Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Win 8 Antivirus 2014 šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Kas yra Win 8 Antivirus 2014?

Win 8 Antivirus 2014 yra netikra antivirusinė programa, kuri buvo priskirta ‘rogue anti-spyware’ kategorijai. Šis žymėjimas reiškia, kad programa imituoja legalios antivirusinės darbą ir siekia priversti žmones nusipirkti jos licencijuotą versiją. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad ši programa yra tikrai patikima antivirusinė, iš tikrųjų tai yra rimtas virusas, kuris yra naudojamas žmonių apgaudinėjimui ir pinigų viliojimui. Tam Win 8 Antivirus 2014 rodo padirbtus perspėjimus, kurie paprastai praneša apie šimtus užkrėstų failų ir kitas su kompiuteriu susijusias problemas. Be to, ši programa gali pradėti maišyti jūsų naršymui internete blokuodama dalį internetinių svetainių ir taip pat rodydama perspėjimus sakančius, kad jos yra nesaugios. Paspaudus ant šių pranešimų, auka yra informuojama, kad norėdama apsaugoti savo kompiuterį ji privalo įsigyti licencijuotą Win 8 Antivirus 2014 versiją. Žinoma, jūs privalote ignoruoti tokius pasiūlymus, nes jie siekia vieno – išvilioti iš jūsų pinigus. Beje, ši programa, bandydama atitolinti savo pašalinimą iš sistemos, gali blokuoti antivirusines programa ir teigti, kad jos taip pat yra užkrėstos.

Kaip Win 8 Antivirus 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Panašiai kitos ir kitos ‘rogue anti-spyware’ kategorijai priskiriamos programos, Win 8 Antivirus 2014 dažniausiai į kompiuterius patenka be jų savininkų leidimo. Paprastai, ši pavojinga programa yra platinama naudojant nelegalias svetaines, kurios priklauso hakeriams. Dažniausiai, tokios svetainės yra užprogramuojamos rodyti padirbtus pranešimus, kurie teikia, kad kompiuteris gali būti užkrėstas ir kad jo savininkas turėtų atsisiųsti nemokamą jo apsaugos programą. Žinoma, jūs turėtumėte ignoruoti tokius pranešimus ir pasiūlymus. Be to, Win 8 Antivirus 2014 taip pat gali patekti į jūsų kompiuterį padirbtų atnaujinimų pagalba. Jeigu patikėjote, kad vienas ar kitas pranešimas siekia padėti jums atnaujinti Flash Player, Java ar kokią nors kitą programą, jūs galite lengvai patekti į Win 8 Antivirus 2014 spąstus. Kai tik ši programa atsiduria sistemoje, ji pradeda rodyti netikrus įspėjimus, kurie praneša apie įvairias kompiuterines infekcijas. Kaip jau turbūt supratote, mes jums primygtinai rekomenduojame ignoruoti tokius pranešimus ir nesusigundyti įsigyti Win 8 Antivirus 2014 licencijuotos versijos, nes taip jūs tiesiog prarasite savo pinigus. Norėdami to išvengti, kuo greičiau patirinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa ir pašalinkite visus užkrėstus failus.

Kaip pašalinti Win 8 Antivirus 2014?

Jei jūs nuolat pastebite Win 8 Antivirus 2014 įspėjimus, turite kuo greičiau pašalinti šią nesąžiningą antivirusinę programą iš savo kompiuterio. Norėdami tai padaryti, naudokite Reimage, SpyHunterCombo Cleaner arba Malwarebytes Malwarebytes. Jei visos šios programos yra užblokuotos ir jūs negalite jų paleisti, galite pabandyti panaudoti šį registracijos kodą, kuris privers jūsų virusą galvoti, kad jūs sumokėjote pinigus už jo licenciją: 3425-814615-3990. Po to būtinai paleiskite atnaujintą antivirusinę programą ir pašalinkite užkrėstus failus iš savo kompiuterio.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-antivirus-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Win 8 Antivirus 2014