Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

Win Server Defender. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Win Server Defender yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri atrodo taip pat kaip Win7 Defender ir XP Defender. Be to, kaip ir šie virusai, Win Server Defender virusas yra platinamas naudojant tuos pačius trojanus, kurie slepiasi padirbtuose programų atnaujinimuose ir neegzistuojančiose programų versijose. Trojanų dėka, šis virusas gali atsirasti jūsų kompiuteryje nepastebėtas. Pagrindinis dalykas, kuo jis išsiskiria, yra jo sugebėjimas užkrėsti Windows serverius.

Kai tik Win Server Defender patenka į sistemos vidų, jis iš karto pradeda rodyti savo netikrus įspėjimus, kurie dažniausiai praneša apie dešimtis skirtingų virusų. Dėmesio! Ši programa iš tikrųjų negali aptikti jokio egzistuojančio viruso. Dėl to, jūs privalote ignoruoti tokius įspėjimus ir taip pat pašalinti Win Server Defender iš savo kompiuterio .

Kaip Win Server Defender užkrečia kompiuterius?

Win Server Defender virusas yra platinamas netikrų programų ir jų atnaujinimų pagalba. Dažniausiai, žmonės užsikrečia šiuo virusu kai bando Internete žiūrėti video įrašus. Jeigu tai yra abejotinos reputacijos svetainė, žmogus gali pamatyti melagingą pranešimą, kuris sako, kad jam reikia atnaujinti jo „Flash“ grotuvą. Žinoma, po to kai jis paspaudžia ant iššokusio lango, jis atsisiunčia į kompiuterį Win Server Defender. Vos tik toks virusas patenka į sistemos vidų, jis pradeda rodyti savo netikrus perspėjimus, kurie dažniausiai atrodo taip:

System Security Alert!
Vulnerabilities found
Background scan for security breaches has been finished. Serious problems have been detected. Safeguard your system against exploits, malware and viruses right now by activating Proactive Defence.

System Security Alert!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identify the theft detected!

Be abejo, šis virusas bando sukelti jums paniką ir priversti jus manyti, jog jums reikia įsigyti jo licencijuotą versiją. Nors ji ir atrodo patikimai, jūs niekada neturėtumėte už ją mokėti, nes jūs prarasite savo pinigus. Vietoje to mes rekomenduojame kuo greičiau pašalinti Win Server Defender iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI Win Server Defender?

Siekiant pašalinti Win Server Defendr iš kompiuterio, turite paleisti vieną iš šių programų ir pašalinti jos aptiktus virusus: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ar Reimage. Jei jūs negalite paleisti ne vienos iš jų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Win Server Defender.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Win Server Defender šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Win Server Defender pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Win Server Defender rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CLASSES_ROOT\.exe "(Default)" = "[random]"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\pcdfdata
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.exe\shell\open\command "(Default)" = ""%CommonAppData%\pcdfdata\[random].exe" /ex "%1" %*"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "pcdfsvc" = "%CommonAppData%\pcdfdata\[random].exe /min

Ištrinti failus:
%CommonAppData%\pcdfdata\
%CommonAppData%\pcdfdata\[random].exe
%CommonAppData%\pcdfdata\app.ico
%CommonAppData%\pcdfdata\config.bin
%CommonAppData%\pcdfdata\defs.bin
%CommonAppData%\pcdfdata\support.ico
%CommonAppData%\pcdfdata\uninst.ico
%CommonAppData%\pcdfdata\vl.bin
%AllUsersProfile%\Desktop\Win Server Defender.lnk
%CommonStartMenu%\Programs\Win Server Defender\
%CommonStartMenu%\Programs\Win Server Defender\Remove Win Server Defender.lnk
%CommonStartMenu%\Programs\Win Server Defender\Win Server Defender Help and Support.lnk
%CommonStartMenu%\Programs\Win Server Defender\Win Server Defender.lnk

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-server-defender.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis