Windows Warding Module. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Windows Warding Module yra pavojinga programa, kuri priklauso didžiulei virusų šeimai dažniausiai vadinamai Fakevimes. Anot ekspertų, Fakevimes virusai yra platinami jau daugiau nei trejus metus ir, atrodo, jog dar ilgai nenustos plitę Internete. Svarbiausias dalykas, kurio jūs niekada neturėtumėte daryti kai pamatote Windows Warding Module savo kompiuterio ekrane, yra pirkti šio viruso rekomenduojamos ‘licencijuotos’ versijos. Nors ši programa jums tikrai praneš apie šimtus skirtingų virusų ir vėliau pasisiūlys jums juos pašalinti, turite prisiminti, jog iš tikrųjų ji negali aptikti ir pašalinti jokio viruso. Taigi, svarbiausias dalykas, kai kalbama apie šią nesąžiningą programą, yra ignoruoti jos pranešimus. Žinoma, jūs taip pat privalote pašalinti Windows Warding Module failus iš savo kompiuterio.

Kaip Windows Warding Module gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir daugelis kitų virusų, Windows Warding Module plinta Trojanų pagalba, kurie gali užkrėsti kompiuterį nepastebėti. Be to, jie taip pat gali atlikti tam tikrus sistemos pakeitimus, kurie yra reikalingi virusui. Paprastai, jie atsiunčia į kompiuterį pavojingus failus bei pakeičia sistemos nustatymus ir taip padeda šiam virusui pasileisti kiekvieną kartą, kai yra perkraunamas kompiuteris. Kai tai visa tai yra atliekama, virusas pradeda rodyti tokius įspėjimus:

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
c:\windows\system32\iexplore.exe is suspected to have infected your PC.
This type of virus intercepts entered data and transmits themto a remote server.

Error
Attempt to run a potentially dangerous script detected.Full system scan is highly recommended.

Error
System data security is at risk!To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Atminkite, jog Windows Warding Module siekia sukelti jums paniką ir priversti jus manyti, kad jūsų kompiuteris yra pavojingai užkrėstas. Iš tikrųjų, ši programa aptinka tik legalius sistemos failus, todėl jūs niekada neturėtumėte ištrinti Windows Warding Module įspėjimuose minimų failų. Vienintelė programa, kuri turi būti pašalinta iš kompiuterio, yra Windows Warding Module.

Kaip pašalinti Windows Warding Module?

Jei savo kompiuterio ekrane matote Windows Warding Module priklausančius pranešimus, tai reiškia kad jis yra užkrėstas. Tokiu atveju privalote patikrinti savo kompiuterį su viena iš šių programų: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Beje, šis virusas gali bandyti blokuoti šias programas ir taip siekti atitolinti ištrynimą iš sistemos. Norėdami to išvengti, perkraukite savo kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir bandykite dar kartą paleisti anksčiau minėtas programas.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Windows Warding Module šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Windows Warding Module pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Windows Warding Module ekrano nuotrauka
Windows Warding Module ekrano nuotrauka

Windows Warding Module rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppData%\guard-fvtb.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "GuardSoftware" = "%AppData%\guard-toiy.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon "Shell"="C:\\Users\\User\\AppData\\Roaming\\guard-fvtb.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Settings
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Associations "LowRiskFileTypes"=".zip;.rar;.nfo;.txt;.exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi;.htm;.html;.gif;.bmp;.jpg;.avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav;"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Attachments "SaveZoneInformation"=1
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msseces.exe "Debugger"="svchost.exe"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msmpeng.exe "Debugger"="svchost.exe"

Ištrinti failus:
%AppData%\guard-fvtb.exe
%AppData%\results1.db

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-windows-warding-module.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis