Sudėtingumo skalė:  
  (60/100)

Windows Active Guard. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

Windows Active Guard yra padirbta antivirusinė, kuri priklauso FakeVimes virusų šeimai. Kaip ir kiti šiai šeimai priklausantys virusai, šis  virusas bando pavogti iš žmonių jų pinigus ir dėl to siekia juos įtikinti, jog jų kompiuteriai yra pavojingai užkrėsti. Iš tiesų, ši programa sugeba pranešti arba apie neegzistuojančius virusus arba apie legalius kompiuterio failus, kurie niekuomet neturėtų būti pašalinti. Dėl to jūs privalote ignoruoti bet kokį pranešimą, kuris priklauso Windows Active Guard. Be to, jūs taip pat turėtumėte nedelsiant patikrinti kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinti šio viruso failus, nes priešingu atveju, hakeriai gali sugalvoti panaudoti jį kitiems tikslams. Pavyzdžiui, jie gali panaudoti jį rinkti apie jus informaciją ar tiesiog atsiųsti kitų virusų į kompiuterį.

KAIP GALIMA UŽSIKRĖSTI Windows Active Guard?

Windows Active Guard yra platinama trojanų pagalba, kurie toliau yra naudojami parsisiųsti šios programos failus į kompiuterį. Be to, trojanas taip pat gali pakeisti kompiuterio nustatymus ir taip nustatyti, kad šis virusas pradėtų savo darbą vos tik yra perkraunamas kompiuteris. Taip Windows Active Guard gauna galimybę pradėti be perstojo rodyti savo įspėjimus. Žinoma, visi šie įspėjimai teigia, jog jūsų kompiuteris yra pavojingai užkrėstas ir siūlo nusipirkti Windows Active Guard licenciją. Dažniausiai šios programos rodomi pranešimai atrodo taip:

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
Internet Explorer
C:\program files\internet explorer\iexpolre.exe
C:\program files\internet explorer\iexpolre.exe
is suspected to have infected your PC. This type of virus intercepts entered data and transmits them to a remote server.
Recommended:
Please click “Prevent attack” button to prevent all attacks and protect your PC.

Warning! Virus Detected
Threat Detected: Trojan-Downloader.Win32.Agent
Security Risk:
Infected File: regedit.exe
Description: Programs classified as Trojan download and install new versions of malicious programs, including Trojans and AdWare, on victim computers.
Recommended:
Please click “remove All” button to erase all infected files and protect your PC

Galima sakyti, kad Windows Active Guard jums nemeluoja, jūsų kompiuteris tikrai yra užkrėstas. Vis dėl to, tas virusas yra pati programa, kuri pranešinėja jums apie juos. Jūs privalote ignoruoti kiekvieną šiai programai priklausantį pranešimą, nes ši programa siekia tik vieno – išvilioti iš jūsų pinigus.

KAIP PAŠALINTI Windows Active Guard?

Siekiant atsikratyti pranešimų, kurie priklauso Windows Active Guard, jūs turite pašalinti šią programą iš kompiuterio. Prisiminkite, jog ieškoti šios programos failų ir vėliau trinti juos rankomis yra pavojinga, kadangi jūs galite sumaišyti failų vardus ir taip padaryti žalą savo kompiuteriui. Todėl mes rekomenduojame naudoti antivirusines, kurios gali padėti ištrinti tokias programas automatiškai. Šiuo atveju, rekomenduojame rinktis Reimage arba Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Windows Active Guard ekrano nuotrauka
Windows Active Guard ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-active-guard.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Windows Active Guard