Sudėtingumo skalė:  
  (37/100)

Win32/Olmarik. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Win32/Olmarik yra trojanas, kuris yra suprogramuotas atsisiųsti ir įdiegti kitus virusus į kompiuterį. Šis virusas gali būti kontroliuojamas per atstumą ir gali būti lengvai atnaujintas. Paprastai, Win32/Olmarik yra atsakingas už kitų virusų atsiuntimą ir klaviatūros paspaudimų registravimą. Tai yra ypač pavojinga funkcija, kuri gali pavogti iš žmonių ypač slaptą informaciją, tokią kaip įvairūs slaptažodžiai, kredito kortelių duomenys ir pan. Kaip matote, nėra ko delsti. Jei nenorite prarasti svarbių savo duomenų, jūs privalote kuo skubiau pašalinti šį trojaną iš kompiuterio.

KAIP GALIMA UŽSIKRĖSTI WIN32/OLMARIK?

Daugeliu atvejų, Win32/Olmarik į kompiuterį patenka atsitiktinai, kartu su kitomis pavojingomis programomis, kurių neaptiko antivirusinė. Kai tik jis atsiranda sistemos viduje, jis pradeda savo kenksmingą veiklą, apie kurią mes jau minėjome. Be to, jis gali pradėti rodyti melagingus įspėjimus, kurie reklamuoja tokias pavojingas programas kaip AntivirusPro 2009. Atkreipkite dėmesį, kad tokios programos gali sukelti dar daugiau problemų jūsų kompiuteryje.

KAIP PAŠALINTI Win32/Olmarik?

Kaip jūs jau supratote, jūs privalote kuo greičiau pašalinti Win32/Olmarik iš kompiuterio. Tam rekomenduojame naudoti Reimage,  Malwarebytes Malwarebytes arba  Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security

Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes

Win32/Olmarik rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
Uninstall.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\AntivirusPro2009

Išregistruoti DLL' us:
UACsnbfuyfvmevqlyg.dll
UACdfqsytqwwyfllri.dll

Ištrinti failus:
AntivirusPro2009.lnk
Uninstall.lnk
Uninstall.exe


Ištrinti direktorijas:
%Programs%\AntivirusPro2009
%ProgramFiles%\AntivirusPro2009