Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Windows Cleaning Toolkit. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Windows Cleaning Toolkit yra pavojinga programa, kuri jums visada praneš apie šimtus skirtingų virusų, kurie buvo aptikti jūsų kompiuteryje. Iš tikrųjų, kaip ir anksčiau išleistos FakeVimes virusų šeimai priklausančios programos, ši programa neturi jokių sugebėjimų aptikti ir pašalinti iš kompiuterio virusų. Taip yra dėl to, nes ji neturi tam reikalui būtinos virusų duomenų bazės ir kitų dalykų, kurie yra neatsiejami nuo tikrų antivirusinių programų. Visa ką ši programa sugeba yra apsimetinėti, taigi jūs galite ignoruoti Windows Cleaning Toolkit priklausančius įspėjimus ir niekada nepirkti jos rekomenduojamos licencijos. Priešingu atveju jūs tiesiog prarasite savo pinigus. Be to, nepamirškite pašalinti šio viruso iš savo kompiuterio. Tai yra svarbu, nes jis taip pat gali įrašyti kitų pavojingų programų į jūsų kompiuterį.

KAIP WINDOWS CLEANING TOOL GALI PATEKTI Į MANO PC?

Kaip  ir daugelis anksčiau sukurtų virusų, Windows Cleaning Toolkit yra platinama padedant trojanams. Žinoma, tie kompiuteriai, kurie yra saugomi naujausių antivirusinių versijų vargu ar gali būti užkrėsto tokių virusų, tačiau menkai apsaugotos sistemos yra pažeidžiami ir gali būti lengvai užkrėsti tokių virusų. Vos tik trojanas patenka į sistemą, jis joje atlieka keletą skirtingų pakeitimų, kurie padeda Windows Cleaning Toolkit pradėti darbą kiekvieną kartą, kai auka iš naujo paleidžia savo kompiuterį. To pasekoje, pasirodo štai tokie įspėjimai:

Torrent Alert
Recommended:
Please use secure encrypted protocol for torrent links.Torrent link detected!Receiving this notification means that you have violated:- the copyright laws. Using Torrent for downloading movies and licensed software shall be prosecuted and you may be sued for cybercrime and break of law under the SOPA legislation.

Error
Attempt to run a potentially dangerous script detected.Full system scan is highly recommended.

Error
System data security is at risk!To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Atminkite, Windows Cleaning Toolkit neturi jokios galimybės pašalinti iš kompiuterio virusų. Tai yra pavojinga programa, kuri siekia vienintelio dalyko – išvilioti jūsų pinigus.

KAIP PAŠALINTI WINDOWS CLEANING TOOLKIT?

Jei jūs buvote apgautas ir nusipirkote Windows Cleaning Toolkit licenciją, turite kuo greičiau susisiekti su savo banku ir pranešti apie tai. Po to, rekomenduojame pasirinkti vieną iš šių programų ir patikrinti kompiuterį: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

Naujausias parazitas pavadinimai, vartojami iš FakeVimes:
[naujausias id = „fakevimes“]

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Windows Cleaning Toolkit šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Windows Cleaning Toolkit pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Windows Cleaning Toolkit rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppData%\guard-fvtb.exe
%AppData%\results1.db

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "GuardSoftware" = "%AppData%\guard-toiy.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon "Shell"="C:\\Users\\User\\AppData\\Roaming\\guard-fvtb.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Settings
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Associations "LowRiskFileTypes"=".zip;.rar;.nfo;.txt;.exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi;.htm;.html;.gif;.bmp;.jpg;.avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav;"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Attachments "SaveZoneInformation"=1
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msseces.exe "Debugger"="svchost.exe"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msmpeng.exe "Debugger"="svchost.exe"

Ištrinti failus:
%AppData%\guard-fvtb.exe
%AppData%\results1.db

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-cleaning-toolkit.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis