Sudėtingumo skalė:  
  (74/100)

Windows Premium Defender. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

Windows Premium Defender yra pavojingas virusas, kuris bando sukurti vaizdą, kad žmogaus kompiuteris yra pavojingai užkrėstas. Be to, vos pranešęs apie aptiktas infekcijas, šis virusas pradeda sakyti, jog jis turėtų kuo skubiau nusipirkti licencijuotą jo versiją norėdamas išvengti dar rimtesnių problemų. Iš tikrųjų, jūs turėtumėte ignoruoti visus šiai programai priklausančius pranešimus, nes jie yra naudojami padėti hakeriams uždirbti greitų pinigų. Būkite tikras, Windows Premium Defender neturi jokių gebėjimų aptikti ar ištrinti virusus iš kompiuterio. Tai yra pavojinga programa, kuri yra platinama trojanų pagalba. Jų dėka, šis virusas  gali patekti į kompiuterį nepastebėtas ir vėliau pradėti jame savo erzinančią veiklą. Norėdami atsikratyti šiai programai priklausančių pranešimų apie virusus, jūs turite pašalinti Windows Premium Defender iš kompiuterio. Labai rekomenduojame padaryti tai kuo greičiau, priešingu atveju virusas gali atsiųsti dar daugiau pavojingų programų į jūsų kompiuterį.

KAIP WINDOWS PREMIUM DEFENDER GALI UŽKRĖSTI KOMPIUTERĮ? 

Windows Premium Defender patenka į sistemą būdu, kuris geriau galėtų būti apibūdintas kaip „įsibrovimas“. Paprastai, ši programa yra platinama trojanų pagalba, kurie vėliau parsiunčia jos failus į sistemą ir pakeičia reikiamus sistemos nustatymus. To pasekoje Windows Premium Defender pradeda savo darbą vos perkrovus kompiuterį. Kaip jau minėjome, ji rodo pranešimus apie išgalvotus virusus ir vėliau siūlo nusipirkti jos licenciją. Štai yra keletas tokių pranešimų pavyzdžių:

Warning! Virus Detected
Threat Detected: Trojan-Downloader.Win32.Agent
Security Risk:
Infected File: regedit.exe
Description: Programs classified as Trojan download and install new versions of malicious programs, including Trojans and AdWare, on victim computers.
Recommended:
Please click “remove All” button to erase all infected files and protect your PC

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
Internet Explorer
C:\program files\internet explorer\iexpolre.exe
C:\program files\internet explorer\iexpolre.exe
is suspected to have infected your PC. This type of virus intercepts entered data and transmits them to a remote server.
Recommended:
Please click “Prevent attack” button to prevent all attacks and protect your PC

Vienintelė priežastis, dėl kurios hakeriai sukūrė šią programą yra pinigai, todėl rekomenduojame ignoruoti pranešimus, kurie priklauso Windows Premium Defender. Nors ji ir žada pašalinti visus virusus iš kompiuterio, iš tikrųjų ši programa yra bevertė ir nenaudinga.

KAIP PAŠALINTI WINDOWS PREMIUM DEFENDER

Jeigu manote, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas, rekomenduojame pašalinti Windows Premium Defender kaip įmanoma greičiau. Tam tereikia patikrinti sistemą su Reimage arba Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ir ištrinti iš jos užkrėstus failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Windows Premium Defender ekrano nuotrauka
Windows Premium Defender ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-premium-defender.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Windows Premium Defender