Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Windows Internet Guard. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Windows Internet Guard yra pavojinga programa, kuri apsimeta patikima antivirusine. Šis virusas priklauso FakeVimes virusų šeimai. Visi šios grupės virusai atrodo ir elgiasi labai panašiai ir siekia vienintelio tikslo – išvilioti iš patiklių žmonių pinigus. Vos tik Windows Internet Guard patenka į kompiuterį, ji pradeda ‘tikrinti’ kompiuterį ir visuomet aptinka šimtus skirtingų kompiuterinių infekcijų, kurios, iš tikrųjų, yra išgalvotos. Vos tik programa sugeba išgąsdinti savo auką, ji pasiūlo ištrinti šiuos virusus. Žinoma, norint tai padaryti, jums reikės pirkti šios pavojingos programos licencijuotą versiją, kuri kainuoja apie $99,99. Mes tikrai nerekomenduojame pirkti šios nepatikimos programos, nes taip jūs tiesiog prarasite savo pinigus. Vietoje to, jums reikėtų nusipirkti profesionalią ir legalią antivirusinę programą, kuri ir padės jums pašalinti Windows Internet Guard virusą.

Kaip Windows Internet Guard gali užkrėsti mano kompiuterį?

Šis virusas yra platinamas kaip ir daugelis panašaus pobūdžio virusų. Žmonės dažniausiai parsisiunčia panašius virusus kartu su nelegaliomis programomis. Vis dėl to, jūs taip pat galite užkrėsti kompiuterį paspaudę ant užkrėstų bei klaidinančią informaciją rodančių reklamų ar atidarę elektroninį laišką su užkrėstu priedu. Tą pačią akimirką kai Windows Internet Guard patenką į kompiuterį, virusas paskleidžia savo failus ir tokiu būdu užkrečia sistemą. To pasekoje, virusas pradeda veikti kas kartą kai žmogus iš naujo paleidžia savo kompiuterį. Jeigu pastebėjote Windows Internet Guard pranešimus, jums reikėtų juos ignoruoti, nes jie nori priversti jus nusipirkti netikrą šios programos versiją. Jeigu ši programa pateko į sistemą ir jūs jau sumokėjote pinigus už jos „licencijuotą“ versiją, raginame kuo greičiau kreiptis į savo banko atstovą, kuris sustabdytų šį mokėjimą. Taip pat rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa ir ištrinti šio pavojingo viruso failus.

Kaip pašalinti Windows Internet Guard?

Norint pašalinti Windows Internet Guard, mes rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su Reimage, Malwarebytes Malwarebytes arba Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Jeigu virusas, esantis jūsų kompiuteryje, trukdo paleisti šias antivirusines, sekite šiais žingsniais:

  1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
  2. Prisiregistruokite.
  3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
  4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite visus šios programos aptiktus failus.
Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Windows Internet Guard ekrano nuotrauka
Windows Internet Guard ekrano nuotrauka

Windows Internet Guard rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-internet-guard.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis