Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Windows AntiBreach Module šalinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Šnipinėjimo programos

Kas yra Windows AntiBreach Module?

Windows AntiBreach Module yra pavojinga programa, kurios tikrai nederėtų palikti kompiuteryje. Žinoma, mes taip pat nepatariame tikėti jos rodomais pranešimais, nes jie yra suklastoti ir tesiekia apgauti nieko neįtariančius kompiuterių savininkus. Dažniausiai, jie praneša apie šimtus skirtingų virusų, kurie tariamai slepiasi kompiuteryje. Po to jie siūlo nusipirkti licencijuotą Windows AntiBreach Module versiją ir pašalinti juos iš sistemos. Žinoma, kad ir kaip įtikinamai atrodo šie įspėjimai, jie siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Taigi, jei pastebėjote šią programą savo kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su patikima antivirusine programa. Priešingu atveju, jūs galite ne tik pradėti pastebėti nuolatinius šiam virusui priklausančius pranešimus, kurie paprastai pasirodo vos tik žmogus įjungia savo kompiuterį. Jūs taip pat galite pastebėti erzinančius sistemos sulėtėjimus ir peradresavimus į įtartinai atrodančias el. svetaines. Beje, šis virusas taip pat gali pradėti blokuoti jūsų Interneto naršykles ir neleisti jums lankytis jūsų mėgstamose el. svetainėse. Visa tai yra daroma siekiant priversti žmones nusipirkti netikrą šios programos licenciją. Vietoje to, rekomenduojame kuo greičiau atsisiųsti Reimage ir atsikratyti šios pavojingos programos bei kitų pavojingų failų.

Kaip Windows AntiBreach Module gali užkrėsti mano kompiuterį?

Windows AntiBreach Module virusas plinta naudojant gerai žinomus virusų platinimo būdus. Paprastai, jie yra susiję su netikrais pranešimais, melagingais el. laiškais bei užkrėstomis programomis. Pagrindinis metodas, kuris yra naudojamas šio viruso platinimui, yra glaudžiai susijęs su melagingais pranešimais, kurie paprastai siūlo žmonėms atnaujinti Flash Player, FLV Player ir panašias programas. Žinoma, šis virusas taip pat gali pasirodyti jūsų kompiuteryje paspaudus ant pranešimo, kuris siūlo nemokamai patikrinti kompiuterį ir pašalinti iš jo užkrėstus failus. Netikėkite tokiais pranešimais jeigu nenorite atsisiųsti Windows AntiBreach Module! Jei jūs esate įsitikinęs/usi, kad jūsų Flash Player arba kokia nors kita programa turi būti atnaujinta, apsilankykite jos oficialioje svetainėje ir susiraskite ko jums reikia. Kai tik Windows AntiBreach Module virusas patenka į kompiuterį, jis pradeda rodyti savo padirbtus perspėjimus. Štai kaip jie atrodo:

Error
Potential malware detected. It is recommend to activate the protection and perform a thorough system scan to remove the malware.

Error
Software without a digital signature detected. Your system files are at risk. We strongly advise you to activate your protection.

Venkite tokių perspėjimų, nes jie nori vienintelio – priversti jus patikėti, kad jums reikia nusipirkti Windows AntiBreach Module licenciją. Užuot paskyrę savo pinigus bevertei programai, atlikite žemiau pateiktus veiksmus.

Kaip pašalinti Windows AntiBreach Module virusą?

Jei pastebėjote Windows AntiBreach Module įspėjimus, jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas. Prašome neeikvoti savo laiko, nes šis virusas gali būti panaudotas įvairioms pavojingoms veikloms. Siekdami jį pašalinti, patikrinkite savo kompiuterį su Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Dėmesio! Windows AntiBreach Module gali bandyti blokuoti šias ir kitas antivirusines programas. Jeigu tai pastebėjote, atlikite šiuos veiksmus:

1. Išbandykite SYSTEM RESTORE:

 1. Spustelėkite Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore.
 2. Kai pasirodys Restore system files and settings langas, pasirinkite Next.
 3. Pasirinkite sistemos parametrų atkūrimo tašką ir spustelėkite Next.
 4. Spustelėkite Finish, kad patvirtintumėte savo pasirinkimą ir palaukite, kol persikraus jūsų kompiuteris.
 5. Dabar atsisiųskite Reimage ir patikrinkite savo kompiuterį.

2. Išbandykite SAFE MODE WITH NETWORKING:

 1. Perkraukite savo kompiuterį
 2. Kai tik jūsų kompiuteris taps aktyvus, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pamatysiteAdvanced Boot Options.
 3. Čia, pasirinkite Safe Mode with Networking (tam naudokite klaviatūroje esančius klavišus) ir paspauskite Enter.
 4. Prisijunkite kaip ir normaliame Windows režime.
 5. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ant IE ar kitos naršyklės piktogramos ir pasirinkite Run As arba Run as administrator. Įveskite administratoriaus paskyros slaptažodį (jei reikia).
 6. Įveskite šią nuorodą į adreso laukelį: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir parsisiųskite programą. Paleiskite ją ir pašalinkite jos surastus viruso failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Windows AntiBreach Module ekrano nuotrauka
Windows AntiBreach Module ekrano nuotrauka

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-antibreach-module.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Windows AntiBreach Module