Sudėtingumo skalė:  
  (76/100)

Win 7 Security Plus 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Win 7 Security Plus 2013 yra pavojinga programa, kurią jūs privalote pašalinti iš savo kompiuterio. Taip yra dėl to, nes tai yra padirbta antivirusinė, kuri neturi jokios duomenų bazės ir siekia vieno tikslo – išvilioti iš jūsų pinigus. Dažniausiai, šis virusas užkrečia tuos kompiuterius, kuriuose veikia Windows 7 operacinė sistema. Tačiau jūs turėtumėte prisiminti, kad jei turite Windows 7 ar Windows Vista savo kompiuteryje, jūs taip pat galite būti užkrėstas, tik ne šios programos, o XP Security Plus 2013 arba Vista Security Plus 2013. Vos tik tokio tipo virusas patenka į sistemą, jis pradeda rodyti padirbtus pranešimus. Paprastai, jie praneša apie išgalvotus virusus ir vėliau pasiūlo žmogui nusipirkti licencijuotą versiją jų pašalinimui. Žinoma, ši versija iš tikrųjų nesugeba pašalinti jokios infekcijos. Dėl to mes labai rekomenduojame vengti Win 7 Security Plus 2013 ir kuo greičiau pašalinti šią programą iš kompiuterio.

KAIP MANO KOMPIUTERIS GALI BŪTI UŽKRĖSTAS Win 7 Security Plus 2013?

Win 7 Security Plus 2013 plinta trojanų pagalba, kurie patenka į sistemas kartu su nemokamomis programomis, netikrais jų atnaujinimais ir panašiomis programomis. Vos tik toks trojanas atsiduria sistemoje, jis iškarto pakeičia sistemos nustatymus ir atsiunčia virusui priklausančius failus. To pasekoje, jis pradeda savo erzinančią veiklą, kuri susideda iš netikrų įspėjimų ir pranešimų siūlančių nusipirkti Win 7 Security Plus 2013 licenciją. Kaip jau turbūt supratote, visi šie pranešimai pateikia informaciją apie kritinę kompiuterio būklę ir dažniausiai atrodo štai taip:

Privacy alert!
Rogue malware detected in your system. Data leaks and system damage are possible. Click here for a free security scan and spyware deletion.

Privacy threat!
Spyware intrusion detected. Your system is infected. System integrity is at risk. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords. Click here to perform a security repair.

Severe system damage!
Spyware and viruses detected in the background. Sensitive system components under attack! Data loss, identity theft and system corruption are possible. Act now, click here for a free security scan.

Prisiminkite, Win 7 Security Plus 2013 yra virusas, kuriuo siekiama išvilioti iš žmonių pinigus. Jei aptikote šią programą savo kompiuteryje, patariame ją ignoruoti. Be to, privalote pašalinti jos failus iš savo kompiuterio.

KAIP AŠ GALIU PAŠALINTI WIN 7 SAUGUMO PLIUS 2013?

Siekiant pašalinti Win 7 Security Plus 2013 iš kompiuterio, jums reikia atsikratyti jos failų. Tam mes rekomenduojame naudoti šias programas: Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage. Atkreipkite dėmesį, kad Win 7 Security Plus 2013 gali blokuoti jas. Tokiu atveju naudokite šias instrukcijas:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Win 7 Security Plus 2013 failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

  1. Kaip ištrinti Vista Security Plus 2013 sako:
    lapkričio 12th, 2013 at 10:52 am

    […] naudojančius kompiuterius. Šis virusas veikia kaip ir ankstesnės jo versijos, tokios kaip Win 7 Security Plus 2013, XP Security Plus 2013 ir kitos. Kai tik Vista Security Plus atsiranda sistemoje, virusas iš […]

Jūsų nuomonė apie Win 7 Security Plus 2013