Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

Win 7 Protection 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Netikros antivirusinės programos

Win 7 Protection 2013 yra pavojinga anti-spyware programa, kuri bando atrodyti kaip legali antivirusinė. Tačiau ištikrųjų ši programa yra toli nuo to, kuo ji bando apsimesti, nes ji priklauso didžiulei virusų grupei, žinomai kaip Braviax. Visi virusai, priklausantys šiai šeimai, geba pakeisti savo vardus pagal kompiuterio Windows versiją ir tada rodo suklastotus pranešimus. Kai tik Win 7 Protection 2013 užkrečia sistemą, ji taip pat pakeičia kai kuriuos jos parametrus ir pradeda rodyti netikrus įspėjimus ir sistemos skaitytuvus. Paprastai, šie pranešimai teigia, kad aukos kompiuteris yra pavojingai užkėstas virusų, kurie gali būti pašalinti įsigijus Win 7 Protection 2013 licenzijuotą versiją. Prašome niekada nemokėti už ją, nes tai yra nesąžininga programa, kuri turi būti pašalinta. Jei jūs esate nuolat įspėjamas Win 7 Protection 2013 ir jūs neesate įdiegęs šios programos, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta anti-spyware ir pašalinti iš sistemos šią kenkėjišką programą.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Win 7 Protection 2013?

Win 7 Protection 2013 yra platinamas Trojos arklio pagalba, kuris paprastai atsiranda sistemos viduje be jokio ženklo. Kai tik tai įvyksta, virusas skuba parsisiųsti kenkėjiškus failus ir taip pat pakeičia keletą registro įrašų siekdamas paleisti šią kenkėjišką programą kai tik auka perkrauna kompiuterį. Toliau šis virusas pradeda imituoti kompiuterio tikrinimo darbus ir pateikia ataskaitas apie ‘pavojingus’ virusus. Be to, jis siūlo sumokėti už licencijuotą versiją ir pašalinti šias infekcijas:

System security threat was detected.
Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Severe system damage!
Spyware and viruses detected in the background. Sensitive system components under attack! Data loss, identity theft and system corruption are possible. Act now, click here for a free security scan.

Žinoma, jūs turėtumėte niekada netikėti šiais padirbtais pranešimais, nes jie pateikia ataskaitas apie nekenksmingas programas ir neturi nieko bendro su tikrais virusais. Jei norite išsaugoti savo kompiuterį ir pinigus, jums reikia ignoruoti kiekvieną netikrą perspėjimą, kuris pasirodo jūsų kompiuterio darbalaukyje. Be to, siekiant išvengti sistemos sulėtėjimų ir kitų nepageidaujamų pasekmių, turite pašalinti Win 7 Protection 2013 iš sistemos.

KAIP IŠTRINTI WIN 7 PROTECTION 2013?

Win 7 Protection 2013 šalinimas reikalauja naudotis atnaujinta anti-spyware programa. Tam mes rekomenduojame naudoti Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage. Jums gali būti uždrausta pradėti šią programą dėl viruso veiklos. Jei susidurėte su tokia problema, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Win 7 Protection 2013 failus

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Win 7 Protection 2013 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Win 7 Protection 2013 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Win 7 Protection 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-protection-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis