Windows Security System. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware
12

Windows Security System yra pavojinga programa, kuri priklauso padirbtų antivirusinių kategorijai. Vos tik tokia programa užkrečia kompiuterį, ji pradeda savo erzinančią veiklą, kuri yra paremta netikrais pranešimais apie virusus. Jeigu pamatysite Windows Security System pranešimus savo kompiuteryje, prisiminkite, kad jie praneša apie išgalvotus virusus ir jūs privalote juos ignoruoti. Be to, patariame pašalinti šią programą iš sistemos, nes priešingu atveju ji pradės rodyti savo įspėjimus apie virusus vos ne kiekvieną kartą kai pradėsite savo darbą. Žinoma, tai nėra pagrindinis jos tikslas. Iš tikrųjų Windows Security System siekia įtikinti savo aukas nusipirkti licencijuotą jos versiją, kuri, kaip ir nelicencijuota jos versija, yra suklastota ir bevertė. Taigi, jei matote Windows Security System pranešimus savo kompiuterio ekrane, privalote juos ignoruoti, nes kitaip galite prarasti savo pinigus! Beje, nepamirškite pašalinti šios programos iš savo kompiuterio.

KAIP WINDOWS SECURITY SYSTEM GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

Windows Security System platinama panašiai kaip ir jos pirmtakai – ši programa patenka į sistemą nepastebėta, trojanų pagalba. Vos tik toks virusas užkrečia kompiuterį, jis parsiunčia pavojingus Windows Security System failus bei pakeičia sistemos nustatymus. Tai yra daroma tam, kad ši netikra antivirusinė galėtų pradėti darbą vos tik auka perkrauna savo kompiuterį. Po to, virusas pradeda rodyti savo melagingus įspėjimus apie šimtus aptiktų virusų. Nors dauguma tokių perspėjimų gali pasirodyti realūs, iš tikrųjų jie visi yra išgalvoti. Kad tuo įsitikintumėte, mes siūlome jums patikrinti savo kompiuterį su tikrai legalia antivirusine ir pažiūrėti ką ji aptiks. Greičiausiai, ji suras šio viruso failus ir pasiųlys jums juos pašalinti.

Štai kaip atrodo netikri Windows Security System pranešimai:

Task Manager has been disabled by your administrator

Registry editing has been disabled by your administrator

Security Center Alert
To help protect your computer, Security Center has blocked some features of this program.
Name: Screen.Grab.J.exe
Risk: High

KAIP PAŠALINTI WINDOWS SECURITY SYSTEM?

Nors atrodo, kad tai yra legali programa, mes labai rekomenduojame pašalinti Windows Security System iš kompiuterio. Turėkite omenyje, kad ši programa tik apsimeta antivirusine siekdama išvilioti iš jūsų pinigus. Norėdami jos atsikratyti, patikrinkite kompiuterį su Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage. Šios programos tikrai jums padės pašalinti šį virusą iš sistemos be jokio vargo.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Windows Security System šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Windows Security System pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Windows Security System rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "[random]"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "[random]"

Ištrinti failus:
%desktopdir%\windows security system.lnk
%appdata%\windows security system.lnk
%appdata%\microsoft\internet explorer\quick launch\windows security system.lnk
%programs%\windows security system.lnk
%programs%\windows security system\windows security system.lnk
%programs%\windows security system\help windows security system.lnk
%programs%\windows security system\how to activate windows security system.lnk
%programs%\windows security system\activate windows security system.lnk

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-windows-security-system.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis