at risk!
To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Jei jūs matote tokius ar panašius pranešimus kai naršote Internete, tai reiškia, kad jūsų kompiuteryje yra virusas. Prašome niekuomet nepalikti šios programos sistemoje, nes ji gai atsiųsti į sistemą dar daugiau virusų. Norėdami ištrinti Windows Web Watchdog, atlikite žemiau pateiktas instrukcijas.

Kaip pašalinti Windows Web Watchdog?

Prašome vengti Windows Web Watchdog, nes tai dar vienas virusas, kuris priklauso FakeVimes virusų šeimai. Jei manote, kad jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas, patikrinkite jį su Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes. Tai jums padės aptikti ir pašalinti visus pavojingus failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Windows Web Watchdog ekrano nuotrauka
Windows Web Watchdog ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-web-watchdog.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Windows Web Watchdog