Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

Windows Antivirus Machine. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

Windows Antivirus Machine yra pavojingas virusas, kuris gali sukelti rimtų problemų jūsų kompiuteryje. Ši programa taip pat gali būti pavadinta padirbta antivirusine, nes ji rodo pranešimus apie neegzistuojančius virusus ir vėliau siūlo nusipirkti licencijuotą jos versiją jų pašalinimui. Žinoma, visa tai daroma vieninteliam tikslui – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Greičiausiai, jūs nepastebėsite to momento kai ši programa užkrės jūsų kompiuterį, nes tai yra daroma trojanų pagalba. Jūs pastebėsite šį virusą tik tuo metu, kai jis pradės rodyti savo klaidinančius įspėjimus apie aptiktus virusus. Be to, Windows Antivirus Machine gali bandyti kontroliuoti legalias programas bei ištrinti legalias antivirusines iš sistemos. Jeigu pastebėjote, kad jūsų kompiuteris tapo lėtesnis, jūsų naršyklė pradėjo peradresuoti jus į ‘oficialią’ Windows Antivirus Machine svetainę, tai taip pat reiškia, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas Windows Antivirus Machine. Mes labai rekomenduojame ignoruoti šios programos pranešimus ir pasistengti kuo greičiau pašalinti ją iš kompiuterio.

KAIP WINDOWS ANTIVIRUS MACHINE GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

Windows Antivirus Machine yra platinama trojanų pagalba. Dažniausiai, toks virusas gali lengvai patekti į mažai apsaugotus kompiuterius kartu su nelegalių programų versijomis ar padirbtais jų atnaujinimais. Vis dėl to, jūs taip pat galite įsirašyti jį patys susigundę reklama siūlančia nemokamai atsisiųsti antivirusinę į kompiuterį. Jeigu trojanas užkrečia kompiuterį, jis iškarto atsiunčia visus failus, kurie yra reikalingi  Windows Antivirus Machine virusui. To pasekoje, auka pradeda pastebėti pasikartojančius pranešimus, kurie teigia kad kompiuteryje yra šimtai virusų. Be to, auka netgi gali pamatyti kaip programa tikrina kompiuterį ir aptinka skirtingas infekcijas jame. Nors visa tai gali pasirodyti tikrai įtikinamai, tai yra daroma siekiant vienintelio tikslo – priversti žmogų nusipirkti licencijuotą Windows Antivirus Machine versiją. Žinoma, tai yra visiškai nenaudinga programa.

Žemiau pateikiame keletą Windows Antivirus Machine rodomų  įspėjimų pavyzdžių:

Warning! Virus Detected
Threat Detected: Trojan-Downloader.Win32.Agent
Security Risk:
Infected File: regedit.exe
Description: Programs classified as Trojan download and install new versions of malicious programs, including Trojans and AdWare, on victim computers.
Recommended:
Please click “remove All” button to erase all infected files and protect your PC

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
Internet Explorer
C:\program files\internet explorer\iexpolre.exe
C:\program files\internet explorer\iexpolre.exe
is suspected to have infected your PC. This type of virus intercepts entered data and transmits them to a remote server.
Recommended:
Please click “Prevent attack” button to prevent all attacks and protect your PC

KAIP PAŠALINTI WINDOWS ANTIVIRUS MACHINE?

Siekiant pašalinti Windows Antivirus Machine iš kompiuterio, rekomenduojame patikrinti jį su tokia antivirusine kaip Reimage arba Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner Siekiant išvengti dar pavojingesnių virusų, rekomenduojame tai padaryti negaištant laiko.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Windows Antivirus Machine ekrano nuotrauka
Windows Antivirus Machine ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-antivirus-machine.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Windows Antivirus Machine