Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Win 7 Security Cleaner Pro. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Win 7 Security Cleaner Pro yra pavojinga programa, kuri yra klasifikuojama kaip ‘rogue anti-spyware’. Pagrindinė priežastis, kodėl ji buvo sukurta yra pinigai, todėl mes labai rekomenduojame vengi šio programos jei nenorite jų prarasti. Win 7 Security Cleaner Pro pradeda savo darbą kai tik atsiranda sistemos viduje. Paprastai, ji tai padaro trojanų pagalba, kurie dažniausiai užkrečia menkai apsaugotus kompiuterius ir vėliau parsiunčia į juos virusui priklausančius failus. To pasekoje, Win 7 Security Cleaner Pro pradeda rodyti savo netikrus pranešimus, kurie pateikia ataskaitas apie įvairius virusus. Žinoma, šie virusai yra išgalvoti. Jie yra rodomi tam, kad išgąsdinti žmones ir priversti juos įsigyti licencijuotą šios programos versiją. Nepamirškite, jog vietoje to jūs turite pašalinti Win 7 Security Cleaner Pro iš kompiuterio. Tam mes rekomenduojame naudoti žemiau pateiktas programas.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Win 7 Security Cleaner Pro?

Kaip rodo mūsų patirtis, Win 7 Security Cleaner Pro dažniausiai užkrečia kompiuterį po to kai žmogus apsilanko užkrėstoje lošimų ar žaidimų svetainėje arba tiesiog mėgsta naudotis nemokamomis programomis. Kaip turbūt supratote iš šio viruso pavadinimo, Win 7 Security Cleaner Pro užkrečia tik tuos kompiuterius, kurie naudoja „Windows 7“ Operacinę sistemą. Vos tik į ją patenka, virusas pradeda rodyti savo padirbtus įspėjimus apie išgalvotus virusus. Štai yra keletas tokių perspėjimų pavyzdžių:

System danger!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.

System hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Threat detected!
Security alert! Your computer was found to be infected with privacy-threatening software. Private data may get stolen and system damage may be severe. Recover your PC from the infection right now, perform a security scan.

Kaip matote, Win 7 Security Cleaner Pro yra pavojinga ir nesąžininga programa, kurie siekia jūsų pinigų. Siekdami sustabdyti jos erzinančią veiklą, turite pašalinti šio programos užkrėstus failus iš sistemos.

KAIP PAŠALINTI Win 7 Security Cleaner Pro?

Siekdami pašalinti Win 7 Security Cleaner Pro, turite patikrinti kompiuterį su antivirusine programa. Šiuo atveju mes rekomenduojame naudoti Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Win 7 Security Cleaner Pro rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\Random
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System “DisableRegistryTools” = 0
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System “DisableTaskMgr” = 0
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\IEXPLORE.EXE\shell\open\command “(Default)” = ‘”%LocalAppData%\random”‘

Ištrinti failus:
%AppData%\[random]
%AppData%\result.db
%TEMP%\[random]
%DirDesktop%\[random]

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-security-cleaner-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis