Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Win 7 Protection 2014. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Ransomware
12

Kas yra Win 7 Protection 2014?

Win 7 Protection 2014 – netikra antivirusinė programa gebanti patekti į kompiuterį nepastebėta. Jeigu šis virusas pasirodė jūsų kompiuteryje, pastebėsite, kad jis pradėjo nuolatinį jos tikrinimą. Iškart po sistemos patikrinimo, Win 7 Protection 2014 rodo profesionaliai atrodančius pranešimus, kurie pateikia didžiulį sąrašą įvairiausių virusų. Jeigu patikėsite šiais pranešimais ir nuspręsite leisti Win 7 Protection 2014 tęsti savo darbą, turėsite nusipirkti licencijuotą šios programos versiją tam, kad pašalintumėte tariamai jūsų kompiuterį užkrėtusius virusus. Žinoma, mes tikrai nepatariame jums to daryti, nes tai tikrai nepadės sutvarkyti jūsų kompiuterio. Win 7 Protection 2014 paprasčiausiai neturi virusų duomenų bazės ir negali aptikti nei trojanų, nei ‘adware’, nei ‘rogue anti-spyware’ kategorijoms priskiriamų virusų. Jeigu stebėtumėte kaip šis virusas veikia kitame kompiuteryje, pamatytumėte, kad jis generuoja identiškus įspėjimus ir pateikia lygiai tokį patį virusų sąrašą. Pagrindinis šio viruso tikslas yra apgauti žmones ir įtikinti juos nusipirkti jo licenciją. Dėk šios priežasties šis pavojingas virusas yra priskiriamas ‘scareware’ virusų kategorijai. Patartina ignoruoti Win 7 Protection 2014 pranešimus ir pašalinti šią melagingą programą iš kompiuterio. Šiam tikslui mes siūlome naudoti vieną iš žemiau nurodytų programų.

Kaip Win 7 Protection 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Win 7 Protection 2014, panašiai kaip ir kitos ‘rogue anti-spyware’ kategorijai priskiriamos programos, yra platinama per padirbtus pranešimus paprastai pasirodančius žmonėms naršant internete ir siūlančius nemokamai patikrinti kompiuterį. Jeigu susidūrėte su tokiu pranešimu, būkite labai atsargūs, nes tokie pasiūlymai dažniausiai siekia apgauti žmones ir užkrėsti jų kompiuterius. Beje, jie gali pasirodyti tiek legaliuose, tiek nelegaliuose internetiniuose puslapiuose. Be to, Win 7 Protection 2014 gali patekti į jūsų kompiuterį per melagingas elektronines žinutes (‘spam’), kurios įvairiais būdais bando žmones įtikinti parsisiųsti jų priedą. Gavę įtartiną laišką, patikrinkite siuntėją ir įsitikinkite, kad jame nėra gramatinių klaidų. Jeigu pamatėte nors vieną neatitikimą, gali būti kad šis laiškas yra užkrėstas Win 7 Protection 2014 virusu. Reikėtų paminėti, kad šis pavojingas virusas yra sukurtas Windows operacinei sistemai, todėl jeigu jūs naudojate Windows 7 operacinę sistemą, turėtumėte būti atsargūs. Pagrindinis ženklas, rodantis, kad jūsų kompiuteris užkrėstas yra tokie pranešimai:

Win 7 Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jeigu manote, kad jūsų kompiuteris užkrėstas, turėtumėte ignoruoti melagingus pranešimus siūlančius jums nusipirkti licencijuotą jos versiją. Jeigu vis dėlto patikėtumėte šiais melagingais pranešimais ir nuspręstumėte sumokėti pinigus, tai jūs ne tik padovanotumėte savo pinigushakeriams, bet taip pat ir pasidalintumėte su jais savo banko kortelės duomenimis ir kita asmenine informacija.

Kaip pašalinti Win 7 Protection 2014 iš kompiuterio?

Jeigu nusprendėte pašalinti Win 7 Protection 2014 iš savo kompiuterio, mes nerekomenduojame to daryti rankiniu būdu. Gali būti, kad ištrinsite netinkamus failus, kurių pašalinimas dar labiau pablogins jūsų kompiuterio situaciją. Tam mes siūlome įsirašyti patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, kuri sugeba aptikti ir pašalinti šį virusą automatiškai.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Win 7 Protection 2014 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Win 7 Protection 2014 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Win 7 Protection 2014 ekrano nuotrauka
Win 7 Protection 2014 ekrano nuotrauka

Win 7 Protection 2014 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random characters].exe, such as dyly40vy0.exe

Ištrinti failus:
[random characters].exe, such as dyly40vy0.exe

Apie autorių

Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-protection-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis