Windows Active HotSpot. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Windows Active HotSpot yra pavojinga programa, kuri priklauso tiems patiems sukčiams kaip ir Windows Expert Console, Windows Cleaning Toolkit ir daugybė kitų programų. Daugeliu atvejų, žmonės nė nepastebi to momento kai šios programos užkrečia kompiuterius, nes jos tai visada daro trojanų pagalba. Vis dėl to, nesvarbu kaip yra sunku pastebėti tą momentą kai Windows Active HotSpot ar panašus virusas patenka į kompiuterį, jūs tikrai nepraleisite to momento kai ši programa pradės jums rodyti kaip tikrina kompiuterį ir aptinka šimtus skirtingų virusų. Žinoma, po to žmonės yra informuojami, kad jie turėtų nusipirkti licencijuotą Windows Active Hotspot versiją ir taip pašalinti aptiktas problemas. Nors visa tai skamba gana įtikinamai, jūs niekuomet neturėtumėte tikėti Windows Active HotSpot. Vietoje to jūs turėtumėte kuo greičiau pašalinti Windows Active HotSpot iš sistemos.

KAIP Windows Active HotSpot GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

Kaip jau minėjome anksčiau, Windows Active HotSpot užkrečia kompiuterius nepastebimai. Tai yra įmanoma su trojanų pagalba, kurie taip pat yra naudojami parsiųsti užkrėstus viruso failus ir atlikti keletą sistemos pakeitimų, po kurių Windows Active HotSpot pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus. Štai kaip dažniausiai jie atrodo:

Error
Attempt to run a potentially dangerous script detected.Full system scan is highly recommended.

Error
System data security is at risk!To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
c:\windows\system32\iexplore.exe is suspected to have infected your PC.
This type of virus intercepts entered data and transmits themto a remote server.

NETIKĖKITE tokiais perspėjimais, nes jie yra naudojami vienam tikslui – priversti jus išleisti pinigus nenaudingai programai! Be to, įsigiję Windows Active HotSpot licenciją, jūs galite pastebėti papildomų problemų savo kompiuteryje, tokių kaip naršyklės peradresavimai į nežinomas svetaines, asmeninės informacijos vagystės ir panašiai. Štai kodėl mes labai rekomenduojame ignoruoti visus šio viruso įspėjimus ir galiausiai pašalinti Windows Active HotSpot iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI Windows Active HotSpot?

Jei manote, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas Windows Active HotSpot viruso, jūs turėtumėte kuo greičiau jį patikrinti su atnaujinta antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti vieną iš šių programų: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Jei jūs buvote apgautas ir nusipirkote licencijuotą versiją, kuo greičiau susisiekite su savo banku ir sustabdykite šį mokėjimą.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Windows Active HotSpot šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Windows Active HotSpot pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Windows Active HotSpot rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppData%\guard-fvtb.exe


Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "GuardSoftware" = "%AppData%\guard-toiy.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon "Shell"="C:\\Users\\User\\AppData\\Roaming\\guard-fvtb.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Settings
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Associations "LowRiskFileTypes"=".zip;.rar;.nfo;.txt;.exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi;.htm;.html;.gif;.bmp;.jpg;.avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav;"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Attachments "SaveZoneInformation"=1
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msseces.exe "Debugger"="svchost.exe"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msmpeng.exe "Debugger"="svchost.exe"

Ištrinti failus:
%AppData%\guard-fvtb.exe
%AppData%\results1.db

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-windows-active-hotspot.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis