Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

Win 8 Protection 2013 šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Netikros antivirusinės programos

Win 8 Protection 2013 yra apgaulinga programa, kuri priklauso ‘rogue anti-spyware’ kategorijai. Panašiai kaip Win 7 Protection 2013, ši programa atsiranda sistemos viduje be jokio vartotojo sutikimo ir iš karto pradeda rodyti savo klaidinančius perspėjimus apie išgalvotus virusus. Beje, šie ‘virusai’ gali būti svarbūs jūsų sistemos failai, kurie yra reikalingi normaliam jūsų kompiuterio darbui. Jei jūs buvote užkrėstas šiuo virusu, turite prisiminti, jog Win 8 Protection 2013 yra labai agresyvus parazitas ir turėtų būti kuo greičiau pašalintas. Jis ne tik blokuoja visas teisėtas anti-malware programas, bet ir gali atsiųsti daugiau kompiuterinių infekcijų į kompiuterį. Jei norite užkirsti kelią šiam virusui, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra atnaujintos anti-virusinė ir anti-spyware programa. Be to, neturėtumėte atidėti šios grėsmės pašalinimo.

KAIP MAN GAUTI UŽKRĖSTŲ SU Win 8 Protection 2013?

Win 8 Protection 2013 yra platinamanemokamų programų, šlamšto ir panašiais metodais. Paprastai, ji pasireiškia sistemos viduje Trojos arklio pagalba, kuris papildomai parsisiunčia kenkėjiškus Win 8 Protection 2013 failus į sistemą. Be to, šis Trojos arklys yra taip pat atsakingas už kompiuterio parametrų pakeitimą ir viruso nustatymą pradėti darbą kiekvieną kartą, kaiauka perkrauna kompiuterį. Win 8 Protection 2013 pradeda perimti nukentėjusiojo naršymo sesijas su savo netikrais perspėjimais.:

System Security Alert!
Vulnerabilities found
Background scan for security breaches has been finished. Serious problems have been detected. Safeguard your system against exploits, malware and viruses right now by activating Proactive Defence.

System Security Alert!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identify the theft detected!

Žinoma, jūs galite būti apgautas tokių įspėjimų, nes jie visada informuoja, kad kompiuteris yra dideliame pavojuje. Jei norite išvengti tokių spąstų, turite patikrinti sistemą su alternatyvia apsaugos programa ir įsitikinti, kad kompiuteris yra tikrai užkrėstas. Mes galime iš anksto pasakyti, kad Win 8 Protection 2013 bus surastas kaip virusas.

KAIP PAŠALINTI Win 8 Protection 2013?

Jei jūsų kompiuteris yra užkėstas Win 8 Protection 2013, jūs turite iš karto nuskaityti jį su atnaujinta anti-spyware programa. Šiuo atveju, jūs turėtumėte naudoti Reimage. Atkreipkite dėmesį, kad jūs gali būti blokuojamas šio viruso, nes jis aktyviai bando išvengti pašalinimo iš sistemos. Siekiant įveikti šią problemą, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Win 8 Protection 2013 failus

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-protection-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Win 8 Protection 2013