Windows Defence Unit. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Windows Defence Unit yra nesąžininga programa, kuri priklauso ‘anti-spyware’ kategorijai. Ši programa yra kilusi iš žinomos virusų šeimos, kuri yra vadinama FakeVimes. Šios šeimos virusai jau išgarsėjo savo uždirbtomis pinigų sumomis, kurios yra renkamos už neegzistuojančias jų licencijas. Iš esmės, jūs negalite nepastebėti to fakto, kad jūsų kompiuteris buvo užkrėstas Windows Defence Unit viruso, nes vos tik ši programa atsiranda kompiuteryje, ji jame pradeda rodyti savo netikrus pranešimus apie dešimtis skirtingų virusų. Po to, ji pradeda aktyviai siūlyti pašalinti aptiktus virusus savo licencijuotos versijos pagalba. Žinoma, ši versija nėra nemokama – ji kainuoja keletą dešimtį dolerių. Prašome niekada nemokėti už Windows Defence Unit licenciją, nes tai yra tiesus kelias į pinigų praradimą! Vietoje to, jūs turite pašalinti šią nesąžiningą programą iš sistemos.

Kaip Windows Defence Unit gali užkrėsti mano kompiuterį?

Windows Defence Unit virusas dažniausiai plinta padirbtų skelbimų pagalba, kurie paprastai siūlo nemokamai patikrinti kompiuterį. Kai tik auka paspaudžia ant tokio skelbimo, ji parsisiunčia Trojaną, kuris pakeičia sistemos nustatymus ir parsiunčia užkrėstus Windows Defence Unit failus. Kai tik Trojanas baigia savo veiklą, mūsų aprašoma programa pradeda veikti kiekvieną kartą kai tik yra perkraunamas kompiuteris ir pradeda rodyti žemiau pateiktus pranešimus:

Error
Trojan activity detected. System integrity at risk.
Full system scan is highly recommended.

Error
System data security is at risk!
To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Atminkite, ši programa yra laikoma virusu, kuris vargu ar gali aptikti kitus virusus kompiuteryje! Ji rodo tik išgalvotus pranešimus apie sistemos problemas ir siūlo visiškai nenaudingą savo licenciją! Jei nenorite prarasti savo pinigų, jūs turite kuo greičiau pašalinti Windows Defence Unit iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti Windows Defence Unit?

Windows Defence Unit yra rimta kompiuterinė infekcija, kuri vargu ar gali būti pašalinta be vienos iš šių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware. Šios programos jums padės aptikti ir pašalinti visus užkrėstus failus.

Jeigu negalite paleisti nė vienos iš šių programų, naudokite šias instrukcijas:

  1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
  2. Prisiregistruokite.
  3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
  4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite visus šios programos aptiktus failus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Windows Defence Unit šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Windows Defence Unit pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Windows Defence Unit rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-windows-defence-unit.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis